Şimdi Ara

DenizBank BONUS - Hepsiburada - 2 tane İndirim Kampanyası - 250/25 ve Hepsiexpress 100/20

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
8
Cevap
3
Favori
2.446
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DenizBonus ve Hepsiburada’dan aşık olacağın fırsat!

05-14 Şubat tarihleri arasında DenizBonus kredi kartınız ile Hepsiburada’da tek seferde yapacağınız ilk 250TL ve üzeri alışverişinize 25TL indirim!

Koşullar:

• Kampanyamız 05 – 14 Şubat tarihleri arasında DenizBank bireysel kredi kartı ile yapılan harcamalarda geçerlidir.
    • Kampanya sadece Hepsiburada üzerinden yapılan tüm kategori alışverişlerinde geçerlidir.
    • Kampanya kapsamında ilk ve tek seferde yapılacak olan 250TL ve üzeri alışverişlerde işlem gerçekleşmesinin hemen ardından kartınıza 25TL indirim yansıtılacaktır.
    • Kampanya kapsamında kazanılan indirim sonrası Denizkartım push ile bilgi verilecektir.
    • Kampanyaya katılım gerekmemektedir.
    • Kampanya müşteri bazlıdır. Kampanya kapsamında bir müşteri sadece bir kere kampanya ödülünden faydalanabilir.
    • Kampanyaya ticari kartlar, net kart ve debit kart hariç, tüm bireysel DenizBank kredi kartları dahildir.
    • İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Taksitli ve Peşin işlemler kampanyaya dahil olup Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
    • DenizBank A.Ş. MERSIS No: 0292008449600341
    • DenizBank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

http://www.bonusdenizbank.com/denizbonus/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?t=t&campaignId=4092-db4ad2e2100b2faa9e6aa18bc1e39aaa&title=denizbonus%2bve%2bhepsiburada’dan%2basik%2bolacagin%2bfirsat!

Deniz Bonus ile Hepsiexpress alışverişlerinize 20TL indirim!

05-15 Şubat tarihleri arasında Deniz Bonus bireysel kredi kartınız ile Hepsiexpress üzerinden tek seferde yapacağınız ilk 100TL ve üzeri alışverişinize 20TL indirim.

Kampanya Koşulları

• Kampanya 5 – 15 Şubat 2021 tarihleri arasında DenizBank bireysel kredi kartı ile yapılan harcamalarda geçerlidir. DenizBank bireysel kredi kartı ile siparişlerin bu tarih aralığında oluşturulması gerekmektedir.
    • Kampanya kapsamında DenizKartım üzerinden katılım sonrası ilk ve tek seferde yapılacak olan 100TL ve üzeri alışverişlerde işlem gerçekleşmesinin hemen ardından kartınıza 20TL indirim yansıtılacaktır.
    • Kampanya DenizKartım uygulamasında katıl butonuna tıklandıktan Hepsiexpress üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.
    • Kampanyaya sadece DenizKartım uygulaması üzerinden katılınabilir. Kampanyaya katılmak için DenizKartım uygulamasındaki kampanya sayfasından KATIL butonuna tıklanmalıdır. Katılımdan sonra yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
    • Kampanya kapsamında kazanılan indirim sonrası DenizKartım push ile bilgi verilecektir.
    • Kampanya müşteri bazlıdır. Kampanya kapsamında bir müşteri sadece bir kere kampanya ödülünden faydalanabilir.
    • Kampanyaya ticari kartlar, net kart ve debit kart hariç, tüm bireysel DenizBank kredi kartları dahildir.
    • İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Taksitli ve Peşin işlemler kampanyaya dahil olup Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
    • DenizBank A.Ş. MERSIS No: 0292008449600341
    • DenizBank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

http://www.bonusdenizbank.com/denizbonus/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?t=t&campaignId=4091-5b3cf6cbd6bed24f25e09a3cd2ceb463&title=deniz%2bbonus%2bile%2bhepsiexpress%2balisverislerinize%2b20tl%2bindirim!

EDİT: Bende aidatsız NET KART var Sanal Kart olarak katılıyor. Çoğu kampanya gözükmesede bazı kampanyalar var bunlar NET karta ait Sanal Kart ile katılım alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 5 Şubat 2021; 21:19:44 >

• Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oran az
  • Hepsiexpress alışverişleri pos olarak market mi geçiyor elektronikmi ?

• Mr.Fussy kullanıcısına yanıt
    World de market geçti bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sağolun hocam bonus ta markettir ayırmışlardır herhalde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.