Şimdi Ara

Deri ayakkabıda kırılma normal mi? (SS'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, maksimum 4-5 kere giyilmiş, yeni alınmış Greyder marka deri ayakkabılarda fotoğraflarda ilettiğim gibi ön kısımda kırılmalar oldu - oluyor. Bu normal midir merak ediyorum biraz garibime gitti. Eski ayakkabılar olsa neyse ama dediğim gibi yeniler. Hele son koyduğum siyah ayakkabı 1 kez giyildi.

Telefondan çekip attım biraz büyütmek gerekebilir görmek için.

Deri ayakkabıda kırılma normal mi? (SS'li)Deri ayakkabıda kırılma normal mi? (SS'li)Deri ayakkabıda kırılma normal mi? (SS'li)

• Hocam ne kadar deri deseler de bunlar orjinal deri değil,normal yani yapacak bir şey yok,ayağımızı da kırmadan yürüyemeyeceğimize göre,er ya da geç her deri ayakkabıda böyle izler çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zibidi Gonzales

Hocam ne kadar deri deseler de bunlar orjinal deri değil,normal yani yapacak bir şey yok,ayağımızı da kırmadan yürüyemeyeceğimize göre,er ya da geç her deri ayakkabıda böyle izler çıkar.
    Hocam dediğim gibi çok yeni olmalarına rağmen olunca merak ettim ve bi takmaya başladım durumu. Normal olduğunu düşünüyorum ama sorayım dedim foruma yine de.
  • KREM SÜRECEKSİN VAZELİN SÜR
  • Greyder dandik bir marka o yüzden normal karşıladım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Hocam dediğim gibi çok yeni olmalarına rağmen olunca merak ettim ve bi takmaya başladım durumu. Normal olduğunu düşünüyorum ama sorayım dedim foruma yine de.

Alıntıları Göster
    normal hocam,üstteki arkadaşın dediği gibi hafif vazelin sürebilirsin,suyu iter ve deriyi besler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Greyder dandik bir marka o yüzden normal karşıladım .
    Ben iyi biliyordum hocam ayakkabıları rahat gerçekten ama bu sorun bi sorgulattı. Hangi markaları tercih etmek lazım iş ayakkabıları için?
  • quote:

normal hocam,üstteki arkadaşın dediği gibi hafif vazelin sürebilirsin,suyu iter ve deriyi besler

Alıntıları Göster
    İlk defa duydum deneyeceğim Direkt kırılan kısıma krem mi sürüyoruz bu mu yöntemi?
  • quote:

Ben iyi biliyordum hocam ayakkabıları rahat gerçekten ama bu sorun bi sorgulattı. Hangi markaları tercih etmek lazım iş ayakkabıları için?

Alıntıları Göster
    Beymenin ayakkabıları güzel aynı sekilde Gucci de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İlk defa duydum deneyeceğim Direkt kırılan kısıma krem mi sürüyoruz bu mu yöntemi?

Alıntıları Göster
    evet kırılan kısma,haftada bir defa sürsen yeter
  • quote:

evet kırılan kısma,haftada bir defa sürsen yeter

Alıntıları Göster
    Deneyeceğim hocam merak ettim, faydası olursa şaşıracağım gerçekten

Bu durum normalse kafaya takmayı da bırakıyorum
  • Greyder

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

Greyder
    Noldu hocam ben iyi bir marka diye biliyordum ama değilmiş sanırım
  • Jiraiya kullanıcısına yanıt
    Değil tabiki tek kötü olmayan ayakkabısı o tipik lumberjack tarzı bot olanlar diğer hepsi şüpheli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 30 Ekim 2019; 17:2:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

Değil tabiki tek kötü olmayan ayakkabısı o tipik lumberjack tarzı bot olanlar diğer hepsi şüpheli.
    Hocam bilmiyordum valla, iyi sanıyordum çünkü rahat ayakkabılar cidden. Ama bu tarz bir sorun yaşadım. Bu ayakkabılar cortlayana kadar giyerim, sonra marka değiştirim o halde.
  • Yorum yapmak isteyen varsa up
  • Jiraiya kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Denediniz mi krem sürmeyi? Bilgi verir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jermutfimli

Merhaba,

Denediniz mi krem sürmeyi? Bilgi verir misiniz?
    Unuttum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.