Şimdi Ara

Derbi beklentiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buralar çok sessiz.Ben açayım dedim.Haftaya arenadaki derbiden beklentileriniz ve skor tahminleri nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fener'i yarın görelim. Puan kaybederlerse derbi tamam ya da devam maçı olacak. Motivasyon avantajı önemli ama biz de daha iyi bir takımız. 3 sonuçlu maç bana göre, Fener'in derbi üstünlüğünü de hesaba katarsak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fener'in yarınlık bir durumu yok bence zaten kazansada kaybetsede kazanmak isteği ile çıkacak çünkü yıllardır aziz yıldırımın yarratığı bir algı var derbileri kazandı mı fenerde sesler kesilir. Aziz'de takıma müdehale edicektir ciddiyet koyacaktır.

Gelelim mantıklı yaklaşıma fener yarın kaybederse zaten mental olarak oyuncuların kafasında herşey biter. Ki imkansıza yakın olur derbiye hazırlanmalı. Hem beşiktaş puan kaybettiği haftada puan kaybetmiş olucan hemde liderle puan farkın dahada açılacak hangi futbolcu olursa olsun kendini veremez.

Kazanırsa ise ateşli oynarlar ordada iş taraftara ve galatasaray takımına düşüyor. Tudor agresif ve ilk haftalarda ki gibi ısıran futbol oynatırsa fener zor kazanır.(özellikle valbu kitlerse bizim takım) Fenerbahçe maç bitsin diye dua eder.

Bence %60 Galatasaray %40 Fenerbahçe tabi dediğim başlangıç olursa Galatasaray'ın yüzdesi daha da artar.

• Futbol oynamicaklari kesin

Takimi ve turubunleri gerip kaos ortamindan cikmaya calisacaklar.

• Benim için sıradan bir maçtan farksız kadronun tamamı yeni o yüzden oyuncuların da çok gerileceklerini de sanmıyorum.
  • Fener kontra ve duran top ile gol arayacaktır, bunu yaparken de agresif biçimde rakibi geren / konsantrasyon bozmaya yönelik olacaktır.

• 3-0 alırız gs de bize gol atacak yetenek yok

• Bizim için bol kanserli geçecek. Muhtemelen her zamanki gibi atak yapmaktan aciz, aldığı topu ileriye vuran bir Fenerbahçe izleyeceğiz. Ayrıca üç gram futbol aklı olmayan, teknik direktör demeye dilimin varmadığı malum şahsın yaptığı abuk subuk değişikliklerle kafayı yiyecek duruma geleceğiz.

Ama bu malum şahısta öyle bir şans var ki, bu derbide de bir şekilde dört ayak üstüne düşebilir.
  • Muhtemelen Galatasaray bizi kevgire çevirecek
  • Yeşil saha harbi çıkmasın benim için yeterli. Fb'nin kazanma ihtimali zayıf fakat derbi bu, belli olmuyor bu işler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

3-0 alırız gs de bize gol atacak yetenek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucas10 -- 15 Ekim 2017; 4:12:16 >
  • Gomisi feguliniyi tutsalar yeter

• Gs maçları üç neticelib2/0 4/0 6/0 Fb kazanır

• Aynı saatteki ehliyet sinavımın iptal olması.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Performans olarak bakarsak Galatasaray bizi kevgire çevirir.Ancak Fenerbahçenin derbi istikrarı,potansiyeli göz önüne alınırsa şanslar eşitleniyor gibi.Formda bir Isla,Jannsen,Valbuena,Kameni Fenerin şansını çok arttırır.Gomis büyük tehdit burda Skrtel ile Netoya büyük iş düşüyor.Ancak bol gollü bir maç olacağı kesin.

• Fenerbahçe rakibini üzerine çekip kontralarla gol atmayı dener büyük ihtimal.Fener savunması dikkatli oynarsa kazanabiliriz.Ama benim tahminim 1-1
  • Aykut mactan sonra demec vermeden kacabilir yine.

O derece.

• malatyaya puan verirlerse fener maçını kazanamayız bence..
  • Fenerbahçe , kontradan yada duran toptan bulduğu 1 gol ile maçı kazanmayı bilir. Farkın daha fazla açılmasına sistem izin vermez. Buga girer sistem. Lig son ana kadar heyecan vermeli ki, cepler dolsun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.