Şimdi Ara

Denizbonus kampanyalar-sıcak fırsatlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.988
Cevap
130
Favori
192.783
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana Sms gelmeden katılmıştım ben. O yüzden fazla önemsememiştim şartları sağlamak konusuna. Şimdi gelen 33 tl yi görünce kaçan 67 ye üzüldüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schauder

Bana Sms gelmeden katılmıştım ben. O yüzden fazla önemsememiştim şartları sağlamak konusuna. Şimdi gelen 33 tl yi görünce kaçan 67 ye üzüldüm

geçen hafta aysonu kampanyası yapıldı şartlarda bahar kampanyasına katılan aysonu kampanyasından faydalanamaz diye madde vardı..şansıma ne cıkarsa deyıp mesaj attım katılım alındı dedi.hafta sonuda iki kampanyadan bonuslarım yattı...şimdi deniz bonuslular böyle gelen mesajları burdapaylaşırsa herkes faydalanır...mesaj gelenler burda paylaşsınlar lütfen..burdan devam edelim.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivribey

quote:

Orijinalden alıntı: Schauder

Bana Sms gelmeden katılmıştım ben. O yüzden fazla önemsememiştim şartları sağlamak konusuna. Şimdi gelen 33 tl yi görünce kaçan 67 ye üzüldüm

geçen hafta aysonu kampanyası yapıldı şartlarda bahar kampanyasına katılan aysonu kampanyasından faydalanamaz diye madde vardı..şansıma ne cıkarsa deyıp mesaj attım katılım alındı dedi.hafta sonuda iki kampanyadan bonuslarım yattı...şimdi deniz bonuslular böyle gelen mesajları burdapaylaşırsa herkes faydalanır...mesaj gelenler burda paylaşsınlar lütfen..burdan devam edelim.....

+1

• Vay vay 100 kiyat gelmiş Bana da mesaj gelmeden katılmıştım, 300 küsurluk 3 taksit bir alışveriş yapmıştım. Tam umudu kesmiştim kiii
  • Schauder kullanıcısına yanıt
    aynen bende kacan 44 liraya yandim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akkusat

aynen bende kacan 44 liraya yandim

Halbuki bir sürü de taksit yapabileceğim alışverişim vardı.
    Vade farkına taksit tarzım değil o yüzden kaçırdık...
    Sağlık olsun...
  • güle güle harcayın bonuslarınızı..deniz bonuslular olarak burdan paylaşımlara devam edelım arkadaslar
  • paylaşımlara devam edelım arkadaşlar
  • denizbonus kampanya organizasyon
  • Murat çavuş eyvallah hocam, sağolasın... İlaç gibi geldi
  • ergin45 E kullanıcısına yanıt
    başka kampanyayla birleştirebilen varmı..gititigidiyor vs...
  • Gittigidiyor da bekliyorum hocam. 7 - 13 Mayıs arası yatacak demişti mesajda. Bir kaç güne onun da gelmesi lazım. Ben birleşmemesi için bir sorun göremiyorum. Lukoile'de girmiştik, bu ay combo olacak sanırım
  • ergin45 E kullanıcısına yanıt
    wonderful diyosun yani
  • quote:

denizbonus kampanya organizasyon

mantıklı geldı @legendim de deniz bonus lu biri açsın başlık yapalım yorum paylasım ardına
  • arkadaşlar banada 100 tl bonus yatmış haber veren arkadaşa çoook teşekkürler... birde bonusların nezamana kadar kullanılacağını bilen varmı acaba
  • Aynen John waynen İşin güzel yanı başkasına yaptığım satın alımlardan gelmesi. Borcu yok, keyfi çok
  • bence bu konu üzerinden devam edelim gitsin.murat çavuşa söyleyelim başlığı düzeltsin yeter
  • katkılarınızı beklıyoruz arkadaslar
  • quote:

bence bu konu üzerinden devam edelim gitsin.murat çavuşa söyleyelim başlığı düzeltsin yeter

olabilir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.