Şimdi Ara

Denon AVC-X3800H için 5.1.2 sistem önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Halihazırda samsung q950a kullanıyorum.Yeni bir eve geçeceğim ve artık sadece sinema için kullanabileceğim bir odam olacak.avr li bir sistem düşünüyorum.ilk etapta 5.1.2 gibi bir setup oluşturacağım.zamanla sistemi büyütmeyi düşünüyorum.avr olarak avrupada çok uyguna denon avc-x3800h buldum.sipariş verdim.yakında elimde olacak inşallah.dün amazon prime indirimlerinden ön kuleler için klipsch rp-6000f,center için rp-500c,surroundlar için de rp-402s siparişi verdim.arka duvar atmoslar içinde sarı sitede dali alteco c-1 buldum.şu ana kadar oluşturduğum sistemde absürt bir ürün var mı?ayrıca artık ayırdığım bütçenin sınırlarına dayandım.subwoofer olarak F/P olarak tavsiyeniz var mı?ya da önceliği subwoofere mi vermeliydim?

• Merhabalar. Öncelikle Hayırlı olsun. Ben de Yurtdışındaki arkadaşım ile AVC-4700H getirttim bu hafta. öncesinde Denon avr x2300h vardı, çok bariz ses farkı oldu. AVC serisi muazzam geliştirilmiş. Amazon dan ben de Klipsch 502S siparişi verdim. mevcutta R-51M surround vardı, Fakat 11,2 sistem için ek aldım. Naçizane tavsiyem Atmos için de klipsch temin etmeye çalışın, efektleri daha tizli ve parlak veriyor. Çok güzel bir set oluşturmuşsunuz buraya kadar gelmişken biraz daha bütçenizi zorlayıp Amazondan Klipsch Sub almanızı tavsiye ediyorum. indirimler oldukça iyi. Rp-6000F nin fiyatı neydi hocam, Nekadara aldınız amazondan ?

• Achtungg kullanıcısına yanıt

teşekkürler.sub ve dolby atmosu da klipsch marka aldım.set tamamlandı.sadece avr için gümrük problemi var.onu da halledebilirrsem süper olacak sistem

• Ben de x3800h aldım 1 aya gelecek nasipse yolcu beraberinde ben de kef marka sistem kurdum taban için ne hoparlör alıyorusnuz
  • PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    Merhaba, size de hayırlı olsun. '' Taban'' derken' 'tavan' ' demek istediniz sanırım. Dolby atmos olarak ben klipsch rp-500sa aldım. Daha uygun fiyatlı olanlar da var piyasada
  • 30-35 bin bandına çıkabiliyorsanız svs harici düşünmeyin. 15-20 bin bandında çok seçenek var, amazonda 19k ya klipsch vardı.
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    Amazondan klipsch r-121sw aldım. Svs nin namını duymuştum ama şimdilik bütün ürünler klipsch olsun istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

Amazondan klipsch r-121sw aldım. Svs nin namını duymuştum ama şimdilik bütün ürünler klipsch olsun istedim
    Subwoofer ın diğer set ile aynı marka olmasının bir olayı yok. Hatta front ve center harici diğer hoparlörlerin dahi aynı marka/model olmasına gerek yok. Uyguna aldıysanız ve memnunsanız elbette devam edin klipsch ile. İyidir o da. Svs bu işin en iyisi ondan bu seviyede sisteme onu önermiştim. Neyse bilgi olarak aklınızda olsun, iyi günlerde kullanın.
  • sky__walker kullanıcısına yanıt

Hatta front ve centerın da aynı marka olmasına gerek olmadığıyla ilgili bir konu okumuştum yabancı forumlarda.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.