Şimdi Ara

DERİ ARAÇ DÖŞEMESİ KOLTUK TAMİR VE BOYAMA DENEMEM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
63
Cevap
25
Favori
21.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön yolcu koltuğu, arka koltuğa göre nispeten daha temizdi. Fotoğrafları şimdi araç üzerinde çektim.Sonuç bu şekilde oldu;

DERİ ARAÇ DÖŞEMESİ KOLTUK TAMİR VE BOYAMA DENEMEMDERİ ARAÇ DÖŞEMESİ KOLTUK TAMİR VE BOYAMA DENEMEMDERİ ARAÇ DÖŞEMESİ KOLTUK TAMİR VE BOYAMA DENEMEMDERİ ARAÇ DÖŞEMESİ KOLTUK TAMİR VE BOYAMA DENEMEMDERİ ARAÇ DÖŞEMESİ KOLTUK TAMİR VE BOYAMA DENEMEMDERİ ARAÇ DÖŞEMESİ KOLTUK TAMİR VE BOYAMA DENEMEMDERİ ARAÇ DÖŞEMESİ KOLTUK TAMİR VE BOYAMA DENEMEMDERİ ARAÇ DÖŞEMESİ KOLTUK TAMİR VE BOYAMA DENEMEMDERİ ARAÇ DÖŞEMESİ KOLTUK TAMİR VE BOYAMA DENEMEMDERİ ARAÇ DÖŞEMESİ KOLTUK TAMİR VE BOYAMA DENEMEM

• 26_____ kullanıcısına yanıt
    Hocam ön koltukları ben de sökmedim. Ama maskelemeye dikkat etmek gerekiyor. Her aşamasını isteyerek yaptım ama maskeleme yapacağımda ayaklarım geri gitti hep :)
  • fotoğraflar karışık da, hepsi kendini belli ediyor zaten boşverin hocam
  • Hakiki deri değil, suni deri değil mi?
  • Çok temiz gözüküyor bizler içinde rehber niteliğinde oldu. Elinize sağlık
  • homebird kullanıcısına yanıt
    Hakiki deri hocam. Ama ne derisi bilmiyorum
  • 300-350 TL gibi bir malzeme masrafın olmuş.Geri kalanı işçilik.Senin yaptığın işçiliği de zaten çocuk çıraklara yaptıracaklardı,senin gibi ince işçilik olmayacaktı.Adamlarda ki kazanca bak.3500-4000 TL istemişler.Vallahi bu işleri kendimiz yapmaya başlamalıyız ki bu sanayi esnafının burnu sürtsün.
  • İslemleri yapmak kadar oncesi sonrasi fotograflarini ekleyerek bundan sonra yapacaklara cok faydali konu olacak. Detayli fotograflarla konu actiginiz icin cok tesekkurler.
  • Evet hocam ön yolcu koltuğu daha temizmiş gerçekten. Bu da çok güzel olmuş, temiz duruyor eline sağlık. Şoför koltuğunun oturak kısmının sol yanı kullanıma bağlı olarak süngeri işlevini yitirir (erir) ve üstündeki kumaş, deri vs. yırtılma noktasına gelir. Sizin arabada da böyle bir durum varsa deriyi boyamadan önce süngere bir işlem yaptırmayı düşünüyor musunuz? O zaman koltuk çok daha güzel olur hatta sürüş hissi bile değişiyor diyo yaptıranlar.
  • Scutigeromorpha kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz kısımdaki sünger de fazla deformasyon yok hocam. O yüzden süngere herhangi bir işlem yaptırmayı düşünmüyorum.
    DERİ ARAÇ DÖŞEMESİ KOLTUK TAMİR VE BOYAMA DENEMEM
  • Sadece Sürücü kullanıcısına yanıt
    yanabci forumlarda takilarak ingilizce ogrendim eskiden boyle miydi😄
  • Hocam elinize, emeğinize sağlık. Çok güzel konu olmuş bir rehber niteliğinde. Çok güzel işçilik çıkarmışsınız. Saygılar
  • yirtiklari nasil tamir ettiniz yapistirdinizmi
  • Ellerinize, emeğinize sağlık. Tahmininizden daha faydalı oldunuz bence.
  • Derby deri tamir malzemelerini nereden bulabilirim
    Teşekkür ederim şimdiden
  • Bende 7 ay kadar once vw touareg aracin koktuklarini boyamistim ( derby marka )..boya atmasi, boya bulasmasi gibi sorunlar olmadi halen kullaniyorum memnunum tavsiye ederim.
  • Aurelian kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık çok güzel olmuş.
    Ayrıca paylaşımınız için teşekkürler...
  • Tebrikler, harika sonuç. Güle güle kullanın.
  • Sıfıra yakın olmuş.Elinize emeğinize sağlık.
  • ustad tebrik ederim forum tarıhıne baktımbbir yıl olmus nasıl onardın yerler bir sıkıntı varnı acaba
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.