Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.181
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • İkinizide çok teşekkürler mobilde olduğum için önceki sayfaları inceleyememiştim detaylıca bilgisayara geçince inceleyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

selam, bu gözlükten satan kaliteli satıcı var mı acaba ?
  • blackberry4ever B kullanıcısına yanıt
    Hocam aokoo ve kobe satiyor kobeninki nispeten daha ucuz ayrica donanimhaberden geldiginizi soyleyince 1 ya da 2 dolar daha indirim yapiyor

• eyvallah hocam sana zahmet aokonun linkini paylasırmısın? Birde bu gözlükler güneş ışığı konusunda nasıllar ?
  • Benim gozluklerim daha henuz ulasmadi ama aokoonun da kobenin de undefinedgayet iyi oldugunu soyluyorlar

Önerilen mağazayı AliExpress üzerinde görüntüleyerek ürünleri daha uygun fiyata bul!
    http://s.aliexpress.com/AnQnINra
    (from AliExpress Android)

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turuncuakutu -- 10 Mart 2016; 4:40:34 >
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Ulysse Nardin marka saat satıcısı var mı bilen gören duyan var mı?
  • Herkese tavsiye ederim mükemmel bir saat
    Bu mesaja eklenen görseller:

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

• quote:

Orijinalden alıntı: erdu42

Herkese tavsiye ederim mükemmel bir saat
    Bu mesaja eklenen görseller:

Güzel saat gerçekten, güzel günlerde kullanın.

• ozzo27 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam çinli kardeşlerimiz sağolsun

• Hocam ben saat hastası birisiyim, normalde replika saatlere mesafeliydim. Ancak 2 adet saat almıştım, birisini bir yurtdışı seyehatinde (tag heuer) diğeri de lucy'den armani, ikisine de bayılmıştım. 10'un üzerinde orijinal saatim olmasına rağmen en çok taktıklarım onlar olmuştu. Ama geçen sene taylanda gittiğimde ikisini de tuvalette unuttum! Çok içime battı :) Bu saatin linki var mı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzo27

Hocam ben saat hastası birisiyim, normalde replika saatlere mesafeliydim. Ancak 2 adet saat almıştım, birisini bir yurtdışı seyehatinde (tag heuer) diğeri de lucy'den armani, ikisine de bayılmıştım. 10'un üzerinde orijinal saatim olmasına rağmen en çok taktıklarım onlar olmuştu. Ama geçen sene taylanda gittiğimde ikisini de tuvalette unuttum! Çok içime battı :) Bu saatin linki var mı hocam?

Hocam satici çok iyi çok yardımsever burdan aldım saati ben aldiğimda 27 dolardı 3 ay önce sipariş ettim,satıcı hemen kargoladi ancak china postun azizliğine ugradim,gecen ay dayanamayıp dispute açtım adam hic itiraz etmeden para iadesi yapti,şanstan saat bugün sabah geldi.

Fabrika doğrudan satış, Sıcak tarzı, Erkek casual saat, Çok fonksiyonlu kuvars izle
    http://s.aliexpress.com/yq2AN363
    (from AliExpress Android)

Ayrıca ben bu kaliteli saatleri gördükten sonra orijinal almayı pek düşünmüyorum lucynin yolladığı saat orijinalden ayırt edilemiyor,bence markaya verilen paranın bir kısmı sadece markanın ismine gidiyor,almayın demiyorum ama çok mükemmel is çıkarmışlar bu saatlerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KurtPanzerMeyer -- 10 Mart 2016; 11:01:24 >

• arkadaşlar herkese merhaba,
    aşağıdaki linkteki ürünü aldım.bana ulaşması yaklaşık 2 hafta sürdü. alışveriş yapmadan satıcıyla defalarca görüştüm ve ürünün orjinal olduğunu ve resimde gördüğüm ürünün aynısı geleceğini söyledi fakat gelen ürün orjinal değil hatta replika bile değil bildiğiniz çakma :)

ürün geldikten sonra satıcıyla yine görüştüm istersem 10 dolar indirim yapacağını veya ürünü geri iade alabileceğini söyledi fakat şimdiye kadar hiç ürün iade etmedim bundaki prosedür nedir ? kargo ücretini kim öder nasıl alınır nasıl gönderilir bana bir yol gösterirmisiniz ?

porsche design p8157 gözlük

• Hocam lucy efsane ama bu fiyat bana çok uygun geldi. Normalde carrera aaa+ ve tag heuer aaa+ saatler ancak özel günlerde 50 dolara alınabiliyorken genelde 70 dolar bandında satılıyor. Sizin bu carrera saat de lucy'nin saatleri gibi aaa+ kalite saat mi? Tüm fonksiyonu çalışan, camı vs gibi işçiliği eline alınca kendini belli eden bir saat mi?
  • ozzo27 kullanıcısına yanıt
    Şuan saatin tek sorunu bence sorunda değil ama sağdaki kronometre ve diğer buton sert basıyor.Tek problem bu,iç fonksiyonlar çalışıyor isterseniz detaylı fotoğraf atayim,kalitesi mükemmel bence,ben fiyatı cazip bulup almıştım

• soulraziel de almıştı TAG, 20 doların altına, dün eline ulaştı fotoğraf bekliyoruz:)
  • gandalfthepurple G kullanıcısına yanıt
    Hocam linki varmı bu saatin

• http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=110029188&mpage=12

burada fotoğrafı ve yorumu eklemiş arkadaş.

linki de var.
  • gandalfthepurple G kullanıcısına yanıt
    Benim aldığım saatin aynisi hocam farklı bir saat değil altın sarısı rengini almış o.

• Lucy iken bir saat aldım ve çok memnun kalmıştım. Suan aynı kalitede bir saat alabileceğim bir satıcı yada satıcılar var mı? Varsa linklerini pmden yada cevap kısmına beni etiketleyerek haber verebilir misiniz ?

• dükkanların isimlerini benzetmiştim zaten :)

ben de o rolex i bir hediye için almaya karar verdim ama bulamadım linkini.
  • 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.