Şimdi Ara

Depresyondan Kurtulmanın Tek Yolu Kız Arkadaştır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
4
Favori
10.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimse kimseyi kandırmasın. Herkes kız arkadaşı olmadığı için, karşı cins tarafından beğenilmediği için, sevgi hissedemediği için, üzülüyor. Aile sevgisi var ama o belirli bir yaştan sonra tatmin

etmiyor insanı.

Maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisini hepiniz az-çok bilirsiniz. Türkiye'deki erkeklerin %95'i ilk 2 ihtiyacı karşılamıştır. Kaldı 3. şeytanın bacağını bir türlü kıramadığımız aidiyet ihtiyacına.

Burada yüzde veremeyeceğim ama Türk erkeklerinin büyük çoğunluğu bunu başaramıyor. Burada bütün olay kopuyor. Bütün toplumsal huzursuzluk, suç oranın yüksek olması, insanların somurtkanlığı,

güvenilmez ortam falan hep bunun sayesinde.

Kendi hayatımda bunu doğruladım. Ne zaman Bir kızla beraber gezsek, mesajlaşsak, komik anılarımızı anlatıp gülsek, yemek yesek, ortak bir iş yapsak hep mutlu oldum. Hayata umutlu baktım. En

düşmanca yaklaştığım insanlara bile yardım ettim. Normal hayatta yaptığım iyilikleri saymıyorum bile.

Kısacası derhal dış görünüşünüzü iyileştirip, diksiyon ve hitabet kalitenizi yükseltip sevgili bulmaya bakın. Pozitif etkiyi göreceksiniz.

• Bu sadece ilişki yaşamamış insanlar için geçerli. Bir çok ilişkin oldu ama huzuru her zaman yalnız kalmakta buldum. Çok yıpratıyor ilişkiler insanı. Bu sebeple insan kendisini başka birisine koşulsuz olarak bağlamamalı. Genç arkadaşlara tavsiye. Asla ve asla bir başkasının size mutluluk getireceğini düşünmeyin,kendine yetmeyi öğrenmek gerek bu hayatta.
    Normalde geçmiş gitmiştir. Fakat çok kız arkadaşım oldu ve hiçbir alakasını görmedim. Bu sadece kendini kandırmak, bunu gördüm. İnsan kendisine sevgi gösteremiyorsa hiç kimseye sevgi gösteremez. O sevgiyi de zaten bulamaz. Bir kız arkadaş ediniyorsunuz sonra o bir gün gidiyor. Sonra büyük bir boşluk kalıyor. İşte o sizsiniz. O kalan koca boşluk sizsiniz. Çünkü hiçbir zaman oraya bir yatırım yapılmadı. Hep karşı taraflara yatırım yapıldı. Çünkü insana küçüklükten itibaren unutturulan şey kendini gözlemlemek, kendini tanımak, kendini sevmek ve kendin olmaktır. Hep dışa bağımlı oldunuz.
    Oysa biraz tek başına olmayı öğrenseniz. Geriye kalan o tek başınalığı paylaşmak olacaktır. Bunu bir ihtiyaç olarakta yapmayacaksınız, tamamen keyif olacak. Kendi kendinize bahaneler üretmeyin. Bu da bir oyundur.
    Genelde kızların arkadaşlarına olan davranışı sevgilisine olan davranışından daha iyi oluyor, sana istediği gibi kızabilir kötü birşey yapabilir ama arkadaşlarına olan davranışları her zaman iyi olacak. Bir kız işin değmez sinir,stres sadece kendi hayatını kötülersin. Benim tavsiyem hiç muhattap olma. Seviyorsan bile konuşmayınca araya zaman girince insan hemen unutuyor. Çok yaşadım şimdi iyiki ayrılmışım diyorum. Evlensem hayatımı emcüklerlerdi.
  • Ya da erkek arkadaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltalimanı seks ofisi

Ya da erkek arkadaş
    Öyle olsa herkes kurtulurdu hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltalimanı seks ofisi

Ya da erkek arkadaş
    Hocam?????

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    Bana değil hocam isteyene

• +1
  • kız yada erkek arkadas sadece kolaylik . insan her zaman sevgiye ihtiyaç duymaz.cunku kendisini seviyorsa mutluysa ve bu anlarda yine boyle biriyle tanısır ciftler birbirinden arkadasdan daha fazla hoslanıyorsa hersey yolunda gittigi gibi sevgili zaten olurlar.

Ben yarin sevgili ariycam, suan ariyorum dersen hep bosa bel agritirsin cunku istedigin sey kendi ellerinle oluyorsa orada heyecan kalmıyor (bana gore )

neden sevgili olursunuz? Sadece olmak için ise keyif almadıktan sonra hepsı bos .

insan kendini sevmeli bu yuzden kendımızı sevdirecek zevk alacak seyler yapmalıyız.hayatta ne olacagını bilemezsin.Sen kendini begenmiyorsundur uni zamanlarinda yasıtlarına farklı gozukmek ıcın dovme yaparsın sonra uni den sonra o kalıcı seyler senin basına dert olabilir is anlaminda mesela .

Sen kendini seversen kasında ki insanda da bunu gorursen otamatık olarak birleşirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-92039320F

+1
    Sonunda anlayan insan görmek güzel
  • Katiliyorum.Başkada diyecek birşey yok.

• Bu sadece ilişki yaşamamış insanlar için geçerli. Bir çok ilişkin oldu ama huzuru her zaman yalnız kalmakta buldum. Çok yıpratıyor ilişkiler insanı. Bu sebeple insan kendisini başka birisine koşulsuz olarak bağlamamalı. Genç arkadaşlara tavsiye. Asla ve asla bir başkasının size mutluluk getireceğini düşünmeyin,kendine yetmeyi öğrenmek gerek bu hayatta.

• kız daha cok depresyon eder ısteklerı bıtmez parasız bırakır
  • bende aile sevgisi de yok. bazen ağlıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuwafuwaboy

Bu sadece ilişki yaşamamış insanlar için geçerli. Bir çok ilişkin oldu ama huzuru her zaman yalnız kalmakta buldum. Çok yıpratıyor ilişkiler insanı. Bu sebeple insan kendisini başka birisine koşulsuz olarak bağlamamalı. Genç arkadaşlara tavsiye. Asla ve asla bir başkasının size mutluluk getireceğini düşünmeyin,kendine yetmeyi öğrenmek gerek bu hayatta.
    Hocam katılıyorum 4 aylık sevgilimle inanılmaz kavgalar yaşıyorum neden bilmiyorum kızın triplerini artık çekemiyorum kaldıramıyorum soğuk davranışları beni delirtmeye başladı deli olmakta istemiyorum

• Türkiye'de olan kızlar daha da depresyona sokuyor. Cepte para bırakmıyorlar saçmalıklar yüzünden diğer problemler başlıyor. Depresyon kaçınılmaz.

• Maalesef hepimiz insanız herkesin farklı davranışı,düşüncesi var. Şimdiki zamanda herkes kendisini düşündüğü için ilişkiler problemli ve kısa süreli oluyor. Yalnızlık yerine göre iyi, ama karşındaki insan anlayışlı ve saygılı ise o ilişkiden zevk alınır ama tabiki problem olacak vr zamanla insan sıkılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuwafuwaboy

Maalesef hepimiz insanız herkesin farklı davranışı,düşüncesi var. Şimdiki zamanda herkes kendisini düşündüğü için ilişkiler problemli ve kısa süreli oluyor. Yalnızlık yerine göre iyi, ama karşındaki insan anlayışlı ve saygılı ise o ilişkiden zevk alınır ama tabiki problem olacak vr zamanla insan sıkılacak.
    Hocam başlarda tavırları bu kadar etkilemiyordu ama en ufak şeyde trip atıyor soğuk davranıyor cidden artık gelemiyorum psikolojimi bozdu kaç kere sinir krizi geçirdim değermi sence bi kız için bu hale düşmeye bana diyorki sen kendi kendini böyle yapıyosun ama yalan herkese yazdığı mesajları gösterdim seni sevmiyo dediler bana 2 gün iyiyse 2 gün kötü davranıyo ben sürekli soğukluk çekmek zorundamıyım

• Normalde geçmiş gitmiştir. Fakat çok kız arkadaşım oldu ve hiçbir alakasını görmedim. Bu sadece kendini kandırmak, bunu gördüm. İnsan kendisine sevgi gösteremiyorsa hiç kimseye sevgi gösteremez. O sevgiyi de zaten bulamaz. Bir kız arkadaş ediniyorsunuz sonra o bir gün gidiyor. Sonra büyük bir boşluk kalıyor. İşte o sizsiniz. O kalan koca boşluk sizsiniz. Çünkü hiçbir zaman oraya bir yatırım yapılmadı. Hep karşı taraflara yatırım yapıldı. Çünkü insana küçüklükten itibaren unutturulan şey kendini gözlemlemek, kendini tanımak, kendini sevmek ve kendin olmaktır. Hep dışa bağımlı oldunuz.
    Oysa biraz tek başına olmayı öğrenseniz. Geriye kalan o tek başınalığı paylaşmak olacaktır. Bunu bir ihtiyaç olarakta yapmayacaksınız, tamamen keyif olacak. Kendi kendinize bahaneler üretmeyin. Bu da bir oyundur.
  • Genelde kızların arkadaşlarına olan davranışı sevgilisine olan davranışından daha iyi oluyor, sana istediği gibi kızabilir kötü birşey yapabilir ama arkadaşlarına olan davranışları her zaman iyi olacak. Bir kız işin değmez sinir,stres sadece kendi hayatını kötülersin. Benim tavsiyem hiç muhattap olma. Seviyorsan bile konuşmayınca araya zaman girince insan hemen unutuyor. Çok yaşadım şimdi iyiki ayrılmışım diyorum. Evlensem hayatımı emcüklerlerdi.

• Kız arkadaşım var hergun kavga gürültü baş ağrısı bence her kizdada mutlu olamazsin birde sana uygun olanını bulmak lazım mesele okadar kolay değil.
    Birsuru kız arkadaşım oldu hepsi aynı hep kavga dövüş
    Sorun bendede değildi aşırı ilgi istiyorlar benciller herşeyi erkek yapar kafasindalar.
    Heee normal arkadaş olarak iyiler ama ona lafım yok

• Güzel özetlemişsin. Sen toplum ve aileniz tarafından bize öğretilen davranış bozuklukları maalesef hayatımızı batırıyor. Gününüzde insanın bireysel olması gerekiyor bugünün şartları bunu gerektiriyor. İnsan kendisine yatırım yaptığı zaman ilişkisi bitse bile hiç birşey kaybetmemiş oluyor. Ama insanın hiç birşeyi yoksa elinde bir tek sevgilisi varsa o da gidince kendisini bunalımda ve intiharın eşliğinde hissediyor ama insan bunları yapamadan anlamaz. Sağlıklı ilişkiler kurabilmek için bir kaç kez köyü şeylerin yaşanması gerek.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.