Şimdi Ara

DenizBank' tan PaybyMe Kart! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.224
Cevap
32
Favori
84.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar internetten sipariş ettim kargo ücreti istiyorlar değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StillDre

Arkadaşlar internetten sipariş ettim kargo ücreti istiyorlar değilmi?

hayır hocam istemiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evdeki Sinek

quote:

hayır hocam istemiyorlar

Yani kart bilgidigim bedava olacak ne kart ücreti ne kargo Bence bu konuyu sabit yapsınlar.
  • quote:

quote:

quote:

hayır hocam istemiyorlar

Yani kart bilgidigim bedava olacak ne kart ücreti ne kargo Bence bu konuyu sabit yapsınlar.

"Kart ücreti yok!
    Üyelik aidatı yok!
    Yükleme ücreti yok!
    Kartı adresinize isterseniz hiçbir ücret ödemeden kart kapınızda!"

sitelerinde böyle yazıyor ama kart geçerlilikleri kısıtlı internette anlaşma yaptıkları yerde ve dışarıda visa geçen yerlerde (internette visa olmuyor)

• quote:

quote:

quote:

quote:

hayır hocam istemiyorlar

"Kart ücreti yok!
    Üyelik aidatı yok!
    Yükleme ücreti yok!

sitelerinde böyle yazıyor ama kart geçerlilikleri kısıtlı internette anlaşma yaptıkları yerde ve dışarıda visa geçen yerlerde (internette visa olmuyor)

Haydaaaaa Bende her visa gecen yerde geciyo zannediyodum tüh ya Peki nerlerde geçiyo OLMADI PAYPAL AKTİVE EDERİZ

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hayır hocam istemiyorlar

"Kart ücreti yok!
    Üyelik aidatı yok!
    Yükleme ücreti yok!

Haydaaaaa Bende her visa gecen yerde geciyo zannediyodum tüh ya Peki nerlerde geçiyo OLMADI PAYPAL AKTİVE EDERİZ

hocma visa geçen her yerde ama internette geçmiyor paypala bağlanmıyor diye biliyorum gelince denerim ama paybyme ödeme seçeneği geçen her yerde geçiyor internette

• Bu kartı alacağınıza Migros'lardan Inialkart almaniz bence daha mantikli. 5 TL veriyorsunuz bir kereligine, daha sonra hem internette hem dışarıda her yerde alışveriş yapabiliyorsunuz, kredi karti formunda cunku. Para yukletmek 25 TL ve katlari, 1 TL para yatirma ucreti aliyorlar her defasinda. PTT ve Migros'lardan dolum yapilabiliyor. Icindeki parayi da 15 TL ceza vererek istediginiz banka hesabina cekebiliyorsunuz.

http://www.ininal.com/index.php
  • bu kart paypalda geçiyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheGuardian

Bu kartı alacağınıza Migros'lardan Inialkart almaniz bence daha mantikli. 5 TL veriyorsunuz bir kereligine, daha sonra hem internette hem dışarıda her yerde alışveriş yapabiliyorsunuz, kredi karti formunda cunku. Para yukletmek 25 TL ve katlari, 1 TL para yatirma ucreti aliyorlar her defasinda. PTT ve Migros'lardan dolum yapilabiliyor. Icindeki parayi da 15 TL ceza vererek istediginiz banka hesabina cekebiliyorsunuz.

http://www.ininal.com/index.php

hocam ininal var bende de bu kartı denemek amaçlı alıyorum

• alımı ve sonrasındaki tüm işlemleri ücretsiz olan bir kart karşısında hala cebinizden her ay 1 tlnizi alan, her yüklemede 2tl havale paranızı alan, en az 25 tl yükleme yapabildiğiniz ininal'ı savunanlar var ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scatterbrain

alımı ve sonrasındaki tüm işlemleri ücretsiz olan bir kart karşısında hala cebinizden her ay 1 tlnizi alan, her yüklemede 2tl havale paranızı alan, en az 25 tl yükleme yapabildiğiniz ininal'ı savunanlar var ilginç.

hocam ama paybyme'nin geçerlilik yerleri kısıtlı
  • quote:

quote:

alımı ve sonrasındaki tüm işlemleri ücretsiz olan bir kart karşısında hala cebinizden her ay 1 tlnizi alan, her yüklemede 2tl havale paranızı alan, en az 25 tl yükleme yapabildiğiniz ininal'ı savunanlar var ilginç.

oyuncular için ve sadece oyun piyasası için ortaya çıkan bir kart sonuçta paybyme kart. elbet genişleyecek.
    ininal marketden ekmek almayı bile hedefliyor, anlıyorum. ama söz konusu oyunlarsa paybyme elbet öne geçecektir.
  • quote:

quote:

quote:

oyuncular için ve sadece oyun piyasası için ortaya çıkan bir kart sonuçta paybyme kart. elbet genişleyecek.
    ininal marketden ekmek almayı bile hedefliyor, anlıyorum. ama söz konusu oyunlarsa paybyme elbet öne geçecektir.

o yönden öyle hocam kartı aldım bekliyorum gelmesini ama ikiside iyi kart

• Mevzuat gereği bankalar üyelik aidatı olmayan kartlarda çıkarmak durumunda bu kartta ona göre çıkmış ama neden Denizbank ile çalışalım o da var.
  • Başvurdum ben de kullanılabilen yerleri tam olarak nerden öğrenebiliriz?
  • Kartı 2 ay önce aldık evde yatıyor hiç bir işe yaramıyor dandik facebook oyunlarında da kullanamam oynamıyorum sonuçta kenarda duruyor merakla bekliyorum neler olacak diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

anlamadığım bi nokta var

ben karta para yükledim internetten alışveriş yaptım fiziksel harcamalar açıldı.
    fiziksel harcamalara açııldıktan sonra Visa logolu yerlerden alışveriş yapabiliyomuyum

örnek migros bim gibi

fiziksel olarak kullanıma açıldıktan sonra, normal banka kartı gibi kullanılıyor.
    geçen gün migros'ta kullandım sorunsuz bir şekilde, garanti bankası posundan çekim yapıldı.. kart silibinde "paybyme kart kullanıcısı" yazıyordu, yani normal bir kart işlevi görüyor, ama sanal olarak kredi kartı gibi kullanılmıyor. online olarak sadece paybyme anlaşmalı olan yerlerden alışveriş yapılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: proficientwight

quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

anlamadığım bi nokta var

ben karta para yükledim internetten alışveriş yaptım fiziksel harcamalar açıldı.
    fiziksel harcamalara açııldıktan sonra Visa logolu yerlerden alışveriş yapabiliyomuyum

örnek migros bim gibi

fiziksel olarak kullanıma açıldıktan sonra, normal banka kartı gibi kullanılıyor.
    geçen gün migros'ta kullandım sorunsuz bir şekilde, garanti bankası posundan çekim yapıldı.. kart silibinde "paybyme kart kullanıcısı" yazıyordu, yani normal bir kart işlevi görüyor, ama sanal olarak kredi kartı gibi kullanılmıyor. online olarak sadece paybyme anlaşmalı olan yerlerden alışveriş yapılıyor.

teşekkür ederim

• Artık şu karta bankamatik dışında nerelerden para yüklenebileceği açıklansın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiziksel kullanıma açtırmam için
    illa
    http://www.payby.me/prepaid/wheretopurchase linkteki markalardan birşnden mi alışveriş yapmam gerekiyo
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.