Şimdi Ara

ders çalışma motivasyon (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
4
Favori
8.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hafız baba

Aynen girmeyi düşünüyorum ama henüz daha masa başına oturmadım, TM veya sözel düşünüyorum
    bizim sınav temmuzda 5 ay gibi bi süre var. bide bu sene 2. senem kesin kazanmam lazım geçen sene olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hafız baba

Forumda gezerken böyle bir konuyla karşılaştım çok hoşuma gitti
    günlük gibi birlikte kullanabiliriz bu konuyu hem motivasyon olur
  • derslika kullanıcısına yanıt
    Olabilir benim acelem yok ama :D fazladan üniversite olacak bu, vardı bir hukuk hayalimiz ama bakalım olmazsa ilahiyat düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hafız baba H kullanıcısına yanıt
    ne mezunuzunn şuan çalışıyo musun bi işte? süper ilahiyat dkab okusan kpss den alım çok fazla.ilk okuduğun üni nin de önemi fazla bence ders saydırmak konusunda. diğer türlü 1. sınıftan 0 dan okumakk zor benim açımdan
    Henüz mezun olmadım işten dolayı örgünden AÖF’e almak zorunda kaldım, Uluslararası ilişkiler okuyorum son sınıf sayılırım 3 dönem kaldı, şu an Diyanet bünyesinde kamuda çalışıyorum 3+1’e tabiyiz bakalım, hukuk benim hayalim idi ya ondan biraz içimde kaldı😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hafız baba -- 27 Ocak 2020; 14:14:46 >
    valla süper yaa hafızsın da galiba güzel hayal gerçekleştirmeye değer bence boş zamanın varsa bence çalışabilirsin boşuna zaman öldürmek bi işe yaramıyor.ben geçen 3 4 yıl hep yattım sonuca bak zaman geçti gitti çalışsaydım şuan burda olmak zorunda olmazdım.Şuan yaşıtlarım yaptığı gereken şeyleri yapardım. 3 4 sene geriden takip ediyorum gibi . tel bilgisayar bağımlılığı bni maf etti
    Evet :) Valla gün boyu boşum ondan uğraşacak bir şey arıyorum işte, valla bence hiçbir şey için geç değil zararın neresinden dönersen kardır yaşınızı bilmiyorum ama insanlar 40-50 yaşlarında bile hayallerini gerçekleştiriyorlar

çok doğru söylüyosun nereden dönsek kar :) bugün fazlaca tembellik ettim bnde yaaa :/
  • 3.00 - 4.00 ders YAPILDI +

4.10 - 5.10 ders YAPILDI+

5.20 - 6.00 ders yapıldı+

6.30 - 7.30 ders

7.45 - 8.45 ders

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derslika -- 27 Ocak 2020; 18:22:10 >
  • özel msj gelmiyor telefon onayı yapmadığım içinn @YnscnS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derslika -- 27 Ocak 2020; 16:6:49 >
  • SEN KAFAYI YEMİŞSİN

• quote:

Orijinalden alıntı: erasmus+

SEN KAFAYI YEMİŞSİN
    neden yaa :D
  • Alla Alla insanlar bi garip benim konuma yazmak için üye olmuş üstelik :D neyse moralim bugün bozuktu çalışamadım :(
  • 1 saatcik çalıştım daha
  • Hala çalışma arkadaşı arıyor musun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TombRaiderLaraCroft

Hala çalışma arkadaşı arıyor musun :)
    arıyorum kanka sen de mi arıyosun knka
  • 7.00 - 7.50 ders

8.00 - 8.50 ders

9.00 - 9.50 ders

dışarı çıkıyorum program yalan oldu 16 dk çalıştım yinede bye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derslika -- 28 Ocak 2020; 19:12:42 >
  • geldim günlükk
  • 8.00 - 10.00 ders

10.30 - 12.30 ders
  • 3.15 - 5.30
    5.45 - 7.45
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.