Şimdi Ara

Derece öğrencileri nereleri yazdı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
3
Favori
12.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

inşaatın sıralamaları nasıl olur Mr. filozof

• MyLuckyInteger kullanıcısına yanıt

Hocam bence geçen sene düşen tıp sıralaması öyle şaşırılacak bir şey değildi popüler tıplar yine ilk 2k içinde kapadı. Geçen sene pandemi dışında bir negatif olay yoktu. Herkes doktorları alkışlıyordu camlarda:( Bence çakılacağı sene bu sene olacak, Bundan sonra toparlar diye düşünüyorum ben de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok tıp yazan var bizim tanıdıklarımızdan haberiniz olsun. Bu sefer amaç farklı, yurtdışına en hızlı bilet dil varsa tıp şu an. Altın çamura düşsede altındır. Tıp her dönem en seçkin bölümdür.

• kimler mesela

• Kastore kullanıcısına yanıt

Yanıldığınızı düşünüyorum yurtdışına en hızlı iyi bir mühendislik okuyarak çıkılabilir. 6sene+zorunlu+denklik işlemlerinin de 1.5-2 yıl sürdüğünü düşünürsek.. tıp yazanların %0.001 inde bile yoktur oğlunuzun sahip olduğu almanca kabulu gibi imkanlar :)

• Niçeağladığındaa N kullanıcısına yanıt
    Evet, gaza gelmiş biraz hocamiz :d

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Ben mii

Yok veliyi diyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Evet ben de öyle hissettim

• Kastore kullanıcısına yanıt

insanlar daha önce yurt dışına çıkmak istemiyor muydu sanki.bir senede mi değişti her şey?almanya sadece dile bakıyor ayrıca.amerika ingiltere ve diğer ab ülkeleri sınavla alıyor.Batı kollarını açmış bizi beklemiyor.her meslekte kendini geliştiremezsen bir hiçsin.en şeçkin dönem olması da maalesef geride kaldı.

• Ben dil kıstasını koydum farkında iseniz. Mühendislikten yurtdışına gitmek kolay diyorsanız büyük yanılgı olur. Tıp zaten gönül işi. Ben çocuğum adına konuşamam. Tıbbi genetik isteyen o. Veli olarak şahsen ben bilim adamı olmasını istemem. Ama karışamam da. Tabii ki herkes kendini geliştirmeli yurt dışına çıkmak istiyor ise. Oğlumun okulunda ilk 200 e giren 5 kişi 3ü tıbba giriyor. Ben istatistik olarak konuştum. Gaza gelmiş bir halim yok merak etmeyin.

• romario11111 R kullanıcısına yanıt

Boun 25ten geriye dusmez, diğerlerini kestiremiyorum o sıralarda tip/dis olmadigi için beyinlerini kapatmis bi sekilde millet cs yazıyo. Ama bazi elemanlar aymis bu siralamada baya fp diye cok geri çekmeyebilirler

• benim okulumda da ilk 3kya 10 kişi girdi ama 7si müh yazdı onu napacaz

• damakcatlatan kullanıcısına yanıt

Bişey yapmıycaz, sadece bakıp izliycez ne olduğunu.

Sunu atliyorsunuz

Odtu mesela 3kdan 1kya duserken kendisj dahil toplam 250 kontenjan filan vardi cs ve cs sayilacak bölümler olarak, one cekmesi daha rahat yani. Ama yildiz icin mesela kendisi dahil neredeyse 1k kontenjan var, arada odtu bilgisayarın uzerinde kapatan 300er kisilik baba fakülteler var. Hadi tiplar dustu desek bile onde cok fazla daha cs ve cs related bölüm oldugu için bi yerden sonra yavasliyor ilerleme mecbur olarak, her 2 insandan biri cs istemiyor sonuçta

• The Killing Road kullanıcısına yanıt

Ya ben zaten bi anda tüm tıplar düşecek hacettepe 2-3k gerileyecek demiyorum ki. 100-200 geriler. Son 2-3 senedir olduğu gibi. Ama şunu mesela mantığıma oturtamıyorum: bilgisayarın ilerlediği bir gerçek bu sene de odtü minimum 900 ile kapar diye düşünüyorum. Bu sıralama ilerliyorsa mutlaka ön sıralardan birileri fikirini değiştirp tıp yerine mühendislik yazıyordur. Hepsinin ilerlemesi matematiksel olarak olmuyor sonuçta

• The Killing Road kullanıcısına yanıt

Yani sizin söylediğinize göre mühendislik ileriekmeyecek artık tıplar mı ilerleyecek

• tıpı bilemem ama ceng yine fırlayacak

Hayir, milletin dedigi kadar csler ilerlemicek diyorum sadece

Mesela ne kadar revacta olsa tercihler donse de odtu gecen sene 100 kisi anca one cekti, boun 20, çünkü bu bölümler dogal sınırlarında artik. Tip disinda diğer mühendislikler vs her turlu baska kitlesi olan cok seçenek var cunku

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.