Şimdi Ara

DERSHANE DEĞİŞİKLİĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR DERSHANEYİ BU SAATTEN SONRA DEĞİŞTRMEK MANTIKLI MI ? HA ŞUDA VAR DEĞİŞTİREBİLYORMUYUZ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİRİM

• Sanmıyorum artık hepsi sorun çıkarıyor çıkmak için de senetleri ödemen gerekiyor baban zenginse değiştrebilirsin
  • of ya hiç mi şansımız yok ya keşke zengn olsa kardeş ya abi hocalar soruları ezberliyor bildiğin ya matematikçi bide bu stajer adamı vermişler ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuNuS05

of ya hiç mi şansımız yok ya keşke zengn olsa kardeş ya abi hocalar soruları ezberliyor bildiğin ya matematikçi bide bu stajer adamı vermişler ya

Benim gittiğim dershane de öyleydi 3-5 hoca vardı hangisine sorsam hiçbiri yapamıyodu.
    Bu sene de gitmemeye karar verdim çok rahatım. Seçmeden önce iyice araştırmak gerek. Sen yine görüş dershaneyle belki 500 lira felan isterler ayrılmak için
  • 500 mü hiç bulaşmayam o zamn ya :( aynen dediğn gibi ya çok iyi araştırmak lazımmm acısını çekiyon sonra ya
  • quote:

500 mü hiç bulaşmayam o zamn ya :( aynen dediğn gibi ya çok iyi araştırmak lazımmm acısını çekiyon sonra ya

Ben de bulaşmamıştım zamanında YGS den sonra hiç gitmedim bütün senetleri ödemek zorunda kaldım hala bitmedi borcu son taksiti kaldı bitmesini bekliyorum artık
  • ozank_95 kullanıcısına yanıt
    yuhh vay şerefsizler ya ya benim bi arkadaş vardı o kendini acındırmış baya işte babam işten çıktı borclarımız arttı abim evlencek açlıktan nefesimiz kokuyo filan demiş :D adamlar tamam çıkabilrsin demişler ilk 1 ay filan gitmişti bende mi öyle yapsam diye düşünüyom ya
  • quote:

yuhh vay şerefsizler ya ya benim bi arkadaş vardı o kendini acındırmış baya işte babam işten çıktı borclarımız arttı abim evlencek açlıktan nefesimiz kokuyo filan demiş :D adamlar tamam çıkabilrsin demişler ilk 1 ay filan gitmişti bende mi öyle yapsam diye düşünüyom ya

walla yap kardeşim ben de holdingimiz iflas etti felan diyecektim
    Şimdi o senetleri almaya giderken içim gidiyo boşu boşuna 200 200 giriyo geç olmadan hallet
  • ozank_95 kullanıcısına yanıt
    aynen yarın gidiyim ben o zman Saolasın :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.