Şimdi Ara

DENON Avr-3805 Ayarları Hakkında Yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ev de hanım aş ister, çocuklar harçlık çalışacağız Hakacığım Benim frontlar Def.tech BP-10 dur. Yakın olsan muazzam ev işlerinden anlardım.Boya badana bilumum tamir işleri.Sitenin çalışanlarıda kıl oluyolar komşular tamire beni çağırınca para kazanamıyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakansolak

vay be abi sende calısıyosun bu pazar. bende çalısıyorum 7 gün sabah 10 aksam 10. arkalara bp 8 almak iyi de sıkıntı olmasın 3805 ile

Bir önceki mesajı tam okumamışım Denonla ne gibi sıkıntı olabilir?
  • güç konusun da diyorum abi . çünkü bp 8 ve bp 10 lar baya bi güç isteyen kolonlar ,ben meselaalıcaktım bir ara bendeki onkyo 875 ile besleyemessin diyenler çıktı defçilerden.
    arkalara daha az güç isteyen kolonlar bağlayabilirsin
  • Tamam anladım demek istediğini.Ama Denon 3805 7x120Watts güç üretiyor.Sorun yaratacaksa da BP-10 larda da yaratmaz mı?Bir de sistemi 5,1 kullanacağımı düşünürsek nasıl olur?Def.Tech ler gerçekten güçlü hoparlorler.Üst modellerini tasavvur edemiyorum.
  • valla abi ben bilmem, bilenlere sorarız gene . belki bana da yanlış söylediler .cantan can bi gelsin söyler bize.
    yaw kocaman sub var her kolonda düşünsene abi onları oynatmk zaten başlı başına bir iş ,bp 10 larda çifter mıd tız surucu var sanırım baya bir yorulur 3805 gibi sanki
    anlaşılır mesele yakında be abi ,yanlız senın oda falan nasıl kac m 2 bide yerleşim mevzu varmıs vben o yuzden sogudum deflerden .
  • Hakan Bey maaşallah hem iş yapıyorsun hemde nete dalıyorsun aman nazar değmesin
    Şimdi ben def BP-10 aldığımda ilk işim onun üzerindeki elbisesini usulca çözdüm.Hakikaten güzel yapmışlar malı; bi polar diyorlar teknolojisine neyse... Şimdi benim evde mutfak ve oturma odası birleşmiş durumda.
    2 tane çocuk da oda kaptı.Hanımda salonu klasiğü yakın döşedi mi ben açıkta kaldım.Yıllardır hayaliini kurduğum şeyler yok oldu.Yılmadım mutfak-oturma odası birleşimine sistemi kurdum.Alan olarak 45 metrekare toplamda ama ben yarısına el koyabildim sadece.Resimlerini yakında gönderirim, fena olmadı aslında.Bende projeksiyonda var birde HTPC yapacam onların kabloları için parkeleri sökmem lazım. Bakalım izinm çıkacak mı?
  • Bp10ları 605 ile bile besleyebilirsin, hiç de çok güç isteyen kolonlar değil, içlerinde o tip driver yok.

Ha na kadar güç verirsen o kadar iyidir o ayrı.

Ayrıca Denon 3805 TR piyasadaki her kolonu besleyecek güce sahiptir.
  • Daneel lafı ağzımdan çaldın. bp10 3805'e bağlamak sorun olmaz.uygundur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Daneel

Bp10ları 605 ile bile besleyebilirsin, hiç de çok güç isteyen kolonlar değil, içlerinde o tip driver yok.

Ha na kadar güç verirsen o kadar iyidir o ayrı.

Ayrıca Denon 3805 TR piyasadaki her kolonu besleyecek güce sahiptir.

İçime su serptniz oh beeee, birde malum kolanlar 2. el bana 800Ytl dediler uygunmudur değilmidir ? PM atarsanız sevinirim
    Sizede teşekkürler Can bey
  • benı kandırmışlar o zaman .bp 10 u 875 yetmez dedidiler
  • Hocam Def.Tech.BP-10 gerçekten iyi bas veriyor.Actif SW açmasanda dolgun bas sesleri alıyorsun...Oturduğum aprtmanda +/- 5 kat arasında performansımdan şikayet etmeyen yok
  • 5 kat alttan bass frekansların duyulması hele BP10 ile bana ayarlarda problem var intibası verdi.

Arkadaşlar evinde bilgisayarı olan arkadaşlar şu Room EQ Wizardı indirip receiver oto kalibrasyon mikrofonu ile bir frequency response grafiği alsınlar ve +15dB den daha fazla fazla fark varsa 1000Hz ile 70Hz arasında; ayarlarını bir daha yapsınlar. Gerçekten şişmiş bass tepkileri temiz net basslarla karıştırılıyor gibi geliyor, kişisel bir tercih olabilir ama kişisel bir tercih ise saptanması gerekir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Daneel

5 kat alttan bass frekansların duyulması hele BP10 ile bana ayarlarda problem var intibası verdi.

Arkadaşlar evinde bilgisayarı olan arkadaşlar şu Room EQ Wizardı indirip receiver oto kalibrasyon mikrofonu ile bir frequency response grafiği alsınlar ve +15dB den daha fazla fazla fark varsa 1000Hz ile 70Hz arasında; ayarlarını bir daha yapsınlar. Gerçekten şişmiş bass tepkileri temiz net basslarla karıştırılıyor gibi geliyor, kişisel bir tercih olabilir ama kişisel bir tercih ise saptanması gerekir.

Kalibrasyon mikrofonunu kullanmadık haklı olabilirsiniz...En kısa sürede ayarlarını kontrol edeceğim sonuçlarını bildiririm..
  • Hakan solak kardeş evi taşıdınmııı := )
  • taşıyorum abi . bu gün yarın çıkar meydana . sık acık dişini .
    selamlar
  • kalibrasyon mikrofonu nu kullanmak istiyorumda çok kişiselleşti bu konu denonla aramda yakınsan yardım edeyim ben mersindeyim
  • Hakan Bey def tech bp-8 ikinci el fiyatını nerden öğreniriz
  • valla abi bilmiyom ki . satan varmı . genelde sıfırının yüzde 40 altına satılır fiyat olarak diyosan .
  • 800YTL DEDİLERDİ 700 E ALABİLİRİM SANKİ
  • vay hakan solak.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.