Şimdi Ara

DenizBank' tan PaybyMe Kart! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.225
Cevap
32
Favori
84.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kargosu çok yavaş pazar günü başvurdum salı günü verdiler kargoya daha gelmedi büyük ihtimal bu hafta gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

fiziksel kullanıma açtırmam için
    illa
    http://www.payby.me/prepaid/wheretopurchase linkteki markalardan birşnden mi alışveriş yapmam gerekiyo

Ben kartı kullanmak istiyorum ama oyunla falan ilgim yok. 1 lira civarı harcama yapabileceğim bu linklerde bir oyun var mı? Sanalpazar'da kullanmaya çalıştım ama olmadı demek ki ilk önce bu sitelerde kullanmak lazımmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

fiziksel kullanıma açtırmam için
    illa
    http://www.payby.me/prepaid/wheretopurchase linkteki markalardan birşnden mi alışveriş yapmam gerekiyo

Ben kartı kullanmak istiyorum ama oyunla falan ilgim yok. 1 lira civarı harcama yapabileceğim bu linklerde bir oyun var mı? Sanalpazar'da kullanmaya çalıştım ama olmadı demek ki ilk önce bu sitelerde kullanmak lazımmış.

epin.com.tr 1TL ve katları alışveriş yapabilirsiniz. Ben yaptım...

• Arkadaşlar ben gamekeystore dan paybyme ile oyun alacağım zaman telefona 6 haneli kod geleceği söyleniyor fakat gelmiyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum hizmet 0 gerçekten pişman oldum yani 20 tl yükledim karta kullanamıyorum Turcell i arıyorum numarada sorun yok diyor paybyme yi arıyorum bizde sorun yok diyor. Cuma günü arayacaklardı konu hakkında aramadılar. Cumartesi aradım pazartesi arayacağız dediler yine aramadılar bu ne biçim iştir arkadaş ?! Bu mesaj sorununu nasıl çözebilirim?
  • müjde vereyim steam ile anlaşmışlar entegrasyon çalışmaları devam ediyormuş

imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evdeki Sinek -- 12 Haziran 2013; 12:16:32 >
  • Paybyme kullanmaya başladım ama ininal'a göre bir avantajı yok şu an için. Rakip olmak istiyorsa Şok, Kipa, Carrefoursa gibi marketlerde veya Boyner gibi mağazalarda yüklettirebilmesi lazım. Bu kartı sadece oyun alışverişi yapmak için alanlar ne demek istediğimi anlamamış olabilir ama Adiosçular anlar ;). Paybyme duy sesimizi, sadece ATM yüklemesi yetmez bu iş için.
  • kartı kullandım bimde paybyme kullanıcı diye geçiyor ama güzel hoş dışarıdan alışveriş yapmak isteyenler için güzel kesintisiz bedava geliyor atm'den para yatırılıyor ama internetten bir şey almak istiyorsanız ininal kullanın ama ininal'a para yükleyip dışarda kullanmayın derim
  • TOP eleven da nasıl kullanıcaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • steam geliyor diğer hafta içi. hatta ilk kullanımda bir indirim ile gelecek diye duydum. hayırlısı: )
  • Keşke, Steam, GOG, Greenmangaming, PSN gibi yerlerde de geçseydi. Onun için Ininal kart başvurusunda bulundum.
  • scatterbrain S kullanıcısına yanıt
    nerden duydunuz hiç cevap vermiyorlar!
  • güvenilr kaynaktan duydum ama diğer haftaya sarktı galiba: /
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: Alter Mann

hediye 10 tl kampanyası bitti mi acaba bugün kart elime ulaştı ama bakiye 0 gözüküyor

İlk 2 bin kişiye veriliyordu.

Hadiya bende ümitlendim :(
  • Sistem tek kelimeyle muhteşem! Çıktığından beri kullanıyorum çatır çatır :) Steam' e de gelince tadından yenmeyecek bence. Dua ediyorum anlaşsınlar artık diye o derece:)
  • LoL oynayan kitle sayesinde ayakta duruyor PaybyMe

eğer steam ede gelirse, ininal kart yalan olur.
    bu arada hizlial, hepsiburada vb. tarzı sitelerde kullanabilen var mı? geçiyor mu yani?

epin.com geçiyor diye alıyorum ben ama eğer steam aktif falan olursa süper olur.

BİLGİSİ OLAN; arkadaşlar, gidip deniz bank atm den 25 tl yatırıp eve geldikten sonra internetten visa yazan bi yerden ödeme yapabiliyor muyum? Yada paypaldan yapabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dead -- 4 Temmuz 2013; 11:41:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IEfsaneyim

LoL oynayan kitle sayesinde ayakta duruyor PaybyMe

bu arada hizlial, hepsiburada vb. tarzı sitelerde kullanabilen var mı? geçiyor mu yani?

epin.com geçiyor diye alıyorum ben ama eğer steam aktif falan olursa süper olur.

BİLGİSİ OLAN; arkadaşlar, gidip deniz bank atm den 25 tl yatırıp eve geldikten sonra internetten visa yazan bi yerden ödeme yapabiliyor muyum? Yada paypaldan yapabiliyor muyuz?

İlk önce PaybyMe anlaşmalı yerlerden yapman lazım.
  • bu kart tam olarak ne işe yarıyor tam anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zodiag

bu kart tam olarak ne işe yarıyor tam anlamadım?

kredi kartı gibi ancak tek eksiği internette anlaşmalı yerlerde kullanılıyor
  • Steam'de bi gelişme var mı? Baktım az önce ama göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: IEfsaneyim

LoL oynayan kitle sayesinde ayakta duruyor PaybyMe

İlk önce PaybyMe anlaşmalı yerlerden yapman lazım.

hayır kart bana gelince, deniz bank atmsine gidip 100 lira yatırıp istediğim yere harcayacağım.

ne demek ilk önce paybyme anlaşmalı yerlerden yapmalısın? zaten hep öyle anlaşmalı olmadığın yerlerde kullanamazsın.
    kart bana büyük ihtimal 0 bakiye ile gelecek, deniz bank atmden para atıp epinden harcayacağım. prepeid,paybyme yoluyla

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.