Şimdi Ara

Dereceli gözlük aldım. Sizce bunlar. Kusurmu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 2 gün önce Atasun optikten verdiğim siparişleri aldım. Mağazada ilk başta yeni ürün heyecanıyla.gozume taktım filan, gözümde alışma süreci olur dediler.

Neyse eve geldim, 1 gün kullandım inceledim. Bazı sorunlar gördüm.

1.gozluk çerçeve Tony Hilfiger çerçeve ile cam arasında bu boşluk, kusurmu hatamı. 800tl, toplamda camla.1067tl.verdim.

2.gozlukte cam kalinliklari farklı. Sol ve sağ gözümde astigmat derecelerim farkli sağ fazla ama alırken ince cam sectiriyorlar bu bir kusurmu derece fazla olduğu için mi boyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamurat_670 -- 26 Haziran 2021; 23:26:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gözlerin numarası farklıysa cam kalınlıklarının da farklı olması normal. Atasun'da iade garantisi var diye biliyorum. Ben de oradan aldım eşime mağazaya koydukları görselde okumuştum iade garantisini. İçinize sinmiyorsa gidin sorun bence bunlar dikkatimi çekti, sorunlu mu diye. Sorun değilse de anlatırlar neden öyle olduğunu.

• Bir kere atasundan gözlük alarak hata yapmışsınız . Güneş gözlüğü olsa neyse dereceli gözlük kesinlikle fiyatının malı değil .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.