Şimdi Ara

Ders çalışmayı becerememek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cumartesi başladım. 2 gün oldu ilerleyemedim bile. Hep bunu yaşıyorum. Anlamsızca takılıyorum. Milletin 2 saatte çalıştığı şey tüm haftamı alıyor.

Fizikte basınç konusuna başladım. Açtım önüme simetri ygs fizik kitabını. İyi güzel 4-5 sayfa ilerledim. Sonra örnek soruda takıldım. Whatsapptan birilerine çözdürdüm ama mantığını bilmediğim için neye göre çözdü anlamadım. Youtubedan videolar taradım benzer soru çözmüşler mi diye umut öncüle vs baktım yok. Soğudum iyice bugünde çalışamadım.

Bütün gün kafasına göre takılıp akşam gelip 2 saatte konu bitiren insanlara çok özeniyorum. Bi benim mi planlı gitmiyor. Böyle takılıp kalıyorum..

• Aynı şeyi bende yaşıyorum hocam 3 haftadır aynı konudayım
  • 666

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kunduza kayıt ol ilk 3 soru bedava. o mantığını anlamadıgın soruyu sor. açıklama kısmına: adım adım anlatarak çözer misiniz teşekkürler yaz. beğenirsen paket alırsın ve sorularını oradan halledersin.

Bu aradahttp://musaozdemir.com.tr/index.php/fizik-kitaplari-cozumu/87-10-sinif-fizik-soru-bankasi-cozumleri.html al buradan katı basıncımı sıvı basıncımı hangisiyse seç orada sorular var belki adam senin çözemediğin tipteki soruyu çözmüştür.
  • Bana da oluyor bazen

• Becerememek hep bir sorun hocam
  • Ders çalışmak bir istek değil zorunluluktur hadi eyw. Gidiyim de 2 3 saat daha ders çalışıyım.
  • Heisenbrrg kullanıcısına yanıt
    Amacın ne kanki satanistmisin lan
  • Basınç kaldırma kuvveti fiziğin en sıkıntılı konularıdır bana göre mekanik elektrik optik faso fiso ,ama ösym faso fiso yerlerden zorluyor

• Aynı şeyleri yaşıyoruz hocam 3 gündür kimya da aynı konudayım

• KamyonlaDriftÇekenAdam kullanıcısına yanıt
    Yo ne alaka

• bende 1hatfa önce aynıydım kitap fln sipariş ettim bir heves geldi
  • fizikte sağlam bir basınç sorusu kıytırık bir ösym elektrik sorusundan 10 kat daha zordur bknz: 2015 lys.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KamyonlaDriftÇekenAdam -- 11 Aralık 2017; 0:35:30 >
  • önemli yerleri yaz ve ezberle
  • Sağol hocam. Bugün baştan başlayacağım konuya. Uygulamaya da bakacağım. Umarım hallederim. Bundan öncede ısı ve sıcaklıkta yine takılmıştım. Vakit kaybetmemek için atlayıp basınca geçtim. Konular hep yarım kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ACB5B9068 -- 11 Aralık 2017; 10:58:24 >
  • ExpertisEgo kullanıcısına yanıt
    güzelmiş hocam sağol

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.