Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.201
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • http://m.aliexpress.com/item/991582358.html

Sunu aldim ben,bekliyorum bakalim. Siyah lens,siyah cerceve.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrFashionRock tan gözlük almıştım. Bugün geldi ancak birinin cami çizilmiş sürtünme gibi bulanık gösteriyor ne yapmam lazım yarısını falan iade etmesi için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sayfadaki satıcıdan rayban almak istiyorum ama biraz çekiniyorum.Gözlere herhangi bir hasar verir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnonimAdam A kullanıcısına yanıt
    Kaliteli olduktan sonra bence markanin duyulup duyulmamasi onemli degil. Bilginiz varsa bu modellerde paylasirsaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeni Mühendis

tamamdır hocam

Resimleri ekledim
    Bu tarz kanvas ürünlerde önemli olan dikiş kalitesidir. Ben 20 gündür kullanıyorum geldiğinden beri . Tabletten gözlük kaplarına , sakızdan şapkaya , anahtar vırt zırt , kısacası kadın çantası gibi her şeyi yükledim :)
    Toplamda 6 göz var , iç bölmelerle epey kullanışlı.
    Satıcı ile de görüştüm epey ilgilendi , hatta burası içi toplu siparişte ne olur dedim , çantanın elime ulaştığını görünce mail atmış , madem beğendin , gönder logoyu üzerine basalım dedi. Artık ne kadar ciddi konuştuysam :D Ama 200 ve üzeri sipariş için konuştuk tabi bunları .
    Aldığımda 9.5 dolara aldım epey uyguna geldi. Şu an 16 civarlarında .
    Tekstil ürünlerini yurt dışından almayın demiş arkadaşlar ama , muhtemelen kot tshirt tarzı şeylerden bahsettiler.
    Bu tarz bir çantayı çok aradım ama bulamadım , sonunda burada buldum.
    Sözün özü bu tarz çantalardan arıyorsanız çekinmeden alış veriş yapabilirsiniz.
     DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

• Daisuke D kullanıcısına yanıt
    çok güzelmiş hocam güle güle kullanın kaliteli duruyor gerçekten, çok uygun fiyata almışsınız acaba mesaj atsak fiyatı 9,5 dolara indirir mi yine
    özel bir indirim mi vardı 9.5'a nasıl aldınız?
  • http://www.popkind.com/Luxury-Rubber-Band-with-Flywheel-Dial-Mechanical-Watch-for-Men-Women-Unisex---Black-s222813.html

arkadaşlar şu siteyi sormuştum 5-6 gün önce,ben dayanamayıp siparişi verdim paypal ile ödemeyi yaptım,umarım gelir
  • om3rr kullanıcısına yanıt
    gelince haber bekliyoruz hocam

• swissgear çanta alan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

özel bir indirim mi vardı 9.5'a nasıl aldınız?

Sizden Turkiye'den bu fiyata alan olmus diyip , sansinizi bi deneyin :) Ya da almayi dusunuyorsaniz ben mesaj atabilirim ?

Mobilde indirime denk gelmistim , yoksa oyle kupon falan kullanmadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daisuke -- 14 Temmuz 2015; 7:39:28 >
  • om3rr kullanıcısına yanıt
    Güzelmiş, Orjinal Modeli & Markası nedir.. Gucci mi?
  • billabong deniz şortum geldi elime. daha kullanma fırsatım olmadı ama güzel şort orjinal gibi. dh den geliyorum dediğinizde indirim yapıyor kendisi

2015 BILLABONG beach shorts http://www.aliexpress.com/item/2015-BILLABONG-beach-shorts-Summer-dress-brand-men-swimwears-surf-playa-short-moda-praia-boardshorts-bermudas/32254215991.html
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    Hocam boyunuz ve kilonuz nedir? Hangi beden aldınız? Mümkünse söyler misiniz? Bir de mobilde fiyat göremedim, kaça aldınız?

• 8 gündür Türkiye'de olan ürün bir türlü bana gelmiyor. 6 Gündür de aynı şubede bekliyor. Yapılacak bir şey var mı acaba? Bayramdan sonraya kalmasından korkuyorum.
    tamam hocam bi mesaj atıyım
  • üç f Ü kullanıcısına yanıt
    gidip şubeden teslim alabilirsiniz
  • @ anonim adam merhabalar...
    ne zamandır oakley holbrook vr 46 almak istiyorum. önce mr. fashion dan alayım diye düşündüm fakat rb 4165 siparişimden memnun kalmamam ve genel memnuniyetsizlik, özellikle sizin aldığını holbrook modeller hakkındaki yorumlarınız almaktan vazgeçmeme neden oldu.

http://tr.aliexpress.com/item/Original-Oculos-Holbrook-HD-Polarized-Sunglasses-Gafas-Lentes-de-Sol-Polarizadas-Polarizado-Box-Logo-Rossi-VR46/32253974225.html?http_swift_null=

üstteki yine sizin verdiğiniz diğer linkteki gözlüğü inceliyorum, yorumlara göre gözlük ve satıcı oldukça kalburüstü duruyor. bu satıcı ile görüşüp donanımhabere özel bir indirim alabilir miyiz? ilk gönüllü sipariş vereceklerden biri olabilirim :)) ya da başka tavsiyeliriniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: soar

Hocam boyunuz ve kilonuz nedir? Hangi beden aldınız? Mümkünse söyler misiniz? Bir de mobilde fiyat göremedim, kaça aldınız?

175 cm 70 kg xl aldım çok az ama çok çok az geniş geldi normalde düşmüyor belden aşağı ama çokta sağlam durmuyor bağcıkla filan sıkıştıracağız artık.
  • soar S kullanıcısına yanıt
    burdaki arkadaşta (Kernel Panic) en çok bu satıcının sattığı (mr.fashion) holbrook gözlükten memnun kalmış.
    http://forum.donanimhaber.com/m_91042124/mpage_750/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.