Şimdi Ara

Ders çalışma günlüğü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
16
Favori
12.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrı ayrı konular şeklinde değil de Tek konuda tüm dersleri yazmaktan bahsediyordum ben aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam senin kadar ruhum olsa da becerebilsem keşke. Azim var sende azim.
  • Teşekkür ederim. Yapabileceğine inandiktan sonra gerisi gelir hocam. Sen yeter ki inan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neinname -- 1 Aralık 2017; 13:19:25 >
  • Yukarı.

• Ben de yeni basim mps 1 var hocam acilar kose tası 30 tane, son 3 kose tasinda tikandim kaldım. Orta taban digeri adim ise muhtesen 3lu + orta taban eklemis nevrim donudu bu kaynagin yanin da fem ygs-lys sb, fem ygs ka ve sinav akordiyon var bunlar yeterli diye dusunuyorum. Diger eksigimi ise fasikul veya yine mps alirim. Bu kadar kitap olunca geo da derece yapmak farz olacak :) iyi calismalar

• excalibur_007 E kullanıcısına yanıt
    Tavsiye vermem ne kadar doğru olur bilmem ama bunların üstüne karekök lys geometri soru bankasını da çözmelisin bence. Son köşe taşları gerçekten çok sağlam. Bazen dokunamıyorum bile. Dokunamaya dokunamaya gelişiriz umarım Sana da iyi çalışmalar :)
  • Hocam diğer derlere nasıl vakit ayırıyorsunuz ?
  • Mustaphi M kullanıcısına yanıt
    İlk günlerde diğer derslere zaman ayıramıyordum da bir hafta içinde geometri çözmek beni yormamaya başladı diyebilirim. Yani alışıyorsun bir süre sonra. Bir de mezun olduğum için süre bol zaten
  • neinname kullanıcısına yanıt
    Bende açmayı düşünüyorum geometri ve mat günlüğü. Son 200 gün kalınca yani 1-2 gün sonra açıam gittiği kadar bakalım :). Geoda çok iyi gidiyorsun. Youtubede metinhocam kanalı var. Eksik birkaç video var onlarida tamamliyor. Kesinlikle kullanmanı öneririm. Pdfde veriyor indir onlari çıkart zımbala ve hocayla çöz. Mantığını anlatıyor çok iyi :). Söylediği kelimelere dikkat et şunu görürsen şu aklına gelsin,şuna uyan gibi çok önemli onlar. Başarılar tekrar
  • helixSNAA kullanıcısına yanıt
    Son 200 gün değil de ben olsam hemen yarın açardım. Ne kadar erken o kadar iyi :D Dediğin kanala da bakacağım
  • neinname kullanıcısına yanıt
    1-2 gün sonra 200 gün kalmış olacak zati :D isminide öyle koyarım,bak kesinlikle bak
  • helixSNAA kullanıcısına yanıt
    Şu an kaç gün kaldığını bilmiyorum gerçi direkt yazmıştım ben :D
  • up
  • Hocam elinde çok fazla kitap var .Hepsini nasıl cozuyosun bunları cozuyosan diğer derslere vakit ayirabiliyor musun?bence az ama oz kitabin olsun.

• alfaaçısı kullanıcısına yanıt
    Bende bugün tam olarak bunu düşündüm. Çok bilinen kitapları zaten çozerim ileride (Birey b gelişim, karekok) ama seçenek yayınlarının soruları çok guzel mesela. Çözmezsem içim rahat etmeyecek gibi. Ama dediğin gibi çok fazla zaman yiyor.

• Yeni sisteme göre katlamalı eklemeli en iyi sb hangisi oluyor?

• Takipteyim dostum her gün güncellemen çok güzel umarım hedefine ulaşırsın.

• İlk güne göre gelişme hissediyor musun hocam?
  • Currynin Üçlüğü kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.