Şimdi Ara

Ders çalışma günlüğü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
16
Favori
12.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BireyB gelişim neden yok
  • Tebrik ederim hocam Ne kadar zaman geçti peki aradan? Bu arada şu an birey b çözüyorum, aslında çözemiyorum. Farkettim ki Seçenek Birey b kadar bile zor değil. Yanlış bilgi vermişim. Bunu genele söylüyorum ama ikidir senin yorum altına denk geldi
  • helixSNAA kullanıcısına yanıt
    Birey b gelişim aslında. Gelişim yazmayı unutmuşum
  • quote:

Orijinalden alıntı: neinname

Tebrik ederim hocam Ne kadar zaman geçti peki aradan? Bu arada şu an birey b çözüyorum, aslında çözemiyorum. Farkettim ki Seçenek Birey b kadar bile zor değil. Yanlış bilgi vermişim. Bunu genele söylüyorum ama ikidir senin yorum altına denk geldi

Hocam ben yazın başında 0 dan basladim çok iyi hatırlıyorum kaç geometri kitabını yere fırlattım sinirdne şimdi de biyoloji çalışıyorum bitirsemde geometri ye gecsme diyorum geometri nazlı bir sevgili gibidir ilgi gostermeden olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam hangi konuya geldiniz? ben Tekin yada Nejdetten dinlediğim dersi hangisinden dinlememişsem onunp pdfyi çıkarıp soru bankası çözer gibi çözüp yapamadıklarımı dinliyorum. Nejdette çemberde uzunluk,dairede alan vb yok. Tekin iyi anlatmışmı bunları?
  • quote:

Orijinalden alıntı: helixSNAA

Hocam hangi konuya geldiniz? ben Tekin yada Nejdetten dinlediğim dersi hangisinden dinlememişsem onunp pdfyi çıkarıp soru bankası çözer gibi çözüp yapamadıklarımı dinliyorum. Nejdette çemberde uzunluk,dairede alan vb yok. Tekin iyi anlatmışmı bunları?

Ben katı cisimler ile analitik kaldida bunları 10 da calismistim bir tekrar yeterli

• Ben geometri sevgilin olmalı lafını daha önce birinden duymuştum. Kaç gündür kimden duyduğumu düşünüyordum. Demek ki sendenmiş
  • quote:

Ben geometri sevgilin olmalı lafını daha önce birinden duymuştum. Kaç gündür kimden duyduğumu düşünüyordum. Demek ki sendenmiş

Sevgilin değil sana sürekli naz çeken bir sevgili günlük onla ilgilencen hayatım boyunca hic sevgiliniz olmadı ama geometriye sevgili gibi davrandik

• En azından geometriden ayrıldıktan sonra aşk acısı çekmiyormusun. Normal sevgiliden iyidir yani
  • quote:

En azından geometriden ayrıldıktan sonra aşk acısı çekmiyormusun. Normal sevgiliden iyidir yani

Geometriden ayrılmam Hocam şu sınavlar bitsin bir YouTube kanalı kurup sıfırdan zirveye geometri videolar cekicem ama bu vidoler her video gibi olmayacak behzat kalitesinde bi iş yaparsam kaliteli yaparim

• Umarım iyi olur hocam :D
  • Fullesen ne yazıcak amonyum. Yaptılar 10 + 10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batuhan1000 B kullanıcısına yanıt
    12+15 olur bence. Oran 42/160 iken şu an 27/140. Çok bir şey değişmedi yani. Ayrıca bendeki geo ile benim aramda biraz da kişisel bir mesele

• neinname kullanıcısına yanıt
    Hocam mf icin matsayilardada degisen bir sey yok. Sosyal 5 artti. Fen kisminin toplami aynı.

Bana gore degisen tek sey 1 sorunun degeri artti. Eskiden 1 soru 900 kisi atiyosa bu sene 1 soru 1500 2000 kisi bile atabilir.. osymnin soru sayisini arttirmasi lazim yada cok kaliteli soru sorması

• Batuhan1000 B kullanıcısına yanıt
    Soruların basit olacağını düşünmüyorum açıkçası ben. ÖSYM kolay sormayacaktır. Umarım yani

• Kolay sormak onların da işine gelmiyor fakat 1 sorunun Değerinin artacağını kesin ama 1 sorunun kaç kişi oynatacağı bulunduğu aralıkta değişir ilk 100 de 10 kişi oynatır aynı soru bakarsın 10.000 de 2000 oynatır hazırlıklı olun yığılmaya

• king_darius K kullanıcısına yanıt
    Yığılma illa ki olur ama ben o kadar fazla yığılma olacağını düşünmüyorum.

• Up.

• Bu konu sayesinde normalde çalışmayacaksam bile çalışıyorum. Mesela bugün çalışmazdim Acaba geo için değil de tüm ders günlükleri mi açsam

• quote:

Bu konu sayesinde normalde çalışmayacaksam bile çalışıyorum. Mesela bugün çalışmazdim Acaba geo için değil de tüm ders günlükleri mi açsam

Günlükler öyledir bende geo için vardı da devam ettiremedim ama her ders için acarsna b*ku çıkar sevdiğin bir ders için acarsna olur kit geometriyi yaptıkça seveceksin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.