Şimdi Ara

Denizbanktan yeni kredi kartı alana 3 ay int. alışverişi için %50 toplam 300 tl (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
52
Favori
131.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kronik10.5

Arkadaşlar çarşamba günü kart başvurusu yaptım anında kartım onaylandı vadesiz hesabım da açıldığına dair sms aldım. Ama kartım hala ulaşmadı. Mobildeniz bu şekilde görünüyor. Şimdi ben yarın şubeye gitsem isimsiz banka kartı alabilir miyim? Alınca sanal kart oluşturup kredi kartını kullanma şansım olur mu? Hazır kampanya var. Bir an önce alacaklarımı almak istiyorum.

Kartın eline geçmeden mobil uygulamadan sanal kart oluşturulur ve harcama yapmaya baslayabilirsin.sanal kart sonuçta asıl karta bağlı olarak oluşturuluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar hesap kesim tarihimizi uygulama üzerinden değiştirebiliyor muyuz. Bir türlü bulamadım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam merhaba size bir şey danışayım o halde . Geçen gün ben internetten kredi kartına başvurdum ve onaylandı. Daha önce müşteri değildim bunu belirteyim. Vadesiz hesabım da açılmış sms aldım. Bugün aradım kart basım aşamasındaymış. Şimdi şöyle bir şey düşünüyorum. Yarın denizbank şubesine gideceğim ve isimsiz banka kartı isteyeceğim. Böylelikle sanırım mobildenizi kullanabilirim ve ardından sanalkarta başvurup alışveriş yapacağım olur mu hocam? Bir de kredi kartı elime ulaşmadan sanal kart açmada ya da kartı kullanmada bir problem olmaz dimi hocam? Ya da limit aktarma sınırı var mıdır?

• kronik10.5 kullanıcısına yanıt
    Kredi kartının yanında sözleşme sözleşme getiriyorlar onu imzalamadan sanal kart açılamayabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Jayus kullanıcısına yanıt
    Mobil uygulaması çok kötü çok karışık hesap kesim tarihi değişikliği mobil uygulamada yok müşteri hizmetlerini arayıp oradan değiştirmen gerekiyor

• spdial S kullanıcısına yanıt
    Peki bunu şubeden imzalayamaz mıyız hocam? Yarın bir banka kartını alayım da belki orada imzalatırlar
    Peki bu dijital kart olayı nedir hocam bilgin var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 3 Ekim 2021; 21:16:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rezervuar48

Her ay kendi özelinde yapılan harcamadan geliyor diye biliyorum. Ekim ayında yapılan harcama bir sonraki ay yansıyor Kasım ayında yapılan harcamanın bonusu bir sonraki aya yansıyor.daha doğrusu indirimi.

Alıntıları Göster

Onu biliyorum hocam yinede tesekkür ederim.

• kronik10.5 kullanıcısına yanıt

Avans hesapta olsun mu diyordu çakmamışım denizbank vadesiz hesapta açıyor öyleyse otamatik istemeden.

• evanescence1907 E kullanıcısına yanıt
    Aynen otomatik vadesiz açıyor. Ben de istemedim avans hesap ama sonradan açar mıyım bilmiyorum.

• sukruciger S kullanıcısına yanıt

Hocam kampanya donemi yenilendigi icin ne olacagini merak ettim dogrusu. Sartlara bakinca olmamasi icin aslinda sebep yok ama dedigini gibi banka alip ayni kampanya donemi sayar. Belki deneyimleyen olmustur dedim tesekkurler

• Beyler az önce banka kartımı da aldım ama mobildeniz hala bomboş görünüyor. Normal mi sizce?
    Edit: ben hayatımda böyle garip bir banka görmedim kurye gelip sözleşme imzalatacakmış. O halde bana banka kartını vadesiz hesabı nasıl verip açabiliyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 4 Ekim 2021; 9:46:14 >
  • 200tl iadesi yatan var mı ? bugün 4.ü gelen giden yok daha nerden bakılacak orasıda muamma ...

• xxxcem kullanıcısına yanıt
    İlk 5 is günü içerisinde yatıyor.5 is günü sonu 7 Ekim’e denk geliyor.Dönemici hareketlerde görebilirsiniz

• sukruciger S kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam,

• Bu olay hala devam ediyor mu

• korayates K kullanıcısına yanıt

Bugün başvuru yaptım.Kampanya devam ediyor

• Taksitli alışveriş yapsak oluyor mu ? 1200 lük bir ürün aldım diyelim ekim kasım aralık 400 taksitlerle ödeme yapsam. Her ay 200 iade alır mıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: korayates

Taksitli alışveriş yapsak oluyor mu ? 1200 lük bir ürün aldım diyelim ekim kasım aralık 400 taksitlerle ödeme yapsam. Her ay 200 iade alır mıyım ?
    No hayır olmaz 😂

• Bu bankada sinirsiz sanalkart var mi dostlar?

• Peki koşulsuz şartsız her 400 lük ekstreye bir sonraki ay 200 iade veriyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.