Şimdi Ara

Denizbanktan yeni kredi kartı alana 3 ay int. alışverişi için %50 toplam 300 tl (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
52
Favori
131.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kart aidatını kapatma blöfü çekmeden geri alabilen var mı?Kendi kartım için kapatma blöfüne karşılık aldım fakat ,babamın emekli bonus 77 tl aidat yansıtmışlar ,aradık iade yada iptal edin dedik kabul etmediler.Blöf çeksek direk kapatırlar mı ? acaba:)

• samil422 S kullanıcısına yanıt

O kadar kampanya yapıyor 77 tl normal bir rakam bence maceraya girmeyin. Aynı karttan sahibim ve efendi efendi ödeyip işime bakıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: samil422

Kart aidatını kapatma blöfü çekmeden geri alabilen var mı?Kendi kartım için kapatma blöfüne karşılık aldım fakat ,babamın emekli bonus 77 tl aidat yansıtmışlar ,aradık iade yada iptal edin dedik kabul etmediler.Blöf çeksek direk kapatırlar mı ? acaba:)

E devlet THH başvurun aidat iade ediyorlar daha önce 11 TL aidat için bile THH başvuru yapmisligim var ve aidat iadesini 1 ay içinde yapmışlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can851 -- 7 Ocak 2022; 14:12:16 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar şimdi ben aralıkta başvurdum onaylandı ama elime geçmedi kart, sanal kart oluşturmam içinde belge imzalamam gerektiğini söyledi, ben şimdi 600 liranın ilk 200 lirasını kaçırmışmı oluyorum?

• 190 lira iadat gelmiş.

kart limiti zaten 1000 lira.

bunu bir şekilde iade alabiliyor muyuz?

• Konuyu hızlıca gezdim ama bulamadım. Daha önceden sorulduysa kusura bakmayın lütfen.

Harcamaları parça parça yapıp toplamda 400 TL olsa, her birinin %50'si iade mi olcak? Yoksa tek bir harcama mı yapmamız lazım

• JustBeHappy kullanıcısına yanıt
    O ay içinde netten toplam 400 olması yeter hocam ayrı ayrı veya tek farkı yok
    1 ay için en fazla 200 lira iade gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndOne -- 8 Ocak 2022; 17:27:2 >
  • AndOne kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam. Eski Mayıs mesajlarında cüzdan yüklemeleri de geçerli denmiş, hala öyle dimi? Veya online fatura ödeme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustBeHappy -- 8 Ocak 2022; 17:39:14 >
  • Obreus kullanıcısına yanıt

evet. ayın ortasından sonra başvurulmaz. ben 10unda başvurmuştum, ayın son günü gelmişti 20günde

• JustBeHappy kullanıcısına yanıt
    Onu bilemiyorum hocam hiç cüzdana yükleme yapmadım, ben de 1 ay önce kampanyadan yararlanmıştın şu an yok benim hakkım zaten😊 Tecrübe eden birisi cevaplarsa sağlıklı olur

• Kampanya kapsamında yeni kart başvurusu alınıyor mu, yoksa bitti mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiiliyol kullanıcısına yanıt
    Yanılmıyorsam devam ediyor. Sitesindeki kampanyalara bakabilirsiniz.

Kampanya İnternet Bankacılığı, MobilDeniz, Mobil Web, DenizKartım, www.denizbonus.com, www.denizbank.com ve iletişim merkezi aracılığıyla 1-31 Ocak arasında onaylanan bireysel asıl kredi kartları için geçerlidir. Ek kartlar, Business kartlar, Net Kart ve Banka kartı satışları dahil değildir

• Kart başvurum alındığına dair sms geldi, onay aşaması nasıl oluyor beni mi arayacaklar?

Ertesi gün arıyorlar

• Bugün aradılar, denizbank black verecekti gold verin dedim kart aidatı 187 tl dedi neyse almış bulundum gold. Önce aidatı 120 mi ne dedi sonradan 187 dedi tekrar sordum yanlış okumuşum 187 mis dedi, bende iyi onu ver dedim ama daha ucuzu yok mu bu kartın, en ucuzu o mu dedim evet bu dedi

• Kart ücretini iade etmediler

• Sitede 1-31 Aralık yaziyor.

Link var mı 1-31 Ocak arası olduğuna dair

• Aradım özellikle sordum evet kampanya devam ediyor dediler

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.