Şimdi Ara

Denizbanktan yeni kredi kartı alana 3 ay int. alışverişi için %50 toplam 300 tl (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
52
Favori
131.533
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yuklendi hocam satin alirken verdiginiz mail adresine geliyor direk tiklayip yukleyebiliyorsunuz yada gelen kodu hesabinizda hediye kartlaro bolumune girerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

başvuruda gelir soruyor, direk ona göre mi veriyor bilmiyorum. başka bankada limitim yüksek diye çıkmaz diyordum ama onaylandı.

ama kart 1 haftadır kuryede, haziran kampanyası kaçacak büyük ihtimal. kart gonderme konusunda en güzeli teb, kartı yeniliyorum 2 güne geliyor ptt ile ama kuryenet sıkıntılı

Alıntıları Göster

Hiçbir banka ilk kez gönderdiği sözleşmeli kartı PTT ile yollamaz.

Misal enpara filan da aynısını yapıyor. İlk kartlar AGT ile falan yollanıyor. Benim il cepteteb kartımın teslim edilmesi 3 ay sürmüştü. Sözleşme imzaladınız mı yenilenen kartlar PTT ile yollanıyor.

• quote:

sayaç yok galiba, yoksa sıkıntı. uygulama güzel gibi ama eksiği çok

Alıntıları Göster

Var da ya çalışmıyor ya da sitelerin sektörleri ile ilgili sorunlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: shutterbug

Misal enpara filan da aynısını yapıyor. İlk kartlar AGT ile falan yollanıyor. Benim il cepteteb kartımın teslim edilmesi 3 ay sürmüştü. Sözleşme imzaladınız mı yenilenen kartlar PTT ile yollanıyor.

Alıntıları Göster

burgandan ilk defa banka kartı aldım ptt ile geldi ????

• quote:

Orijinalden alıntı: shutterbug

Alıntıları Göster

Sözleşme vs yok hocam, kartı verdi gitti kurye. Denizbank müşterisiyim

• quote:

Sözleşme vs yok hocam, kartı verdi gitti kurye. Denizbank müşterisiyim

Alıntıları Göster

O zaman bankanın kazmalığı. Yapacak bir şey yok.

Şubeden başvuruda anında kredi kartı veren bir bankadan daha iyisini beklerdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

burgandan ilk defa banka kartı aldım ptt ile geldi ????

Alıntıları Göster

Aynı şey değil. Burgan Dijital ile müşteri oldunuz muhtelemen ve sözleşmeyi kurye getirmiştir ve üye olurken imzayı zaten atmışsınızdır.

• Vergi ve trafik zecası ödemeleride dahil mi ? mh'yi arıyorum bizimde bilgimiz yok diyor fırçaladım mh'yi siz bilmeyeceksiniz de kim bilecek ? kampanyayı yazan angut bu detayı nasıl atlar   

• Haziran ayında yapılan harcalamaların yansıyıp yansımadığı belli oldu mu ?

• Alışverişten kazanılan indirimler takip eden ayın ilk 5 iş günü içinde karta yansıtılacak olup ayrıca DenizKartım üzerinden bildirim ile bilgi verilecektir.

demekki bu ayın 7 sinde belli olacak ak kara , göreceğiz bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 3 Temmuz 2021; 14:38:56 >
  • Muttemelen.

• Geçen ay yapılan harcamaların iadesi pazartesi yansır büyük ihtimalle geçen iki ayın indirimi sonraki ayın 5. günü yansımıştı bir de şu olur mu bu olur mu diye sormadan bir kampanya şartlarını okusanız orada herhangi bir sektör kısıtı olmadığını sadece fiziksel postan yapılan işlemlerin dahil olmadığını görürsünüz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu yeni musterilere degil mi nasil 2 kez faydalandin hocam akbank ve buna basvurucagim ama verilmedigi söylentilerinden cekiniyorum 😕

• quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Bu yeni musterilere degil mi nasil 2 kez faydalandin hocam akbank ve buna basvurucagim ama verilmedigi söylentilerinden cekiniyorum 😕
    2 kez faydalandığımı kim söyledi? Nisan Mayıs Haziran aylarında 200/100 indirim kampanyasından yararlanıyorum geçen ay indirim bitti geçen ayın indirimi de pazartesi bekliyorum

• lord0909 kullanıcısına yanıt
    1200e 600tl ind degil mi

• 200e 100 olarak mi basladi yani faydalanınca 3 ay sure mi gecerli😏

• aylık 200 tl seklınde ındırımden faydalanmak ıcın tek seferde 400 mu yapmak lazım yoksa parca parca olabılır mı ?

• Arkadaşlar ilginç bir olay keşfettim kampanya ile ilgili tesadüfen. Merak eden varsa özel mesaj atsın yazayım 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: robot216

aylık 200 tl seklınde ındırımden faydalanmak ıcın tek seferde 400 mu yapmak lazım yoksa parca parca olabılır mı ?

Tek seferde gibi br ifade yok şartlarda.

• Denizbanktan uzak durun derim. Hiç sağlam bir bankaya benzemiyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Ben param özellikli adalet kartıma 400tl yükleme yaptım. Kazanım mesajı gelmedi ama atemmuzun ilk haftası kazanım mesajı geleceğini ektrede de 5 Temmuz tarihli indirimin yansıyacağını düşünüyorum. Ekstre kesim.tarihiyle bir ilgisi yok bence

iade geldi mi hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beytepeli06 -- 4 Temmuz 2021; 21:9:32 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.