Şimdi Ara

Ders calisamayanlar iceri (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
43
Favori
28.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen uyursan hedeflerin ölür asker !!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ölür 1000 doğarız

• quote:

Orijinalden alıntı: Walter.White

quote:

Orijinalden alıntı: LordusGavadus

beyler mat fena değilde fizik ve kimya 5-10 anca yapıyorum.15-20 arası için konu ve yayın önerebilırmisiniz konu konu bölen yayınlardan?fizikte dalgalar ile optik 0 onu kassam 5-10 net artarmı?kimyada organik +2 3 konu söyleyebilirsiniz.

Dalgalar sıkı çalış. 5-6 saat ayır toplam. Soru da çöz her konudan. At 2 neti cebe.

Fotoelektrik 1 saatte halledersin. At 1 net cebe.

Optik Ösym'e bağlı. Sen bütün formülleri ezberle, 4-5 saatini de teknofemdeki videolara ayır. Ama onları kesin izlemelisin. 2 tane sorarlarsa 1ini rahat yaparsın. Kolay sorarlarsa 2/2

Işık teorileri hakeza kolay konudur. 2 Saatlik işi var.

Geri kalan vaktini de modern fiziğin kalan konularına ayır. 3-4 nette oradan çıkarabilirsin ama onlara 2 gününü ayırmalısın.

Kimya için Kçç Asit Baz Elektrokimya konularını simetriden hallet. Tüm çözümlü videoları izle.

Denge-Hız-Entalpi üçlüsüne 1 gününü ver. 5 soru gelebilir bu üçlüden.

Son haftada organiğe saldır. Günde 4-5 saatten 5-6 gün çalış. 10 sorsalar, 7-8 yapabilirsin.

Diyeceğim odur ki, halen 20 neti görme fırsatın var. İnanıyorsan Allaha dua et ve saldır o konulara! İnanmıyorsan da elini kalbine koy ve bunu gerçekten isteyip istemediğini sor kendine.

İstiyorsanniyehareketegeçmiyorsun?

Bunu o kadar çok istiyorsun ki, yukarıdaki birleşik yazılmış cümleyi tek hamlede okudun..

İSTİYORSAN HALEN NE BEKLİYORSUN?

hocam geometri calisamiyoeum ben gecen sene cok calistimda bu sene son haftalar neye calisacagimi bilemiyorum bir yazarmisin cok korkuyorum

• fastandoptimize1 F kullanıcısına yanıt
    Hocam walter reis bi süre aramızda olamıcak gibi görünüyor 4. sayfayı okursan görürsün

Geometri adına da ben yardımcı olıyım elimden geldiği kadar elinde deneme varsa çöz 2-3 tane hangi konulardan yanlışın var o konuların konu kısmına bi göz gezdir genel olarak neye çalışcağımı bilmiyorum diyosan denemeler sana yol gösterir zaten sınavdan korkmak bişey kazandırmaz ama çalışmak belki 1 net kazandırır belki o net üni kazandırır neden olmasın ;)

gececi tayfa toplanmış yine sakın durmayın beyler çalışmaya devam uyuyanın göz kapakları gözüne yapışsın ŞAFAK ------> 9(MAT)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revnak96 -- 5 Haziran 2015; 2:01:29 >
  • Az kaldı az son gücümüzle artık haydi

ben kaçar yarın yine görüşmek dileğiyle..
  • herkeze iyi sabahlamalar dostlar geceler hic bitmeyecek gibi kulaklarim sessizlige alismaktan hassaslasti. bu gun kalktigimdan beri kitap acmadim stres ayagina simdi geccem derse matrisi indirip ustunede 5 test cozmeyi planliyom. hadi ben kacar sabahlariniz bol olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durdugun an gerilemeye başladığın andır durmak yok beyler

• Geciktim mi la.
    Denge fizik çözümlerini açamadığım için sövmek üzereyken burayı buldum.
    Şaka tabi la.
    Ben sövmem.
    Konu güzelmiş ama. Saat 4 de görüşürüz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl gidiyo beyler eğleniyomuyuz
  • Arkadaşlar yaz boyunca videolar yükleyeceğim matematik ve gepmetri derlerine aithttps://www.youtube.com/channel/UCN4TpGZi3LeGh1rYI8AI3hA buradan ulaşabilirsiniz arkadaşlar face den yada twit den sorularınızı gönderebilirsiniz desteklerinizi beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ümit hoca -- 5 Haziran 2015; 9:35:47 >
  • Gece 2 de burdayız

• Beyler benide yazın ama şurda çok az bir süre kalmış uykunuzu düzene sokun bence 10.00/23.00 yapalım derim parçalayarak
  • Valla calisamayanlar iceri yaziyordu girdim de hic oyle bi tablo yok herkes 2'ye 3'e kadar calisiyo masaallah

• quote:

Orijinalden alıntı: revnak96

Hocam walter reis bi süre aramızda olamıcak gibi görünüyor 4. sayfayı okursan görürsün

Geometri adına da ben yardımcı olıyım elimden geldiği kadar elinde deneme varsa çöz 2-3 tane hangi konulardan yanlışın var o konuların konu kısmına bi göz gezdir genel olarak neye çalışcağımı bilmiyorum diyosan denemeler sana yol gösterir zaten sınavdan korkmak bişey kazandırmaz ama çalışmak belki 1 net kazandırır belki o net üni kazandırır neden olmasın ;)

gececi tayfa toplanmış yine sakın durmayın beyler çalışmaya devam uyuyanın göz kapakları gözüne yapışsın ŞAFAK ------> 9(MAT)

Bal damliyo klayveye baaaaaal

• Başlıyorum.

Sabah 5 e kadar..

5te editlerim.

Bu arada wAltera ulaştım. Durum kötu.Esrar çeken bi arkadaşını kurtarmaya çalışırken bıçaklı kavgaya karışmış. Polisler serbest bıraktı da, şehrin en belali kişilerine bulaşmış.

Bu arada ben Walterla aynı okuldaYdim.

Fatih de forumdan, o da wAlterla berabermis. o da bizim okuldan. Ayrıntıları ona sorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Başlıyorum.

Sabah 5 e kadar..

5te editlerim.

Bu arada wAltera ulaştım. Durum kötu.Esrar çeken bi arkadaşını kurtarmaya çalışırken bıçaklı kavgaya karışmış. Polisler serbest bıraktı da, şehrin en belali kişilerine bulaşmış.

Bu arada ben Walterla aynı okuldaYdim.

Fatih de forumdan, o da wAlterla berabermis. o da bizim okuldan. Ayrıntıları ona sorun.

Durum birebir böyle değil, kısmen yanlışlıklar, yanlış anlamalar var. Ancak durum biraz ciddi.
    Sınava girip giremeyeceğini bilemiyorum ancak öyle zannediyorum ki giremeyecek.
    Pazartesi günü durumla ilgili bilgi edineceğim, sizlere de aktarırım.
    Bu arada güzel bir konu açmış, sınava giremese de size çok ama çok faydası olmuştur diye düşünüyorum.

Edit: En azından esrar çeken arkadaş kısmının yanlış anlaşılmış olduğunu biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi themontana -- 5 Haziran 2015; 18:16:14 >

• tomthejeer kullanıcısına yanıt
    ooo çok geçmiş olsun ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The DarKnight -- 5 Haziran 2015; 18:16:14 >
  • Biraz daha detaya iner misin nasıl oldu niye giremeyecek haberleri de merakla bekliyoruz
  • Aynen Hocam habersiz bırakmayın ya merak ediyoruz. elimizden bişey gelirse yardım edelim.

Güneşler göreceğiz güneşler ve daha güzel günler demişti Bekliyoruz hocam güneşli günleri umutla sabırla bekliyoruz ..
  • Elinizden gelen bir şey var..

Siz çalışın arkadaşlar. Çalışın ve onun getirdiği bayrağı asla elden düşürmeyi.

Gece Tayfası haydi
    .

Onun deyimiyle, güneşi görene değin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomthejeer -- 6 Haziran 2015; 0:08:05 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.