Şimdi Ara

Derin Dondurucu Tavsiyesi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
66.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tergen

İki model arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz?

AEG A42800GSW0 DİKEY DONDURUCU

Profilo DF1033W3VV Dikey dondurucu

hocam bende dd almak istiyorum ancak çok marka ve model var ne tip bir derin dondurucu almalıyım? hangi özelliklerine dikkat etmeliyim?çekmecelimi alsam yoksa sandık tipimi? teşekkürler
  • Arkadaşlar derin dondurucuyu balkona koysak sorun olur mu? (cam balkonla kapalı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: efkan

Arkadaşlar derin dondurucuyu balkona koysak sorun olur mu? (cam balkonla kapalı)

güneş görmemesi gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elektronikci_71 -- 7 Eylül 2015; 17:33:49 >
  • Balkonda kullanan var, sorun olmuyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efkan

Arkadaşlar derin dondurucuyu balkona koysak sorun olur mu? (cam balkonla kapalı)

derin dondurucu balkonda olmaz güneş görmemesi gerekir yetkiliye sormuştum
  • Mantıken de sıcak ortamda çalışması çok daha fazla rnerji harcamasına neden olur. Ama başka koyacak yer yoksa, mecburen konuluyor...

• Nofrost derin dondurucular hakkında bilgi verilecek varmı dır mesela buhttp://m.kliksa.com/Urun/indesit-uiaa-12-ffi-7-cekmeceli-derin-dondurucu/902216780

Nofrost yazıyor ama nofrost un iki çeşidi var biri kar buz yapıyor değeri tam nofrost karlanma buzlanma yok bu hangisinden acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 15 Kasım 2015; 6:04:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tergen

İki model arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz?

AEG A42800GSW0 DİKEY DONDURUCU

Profilo DF1033W3VV Dikey dondurucu

Hocam aldınız mı derin dondurucu? Yorumlarınız nasıl?

• Evet hocam aldım ama Siemens aldım.Şu an için bir sıkıntı yok. Tasarımı da iyi. Elektrik faturasında da pek bir şey hissetmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tergen -- 21 Kasım 2015; 20:41:05 >
  • Aldım nofrost

http://m.bimeks.com.tr/Urun/144010

• Bana dikey en az 250 litre kapasiteli ve soğutucu özellikli derin dondurucu lazım. Önerisi olan var mı?

• Dementor-1 kullanıcısına yanıt
    Dostum yıllardır satmış olduğum derin dondurucunun haddi hesabı yok. Sana şu kadarını söyleyeyim başlığı okumadım ve başlıktaki arkadaşlara da genel bir tavsiye niteliğinde olsun.

Derin dondurucunun çalışma sistemi son derece basittir ve genel olarak hangi markayı tercih ederseniz edin üretim kalitesi birbirine yakındır zaten çoğu Çin menşeilidir bunların ve Çin ürünleri bile çok iyidir. Derin dondurucu en az 10 yıl kullanılır arkadaşlar bunu söylüyorum. Kolayca bozulacak bir ürün olmadığı için satın alırken en uygun fiyatlısını almanızı öneririm. Uğur alacağınıza Delta alın. Vestel alacağınıza Vestfrost alın. Bir şey kaybetmeyeceksiniz ne alırsanız alın ama derin dondurucu konusunda mutlaka en ucuzunu alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VesVas

Dostum yıllardır satmış olduğum derin dondurucunun haddi hesabı yok. Sana şu kadarını söyleyeyim başlığı okumadım ve başlıktaki arkadaşlara da genel bir tavsiye niteliğinde olsun.

Derin dondurucunun çalışma sistemi son derece basittir ve genel olarak hangi markayı tercih ederseniz edin üretim kalitesi birbirine yakındır zaten çoğu Çin menşeilidir bunların ve Çin ürünleri bile çok iyidir. Derin dondurucu en az 10 yıl kullanılır arkadaşlar bunu söylüyorum. Kolayca bozulacak bir ürün olmadığı için satın alırken en uygun fiyatlısını almanızı öneririm. Uğur alacağınıza Delta alın. Vestel alacağınıza Vestfrost alın. Bir şey kaybetmeyeceksiniz ne alırsanız alın ama derin dondurucu konusunda mutlaka en ucuzunu alın.

Cevap için teşekkürler. Benim istediğim dondurucunun soğutucu kısmı da olmalı yani bir nevi buz dolabı gibi.

Bir de hem dikey hem 250litre üstü varmı marka model Öner'iniz ben bulamadım da :(

• Beyaz Eşya tam şans işi ya beklenmedik bi marka alıyosun senelerce kullanıyosun bılındık bır marka alıyorsun hemen bozuluyor.
  • Arkadaslar delta marka derin dondurucum var. Kis aylarinda tasarruf amaciyla balkona koydum malum elektrige iyi zam geldi ama simdi aklima takildi acaba cok soguk havalarda sorun olur mu. Balkon cam balkonla kapali 0 derece altina dusecegini sanmiyorum. Klavuzda 16 -38 arasi yaziyor mekan sicakligi ama pek mantikli bulmadim.

Sizden gelen cevaba gore tekrar iceri alabilirim

• İzmir içinde olan arkadaşlar için

Profilo DF1036W3VN 255 lt A++ Full nofrost Çekmeceli Derin Dondurucu ( İZMİR İÇİ TESLİMAT ) (#386424398)

2.750,00 TL

https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/profilo-df1036w3vn-255-lt-a-full-nofrost-cekmeceli-derin-dondurucu-izmir-ici-teslimat-386424398

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.