Şimdi Ara

DENON AV RECEIVERS (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.439
Cevap
91
Favori
259.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ilşkimiz 1 gün sürdü,hiç bir konuda anlaşamadık,daha yemek yapmasını bile bilmiyordu,
    bende babasının evine geri gönderdim
    ya yamaha alacaktım yada cok met edilen fiyat performans giriş seviyesi üstü cıhaz denen pio 1223,.
    mutlu bir yuva kurduk,cs 1223 ile..
    fazlasıyla memnun ediyor beni,,tabi bu konuda volkan abimizinde gayretleri ciddi biçimde oldu..

tabi burda denon avr kulanan arkadaşlara yanlış izlenim bırakmak istemem,
    yukarda yazdıklarım işin espirisi..
    tamamen şahsi fikirlerim,ben denonun ses rengini beğenmedim.kendine göre sevenlerine göre iyi cihaz olabilir.
    belkide benim aklımda 1223 almak vardı ve o amaçla gittim satıcıya,siyah renk bulamayınca aklımın köşesinde olan ve
    çoğu insanında övdüğü denon markası gözüme takıldı vitrinde,satıcıda cok met etti,bir anda gaza gelip aldım,ama aklım pio da kalmıştı aslında..
    belkide bu yüzden sevemedim denonu, o yüzden yazdıklarımdan etkilenmesin kimse,
    herkesin bir ses rengi vardır,senin beğendiğini ben beğenmiyor,benim beğendiğimide başkası burun kıvırabiliyor.
    o yüzden dinleyerek alın cıhazlarınızı..

denon başlığı altında bu konuyu kapatıyor yazdıklarımdan alınan varsa şimdiden özürdiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdote -- 28 Nisan 2014; 0:40:17 >

• Merhaba arkadaşlar.

Yeni bir denon avr x 4000 aldım. Benim sormak istediğim soru şu ki, tv ünitemde yeterli yer yok ve avr cihazını koyacağım yerde yanlardan 7cm üstten 4 cm arkası ise 15-20 kadar açık bir boşluk var. Cihazı bu şekilde konumlandırırsam ısınma ve hava alma açısından sorun yaşar mıyım?
  • Ali Uygar A kullanıcısına yanıt
    Hic bir sey olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    benimki de hemen hemen aynı işte sorun yok

• Çok teşekkür ederim. Dert etmiştim kendime.
  • Bu arada hi fi sistem olayında çok yeniyim. Denon avrx 4000 ve jbl sys loft 30 5.1 aldım. Yarın kuracağım. Avr 7.1 aslında, sizce 2 adet hoparlör daha almalı mıyım?
    Ya da, şimdi bekleyip, ileride 2 adet front kaliteli hoparlör alıp jbl inkileri surround olarak mı kullanayım?
    ben sistemimi 7.1 kurdum ama pek gereklide değil zira 7.1 kaynak pek yok

• Arkadaşlar denon 1508 amfimdeki problemi çözemedim ve aynı şekilde duruyor. Bir arkadaşıma konudan bahsedince uzun zaman kullanılmayan cihazlarda oksitlenme olabilceğini söyledi.
    Oksit giderici spreyler var, kullan istersen belki problem çözülür dedi.
    Sizlere sorum,
    Bu spreyi cihazın içine sıksam herhangi bir problem olur mu?
    Yada her yerine sıkılabilir mi?
    İlginize teşekkür ederim.
  • cagri03 C kullanıcısına yanıt
    Birşey olmaz ben uçlara hafif gres yagı surdüm 4 yılldır gayet iyi tavsiye 3derim

• quote:

Orijinalden alıntı: MEVLANA CELALETTİN

Birşey olmaz ben uçlara hafif gres yagı surdüm 4 yılldır gayet iyi tavsiye 3derim

Uçlardan kastınız nedir acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cagri03 C kullanıcısına yanıt
    bağlantı yerleri

• MEVLANA CELALETTİN kullanıcısına yanıt
    Würth diye bir marka var, sprey oksit çözücü.
    Bunu tavsiye edermisiniz?
    Yada başka tavsiye edeceğiniz bir marka var mı?

Teşekkürler...
  • Olur ama masrafa gerek yok biraz gres yagı ömürlük

• DENON AVR-X2000 AVR almak isteyen veya yenilemek isteyenler için iyi bir fırsat olabilir. Üründe fiyat desteği ve kur indirimi var. İlginizi çekerse diye...

http://www.whathifi.com/review/denon-avr-x2000

CREAM AUDIO
    Bağdat Cad.
    Selamiçeşme 163/2
    Kadıköy ISTANBUL - E: info@cream-audio.com T: 0 216 478 0083
  • Denon avr x 3000 - 4000 lerdeki airplay özelliğini çözebilen var mı? Örneğin iphone daki parçaları direk çalabilmek için?
    AVR ile kaynak (cep tel/tablet v.b.) aynı ağa bağlı olması ve kaynakta ilgili yazılımın yüklü olması gerekiyor. Yani ilk başta iphone'a Denon'un airplay programı yüklenmeli, örneğin android sistemlerde google play'den, iphone'larda da kendi mağazasından. Wifi ile cep telefonununuz AVR'nin de bağlı olduğu aynı ağda olunca programı açtığınızda zaten hiçbir işlem yapmadan direkt olarak AVR'yi kontrol edebilmeniz ve telefonun içindeki parçaları çalabilmeniz gerekir. Denon'un eski bir modeli vardı bende o zaman airplay yoktu, şimdi Yamaha'ya geçtim airplay özelliği var. Bence çok kullanışlı ve güzel bir özellik, örneğin mutfakta yemek yerken kapalı amfiyi açıp istediğiniz albümü çalığ sesini de istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Farklı bir odadan, amfinin yanına gitmeden cep telefonundan amfiyi kontrol etmek güzel oluyor :)
  • Herkese Selamlar,

Uzun yıllardır ertelediğim AVR dünyasına girişi kısmet olursa önümüzdeki ay yapıyorum. Ay sonu Amerika'da olacağım ve gelirken bütçeme uygun bir AVR getirmeyi düşünüyorum.

USA fiyatı 400 $ civarında 2 HDMI çıkışı olan ve 3D destekleyen bir AVR arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum :)
  • DireFire D kullanıcısına yanıt
    Aynı ağa bağlı fakat, avr yi ne win8.1 ne de iphone görmüyor. Denon remote app. kullanabiliyorum; fakat müzikleri aktaramıyorum.
    Denon'un airplay programını kullanmadım fakat andorid telefonda yamaha'nın programını kullanıyorum hiçbir sorun yaşamıyorum. Aynı ağda olduğu süreci programı açar açmaz amfiyi görüyor. Pek yardımcı olamadım malesef.
  • bilancho B kullanıcısına yanıt
    Denon konusunda olduğumuza göre aşağıda avr'yi söyleyebilirim sanırım, tek hdmi ama bu fiyata gerçekten iyi. What hifi de kısa bir incelemesini bulabilirsiniz.

http://www.amazon.com/Denon-AVR-X2000-Integrated-Discontinued-Manufacturer/dp/B00CALM2KS/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1400164836&sr=8-1&keywords=denon+avr+x2000

http://www.whathifi.com/review/denon-avr-x2000

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.