Şimdi Ara

Denizbonus kampanyalar-sıcak fırsatlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.989
Cevap
130
Favori
192.766
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kampanyaya ihtiyacım var.Nete gelmesini bekliyorum o yüzden msg atmadım henüz.
  • Kampanya nette henuz yok . Kisiye oZel mi cozemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sms gelmedi bana.
  • banka çamura yatacaksa uğraşmaya gerek yok.

• Mesaj gelen arkadaslar kart kullanim aliskanliklariniz nasil aktifmi kullaniyosunuz denizbonusu harcalariniz taksitlimi pesinmi aylik ekstreniz me kadar?

• denizbonusta aktif kullanılmayan kartlara kişiye özel sms geliyor mu?
  • Hic kullanmadigim denizbonus u kapattim.. 2 gun sonra arayıp turlu dillerle iste kart ucreti yansirsa iptal edecegiz aman acik dursun iste size 30 tl de bonus yukluyoruz vs vs kapatmamami sagladilar.. ertesi gun ilk kez kullandim ay sonunda 60 tl ilk kart kullanim ucreti gordum ekstremde.. yani resmen kandirildim gasp edildim dolandirildim ne desem bilemiyorum.. karti kapatmayim diye ve bir kez olsun kullanayim diye 30 tl yatir ama ilk kullanımda 60 tl ilk kullanim ucreti yansit.. aidat da degil.. resmen 30 tl mi caldilar cebimden.. 31 yasimdayim ilk kez bu kadar kandirildigimi hissettim.. hakem heyetine basvurdum bakalim.. reklamlarini gorsem kanal degistirioyurm.. bu nitelikli dolandiricilardan uzak durun beyler..

• rueta R kullanıcısına yanıt
    hocam ses kaydınız var müşteri temsilcisi kandırdı diye bildirin genel müdürlüğe dilekçe verin

• inexo kullanıcısına yanıt
    Genel mudurluge dilekçe vermedim ama mh den kayit actirdim önce.. sonra kendi sitelerindeki formu doldurdum her ikisine de ayni cevap geldi.. alinan ucret ile alakali degildi cevaplar kart aidati ile ilgiliydi ve su su gerekçelerle alıyoruz iade edemeyiz gibi bir cevap.. sonunda da dalga gecer gibi hakem heyetine kadar yolunuz var minvalinde bir sey yazıyordu.. neyse inat ettim isten izin aldim hakem heyetine gittim.. hatta taksiyle gittim geldim zaten onlardan alacağım para kadar taksiye verdim.. olsun bu soygunculara gidene kadar taksiciye gitsin o para da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 25 Nisan 2014; 6:47:46 >
  • Bana SMS gelmişti 2-12 mayıs arası bonuslarınızı kullanabilirsiniz yazıyordu ama az önce baktım bonus falan yatmamış 1300 liralık 6 taksitli bir alışveriş yapmıştım. Yarın gün içinde tekrar bakıcam yatmamışsa yine uğraş dur müşteri hizmetleri ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenun

Denizbank bonustan uzak duruuun.

Hep söylüyorum uzak durun diye. 2'si olur 3'ü, 3'ü olur 5'i..........................
  • quote:

quote:

Denizbank bonustan uzak duruuun.

Hep söylüyorum uzak durun diye. 2'si olur 3'ü, 3'ü olur 5'i..........................

Denizbank kadar bonus dagitan baska kart varmi? Geçte olsa sartlarinsaglayana bonusunu verir denizbank kampanya konusunda uzerine tanimiyorum.

• FATlH kullanıcısına yanıt
    Dağıtmasından bahsetmiyorum uğraştırmasından bahsediyorum. Uğraşmasak takip etmesek belki hakettiğimiz bonusları da yatırmayacak. Yatmayan bonusu bol dağıtsa ne yapayım. Ayrıca Garanti son aylarda iyice atakta. Yüzde olarak da Denizbonus vasat zaten.
  • mesaj geldi bunlardan 700 tl üzeri harcamaya 75 tl bonus diye 1250 tl lik harcama yaptım allem ettiler kullem ettiler yatırmadılar boşverin tavsiye etmiyorum
    iyi forumlamalar
  • Denizbonus kapatanlardan biride benim 10 larca telefon acip sinirlerinizi yipratmak istiyorsaniz deniz bonus tam sizlik

Bu arada hepsiburada bonus uye is yeri degilmis bilginiz olsun gec3n kampanyada benim basima geldi 100 tl bonus puan vermesine ragmen .

• Evet belki tam gününde yatmaz Bonuslar ama daha bugüne kadar yatmayan Bonuslar olmadı benim. Hiç kart ücreti de ödemedim. Üye işyeri şartı olmadan bonus dağıtması bile bütün kartların önüne geçmesine yeter. Kart kapatanların olması kampanyaların devamı açısından önemli
    Kapatın arkadaşlar, bonus lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Schauder

Evet belki tam gününde yatmaz Bonuslar ama daha bugüne kadar yatmayan Bonuslar olmadı benim. Hiç kart ücreti de ödemedim. Üye işyeri şartı olmadan bonus dağıtması bile bütün kartların önüne geçmesine yeter. Kart kapatanların olması kampanyaların devamı açısından önemli
    Kapatın arkadaşlar, bonus lazım

doğru tespit... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memmet77 -- 2 Mayıs 2014; 11:45:31 >
  • Arkadaşlar bu "YUZ" kampanyası dahilinde kartına bonus yüklenenler başlığa yazarsa çok iyi olur ya haberdar olmuş oluruz benim hali hazırda yatmadı aradım 2-12 mayıs arası olduğunu bugün gün içinde yatmazsa yarın talep açalım incelensin dediler
  • Yaptığım alışveriş gg üzerinden olmuştu satıcının kullanılmış ürünü sıfır diye satmasından dolayı iadesini gerçekleştirmiştim.Bugün bir ihtimal diye kartıma baktığımda 50 tl bonus geldiğini gördüm :)
  • bana 56lira bonus gelmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.