Şimdi Ara

Denizbank SADIK müşterilerine paracard kampanyası 1000/70 bonus (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
2.622
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 70tl yatacağına 45 yl bonus yüklemişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mx0131

70tl yatacağına 45 yl bonus yüklemişler

Bu sorunu sık sık yaşíyorum.

Sorun için söyle diyorlar ;

Fazla puan harcamışsınız biz de onu kestik ( geri aldik ) yada yanlışlıkla puan yüklendi ona istinadan +/- oldu.

Ancak sebebi şu !

Kampanyalardan yatan puanı harcasakta ! Harcamasakta " silinme günü " ertesin de ! Tekrar GERİ ALIYOR ve size kısır bir döngü olan ( Dh de çokca söylendi ve hatta MH ' ye kayıt açsanızda bunu anlamıyorlar ) EKSİ PUAN sorununa denk geliyorsunuz.

Bu kampanya ya katıldım , suanda -25 TL deyim ve eski sorunum devam ediyor.

Benzer bir durumu kkartı ile de yaşadım. HB ' den 50 TL puan tam olarak yatmadı. Bana söylenen ise 31.99 ve 29.99 TL olarak ( güya puan 60 TL mis !! ) parcali harcamişsınız diyorlar.

Halbu ki diger 2 kartıma tek parca yatti ve ayni gün tek sefer de harcadım. Neden parcali- küsürlü harcayayım diyorum ama yine de anlamıyorlar.

• Eksi puan olayı bende de vardı şikayet açtım düzelttiler

• iki ayrı kampanya vardı ikiside yatmamış toplam 90 tl yatmamış yarın yatmazsa talep oluşturcam
  • bende sıkıntı yok 70 puan denizkartım uygulamasında gözüküyor.
  • Okul taksit parasını paracard otomatik çekiyor o işlem 70tl bonus yatırır mı ?

• Evet arkadaşlar dün aradım kredi kartı bölümünden her kampanya gözükmüyor diyip parakard bölümüne bağladılar zar zor kampanyaları buldular 12 den sonra yatar yatmazsa arayın dediler bugün tekrar aradım biri zaten dünyadan haberi yok öyle bir kampanya yok dedi parakard bölümüne bağladılar diyorum boş boş konuşuyor kapadım yüzüne tekrar aradım başka biri de iki kampanya birleşmez dedi kem küm falan dedim dalga mı geciuorsunuz kampanya yapmayı beceremiyorsaniz yapmayın şartlar açık ve net öyle bir şart yok dedim o zaman niye sms gonderiyorsunuz su kampanyaya katıl diye talep oluşturdu kaç gün sonra cevap gelecek artık denizbank özellikle paracard kampanyalarında cilkini çıkarıyor

• Bana da yatmadi şikayet açtım. İşin tuhafi hemen kampanyayı hatırladı dün yüklenecekti dedi. Kayıt oluşturdular bekliyoruz

• banada yatmadı. genel sıkıntıdır yatar 1-2 güne
  • quote:

Orijinalden alıntı: istceko

Bana da yatmadi şikayet açtım. İşin tuhafi hemen kampanyayı hatırladı dün yüklenecekti dedi. Kayıt oluşturdular bekliyoruz

2 ayrı kampanya vardı ikisi de yatması

Paracard bonus ayricaliklarini yasayan siz degerli musterimize, Ocak sonuna kadar toplam 1.000TL'ye 70 TL bonus kazanma firsati! SADIK yazin 3280'e gonderin! SMS almak istemiyorsaniz IPTAL SMS yazip 6292'ye gonderebilirsiniz.www.denizbank.com MERSIS: 0292008449600341 B002

Paracard'inizla Ocak ayi icerisinde farkli gunlerde tek seferde yapacaginiz 120TL ve uzeri her harcamaniza 5TL, toplamda 30TL Bonus! OTUZ yazin 3280'e gonderin! SMS almak istemiyorsaniz IPTAL SMS yazip 6292'e gonderebilirsiniz. 4440800 MERSIS: 0292008449600341 B002

İkisi birleşmez diyor birde şartlar da yok diyorum susuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekci35 -- 13 Şubat 2018; 16:34:16 >

• emekci35 E kullanıcısına yanıt
    Uğraşmak istemiyorsanız hiç katılmayacaksiniz bu elemanların kampanyalarına:)

• Şu denizbankın eksi bonus olayına hastayım.

Süreli bonuslarınızı son gün kullanırsanız geçmiş olsun.yatar yatmaz kullanın gitsin. İşlem provizyonda kalıyor bir süre bazen 2-3 gün kadar sürebiliyor. Koca banka bu sorunu çözemiyor tam komedi. Bence çözmek istemiyorlar.bide katıldığınız kampanyanın bitmesine yakın harcama( son 1-2gübn) yapmamaya çalışın. Provizyonda kalıp dönem içine yansıması kampanya bitiminden sonraysa uğraş dur. Mh arayıp sonuç alırsınız da sürer iki-üç hafta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istceko

Uğraşmak istemiyorsanız hiç katılmayacaksiniz bu elemanların kampanyalarına:)

Denizbank'in sahibi bile bu kelimeyi edemezken sizin etmeniz tuhaf geldi dostum

• emekci35 E kullanıcısına yanıt
    Genel olarak söyledim. Denizbank in sahibinin bu konuyu umursadigini sanmıyorum:)

• Bana halen gelen giden yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki karta da gelmemiş. Bize Ulaşın'dan kayıt oluşturdum.
  • 2 ocakta sadık kampanyasına katıldım 9 ocakta Otuz kampanyasına katıldım. ocak ayı içerisinde 1000 tl den fazla harcama yaptım. Normal şartlarda sadık kampanyasından 70 tl ve Otuz kampanyasından 10 tl bonus hakettim. Ancakkkkkk yatan bonus 10 tl. Kayıt açtırdım gelen cevap ise!!! 2 ayrı kampanyaya katılmış bulunmam ve dolayısıyla 2 kampanyaya aynı anda katılamazmışım. Sadece 1 tanesinin bonusu yatmış ve dolayısıyla herhangi bir problem görünmüyormuş. ŞAKA GİBİ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe2401

2 ocakta sadık kampanyasına katıldım 9 ocakta Otuz kampanyasına katıldım. ocak ayı içerisinde 1000 tl den fazla harcama yaptım. Normal şartlarda sadık kampanyasından 70 tl ve Otuz kampanyasından 10 tl bonus hakettim. Ancakkkkkk yatan bonus 10 tl. Kayıt açtırdım gelen cevap ise!!! 2 ayrı kampanyaya katılmış bulunmam ve dolayısıyla 2 kampanyaya aynı anda katılamazmışım. Sadece 1 tanesinin bonusu yatmış ve dolayısıyla herhangi bir problem görünmüyormuş. ŞAKA GİBİ....

banada öyle dendi o zaman ne diye mesaj atıyorsunuz kampanya yapamıyorsanız YAPMAYACAKSINIZ dedim talep oluşturdu sonra 3 saat geçti 70 tl geldi diğer kampanya gelmedi. kısacası uğraşmak gerekiyor diğerini de alıcam şartları açık açık yazacaktınız dedim uygulamda vardı dedi kampanya sadece sms ile katılım vardı uygulamada yoktu dedim haberiniz yok dedim sustu

• 70 bonus yerıne 57 tl bonus yatırmış güya,
    kanpanya yapmayı beceremıyor bu pankaa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.