Şimdi Ara

Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (2012) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.022
Cevap
24
Favori
224.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: savarana

http://osyspuanlari.osym.gov.tr/tablo4.aspx burada ea1 yazıyor.....

Bu eski dostum yeni çıkacak klavuz için konuşuyorum ben ayrıca lütfen artık şu bölüm hakkında bilgi edinin millet bölümün ismini yanlış söylüyor sen üniversiteyi şaşırdın dokuz eylül'de var bölüm ereğli ve kocaeli'de de açıldı onlar ea1 ile devam edicek daha fakülte olmadıkları için ama şunu belirteyim ki o okulların bölümleri dokuz eylüle yaklaşamaz bile ben ereğliliyim ordaki okulu da gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Tunai

quote:

Orijinalden alıntı: savarana

http://osyspuanlari.osym.gov.tr/tablo4.aspx burada ea1 yazıyor.....

Bu eski dostum yeni çıkacak klavuz için konuşuyorum ben ayrıca lütfen artık şu bölüm hakkında bilgi edinin millet bölümün ismini yanlış söylüyor sen üniversiteyi şaşırdın dokuz eylül'de var bölüm ereğli ve kocaeli'de de açıldı onlar ea1 ile devam edicek daha fakülte olmadıkları için ama şunu belirteyim ki o okulların bölümleri dokuz eylüle yaklaşamaz bile ben ereğliliyim ordaki okulu da gördüm

pm den msn adresini verirmisin yardıma ihtiyacım var

• yeni sisteme göre hangisinden ne akdar çözecdeğimiz kesin belli bile değil gelde çalış şimdi nasıl motive oalcaksın ki Allah belanızı versin çocuk oyuncağına çevirdiniz lan eğitimi buradan Milli eski milli eğitim müdürü olacak denyo ya sesleniyorum la ne .ok vardıda sınav sistemini değiştirdin.?

edit:admın abilerim sinirliyim o yuzden affedin bazı hatalarımı....
  • güncel
  • ea 2 ve ygs 6 dan alıcak hangisi yüksekse
  • ea2 den alnacağı %100 kesinleştimi?Böyle bir belge yayımlandımı?
  • evet yayınlandı ösym nin sitesinde yeni sınav sistemi ve alınacak alanlar kısmında yazıyor.50. ye söylüyoruz hala soruyosun
  • Ben 2 yıllığını yazdım.Bence 2 yıllık haliye bile güzel sadece 3-5 üniversitede olan bir bölüm.Okulu tutturursam 2 yıl sonra hemen dgs sınavıyla 9 eylüle geçmeye çalışacam memleketim izmir'e geri dönecem.Tek kötü yanı denizcilik işletmeleri bu yıl dgs sınavında kontenjan açmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calpi84

Ben 2 yıllığını yazdım.Bence 2 yıllık haliye bile güzel sadece 3-5 üniversitede olan bir bölüm.Okulu tutturursam 2 yıl sonra hemen dgs sınavıyla 9 eylüle geçmeye çalışacam memleketim izmir'e geri dönecem.Tek kötü yanı denizcilik işletmeleri bu yıl dgs sınavında kontenjan açmadı.

Bu sene bize yatçılıktan gelen bir arkadaş var ama neyle geldi bilmiyorum yalovadan geldiğini söylemişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunai

quote:

Orijinalden alıntı: Calpi84

Ben 2 yıllığını yazdım.Bence 2 yıllık haliye bile güzel sadece 3-5 üniversitede olan bir bölüm.Okulu tutturursam 2 yıl sonra hemen dgs sınavıyla 9 eylüle geçmeye çalışacam memleketim izmir'e geri dönecem.Tek kötü yanı denizcilik işletmeleri bu yıl dgs sınavında kontenjan açmadı.

Bu sene bize yatçılıktan gelen bir arkadaş var ama neyle geldi bilmiyorum yalovadan geldiğini söylemişti

Denizcilik işletmelerine dgs sınavından fazla bölüm tercih yapamıyor.Yatçılığı bilmem ben deniz-liman yazdım.İzmir ticaret şehri deniz ticareti yoğun puanım 4 yıllık iktisada yeterdi ancak iktisat-işletme mezunları hep işsiz kalıyor bu yüzden deniz bölümünü yazdım.Dokuz eylül'ün 4 yıllığına geçebilirsem süper olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: mylnchrsm

siyah cok kafa karıstırıcı bırsey var..resmi gazetede denizcilik işletmeleri yönetiminin harcı 190 lira olarak gözüküyor sanırım bu 456 lira güverte ve makina bölümlerine ait ? Ne dersin ?

/>

Son gelen artışlarla birlikte 456 lira oldu

228 x 2 şeklinde alınıyor, öğrenim kredisi alsanız da böyle

Katkı kredisi alanların daha düşük 100 liranın altında ama net bir rakam veremiyorum(Böyle yazdım diye gidip katkı kredisi almaya kalkmayın)

• Ben de bu bölümdeyim.
    342 yapmıştım 2009 ÖSS de. 11. girdim. Şuanda hazırlıkta B kurundayım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afesacarsoy -- 28 Ağustos 2010; 23:16:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afesacarsoy

Ben de bu bölümdeyim.
    423 yapmıştım 2009 ÖSS de. 11. girdim. Şuanda hazırlıkta B kurundayım :)

Merhabalar
    Facede gördüm seni, biz daha konuştuk mu?
    Ortak arkadaşları falan görünce...
  • 423 puanı anlayamadım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

423 puanı anlayamadım ben

342 olabilir.
  • Şu an pdö'de bi tanesi :) Güldem Hoca'yla
  • Ydy son kat 308'deyim. Beklerim.
  • EA-1 puanı 336 civarındaydı, peki ya EA-2 türünde ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shit Magnet

Arkadaşlar açık öğretim fak.'den 2. bi' üniversite okuma olayını düşünen var mı? Bi dış ticaret falan okusam yararı olur mu?

Dış ticaret mi yaw onun kursu veriliyor bizim okulda ne gereği var çok gereksiz.

@Historia Calamitatum

O bu sene belli olur
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.