Şimdi Ara

ders çalışma motivasyon (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
4
Favori
8.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok mutsuz ve üzgünüm bu yüzden çalışamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: derslika

çok mutsuz ve üzgünüm bu yüzden çalışamıyorum
    dostum eğlenceli birine benziyorsun galiba ,atlaya atlaya bazı postlara baktım.

neden mutsuzsun , antabilirsin dinlenir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derslika

çok mutsuz ve üzgünüm bu yüzden çalışamıyorum
    noldu hocam devam çalışmaya 4 - 5 ay sonra biticek bu dert
  • üzgünüm ama üzgün olmak hiçbir işe yaramıyor hayırlısı olsun
  • 1 e kadar ders devam görüşürüz 1 de burdayım
    çalıstim sayılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derslika -- 13 Şubat 2020; 1:5:35 >
  • ders çalışmaya başlamam lazım her ne olursa olsun :(
    8 den 1 e kadar aralıksız çalışmam lazım . 1 de sonucu yazarım byes :*
  • çalışıom
  • yarın 7.30 da kalkmam lazımmmm brz daha çalışıp uyuycam
  • Hocam Allah emeklerini boşa çıkarmaz inşAllah hala amele gibi çalışıon xD

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PC Meraklısı Görkem kullanıcısına yanıt
    hiç çalışamıom yaaa günde 1 2 saat anca. bugün mesela o kadar da çalışamadım yarım saat anca çalışmışımdır. ama artık söz veriom burda sen olduğun için sanada söz veriom kanka bi daha sınav bitesiye kadar bilgisayarda takılmıcam sadece ders için kullancam telefonuda . söz veriom kanka sözümde durmazsam diğer dünyada yakama yapış kanka tmm mı :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarın okul var 7.30 da kalkmam lazım hadi ben uyumaya canlar öptüm

• SÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖZZZZZZZZZZZZ HER ŞEYE HERKESE BU KONUYU KİM OKUYOSA SANA DA SÖZ ŞUAN KİM VARSA BURDA BU YAZIYI OKUYAN OKUMAYAN HERKESE SÖZ 150 GÜN BOYUNCA HİÇBİ ŞEY YOKKK DEPRESYONDA OLSAM BİLE YOKKKK . BUNLAR ÇÖZÜM DEĞİL BUNLAR BEYNİMİ UYUTAN SANAL DÜNYA. SORUNLAR GEÇMİYOR BURDAAAAAA . NEYSE CANIM KENDİM SANA DA SÖZ VERİYOM.ŞU ZAMANA KADAR İLK KENDİMEVERDİĞİM SÖZLERDE DURMADIM ARTIK KENDİ SÖZÜMDE DURCAM.BEN ÇOK ÖNEMLİ BİRİSİYİM . KENDİMİ SINAV SONUCUMLA ŞIMARTCAM CANIM KENDİM CANIMMMM BİTANEM BEBEYİM KENDİMMMM OYY MİNNOŞUM XDDDDD HADİİ BEYBİM GÜZELCE UYU YARIN İŞ SONRA DERS TM MI CANIM KENDİM KENDİMİ ŞIMARTCAM YENİ PAROLAM . KENDİNİ ŞIMARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :d

• SON OLARAK UYUMADANNNNNNNNNN

KENDİNİ ŞIMART BEYBİİİİ O YEAAAA

GÜNDE 10 SAAT ARTIK . 4 TE BAŞLASAM . NEYSE ABARTMAYAK 7 SAAT YETER. GÜNDE 7 SAATT HİİİÇ OLMADI 6 SAAATTTT. TM UYOM ARTIK YARIN DİNÇ OLMAM LAZIM. İŞTE ZAMAN BULURSAM 7 SAATİMİN 1 SAATİNİ BİLEİŞTE GEÇRSEM 1 SAAT 1 SAATTİR

• TIKIR TIKIR İŞLEMEM GEREK İYİCE PAS TUTTUM KENDİNE GEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLL :d neyse bu konuyu okuyan biri şizofren sancak . SİZENE LANNN KENDİ KENDİNE KONUŞAN HİÇ Mİ KİMSE GÖRMEDİNİZ. CANIM KENDİM. KENDİMLE KONUŞMICAMDA ADAM YERİNE SİZİ KOYUP SİZLE M KONUŞCAM YALLLAHHHHHHHHHH. ARTIK ŞIMARIK KENDİNİ BEĞENMİŞ BİRİSİYİM BEN CANIM KENDİM CANIM BİTANEM MÜKEMMELİM MÜKEMMMELL OYY YERİM KENDİMİ . ŞU ZAMANA KADAR MİLLETTEN BEKLEDİM POHPOHLANMAK BEKLEMEKLE NİYE KALDIM EN GÜZEL POHPOHU KENDİM VERİYOMUŞUM. KENDİ KIYMETİMİ KENDİM BİLİOM . BEN TEK SİZ HEPİNİZ ULEYN DEFOLUNNNNNNNNN YALLAAAAAAAAAAHHHHHHHHH OOO YEEAAA XDD
  • YARIN TAM BOMBA Bİ ŞEKİLDE 3.30 DA BURDAYIM ÇİKOLATALAR ŞEKERLER CİPSİLER ALCAM ŞIMARIĞIM BEN ARTIKKKKK KENDİMİ ŞIMARTCAM SONRA KENDİMİ GEZDİRCEM SONRA KENDİME CİCİ ŞEYLER ALCAMMM. EVE GELİNCEDE GÜZELLİK UYKUMA YATCAM . 5 TE OTURURUM YARIN MASA BAŞINA HADİ AŞKIM BİTANEM ÖPTÜM İYİ UYKULAR CANIM BEN :* OYY ŞEKER KENDİMMMMM YETER BAK GÜZEL GÖZLERİN UYKUSUZ KALCAK KIYAMAM SANA XDDDDD
  • Bu sene 4. girişim olacak(üni sınavı) ve 4 senedir büyük br azimle hiç çalışmadım. Hiç çalışmadım diyip gizliden çalışanlardan değilim. Ciddi anlamda söylüyorum. Kendi kendimi yiyorum tam bir karamsarım. Sonum hayrola...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • derslika kullanıcısına yanıt
    Knk çok ta yüklenme kendine :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veronicaa

Bu sene 4. girişim olacak(üni sınavı) ve 4 senedir büyük br azimle hiç çalışmadım. Hiç çalışmadım diyip gizliden çalışanlardan değilim. Ciddi anlamda söylüyorum. Kendi kendimi yiyorum tam bir karamsarım. Sonum hayrola...
    tmm çalışalım belki çok çalışırsak olur bu sefer. olmazsada çalıştık deriz gönlümüz ferah bi şekilde. 2 3 sene önemli değil . yarın ne olacağımız belli değilken günü kurtarmaya bakalım. öyle böyle geçip gidiyor zaman.bende önümüzdeki 2 3 yıldır çalışmıyorum ve sonuç bu. geç kalmadın bende bugün başladım birlikte çalışabiliriz. 3. 30 da başlıyorum sende benle çalış :))

3.30 - 5.00 ders
    5.30 - 7.30 ders
    8.00 - 10.00 ders
    10.30 - 12.30 ders

• quote:

Orijinalden alıntı: PC Meraklısı Görkem

Knk çok ta yüklenme kendine :D
    bakalım bu 4 ay yüklencem bi de böyle deneyek hep yattım brz da bunu denicem knka :D

• 3.30 - 5.00 ders
    5.30 - 7.30 ders
    8.00 - 10.00 ders
    10.30 - 12.30 ders

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.