Şimdi Ara

Deniz Bonustan her fatura talimatınıza 20 TL, toplamda 100 TL Bonus (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
20
Favori
5.287
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • M.h. hizmetleri müşteri bazında dedi, ayrıca vadesiz hesabımızın olması gerekiyomuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim vadesiz hesabim yok net card var ama net card kampanya dahilinde degil. Bende internet subesinden sanal card olusturdum fatura odemesi yaptim hemen iade geldi bana aninda. Super kampanya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreaman

Benim vadesiz hesabim yok net card var ama net card kampanya dahilinde degil. Bende internet subesinden sanal card olusturdum fatura odemesi yaptim hemen iade geldi bana aninda. Super kampanya

Hocam ödemeyi manuel mi yaptiniz yoksa otomatik talimat mi verdiniz sanal karta?
    Birde manuel fatura ödemede 1 tl mi alıyor komisyon? Otomatik talimat verince bu kampanyada komisyon alınmaması çok güzel. Ama d-şarj kredi karti dahil olur mu acaba ? Kampanya şartlarında belirtmedigine gore olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj_alper_ -- 8 Eylül 2016; 12:03:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

quote:

Benim vadesiz hesabim yok net card var ama net card kampanya dahilinde degil. Bende internet subesinden sanal card olusturdum fatura odemesi yaptim hemen iade geldi bana aninda. Super kampanya

Hocam ödemeyi manuel mi yaptiniz yoksa otomatik talimat mi verdiniz sanal karta?
    Birde manuel fatura ödemede 1 tl mi alıyor komisyon? Otomatik talimat verince bu kampanyada komisyon alınmaması çok güzel. Ama d-şarj kredi karti dahil olur mu acaba ? Kampanya şartlarında belirtmedigine gore olur

Manuel giriyorum fatura ödemesinı ödeyeceğini faturanın sitesinden yap internet şubesinden değil. Ben ttnetin online işlemlerinden ödeme yaptım.

• Anlaşılan deniz bank her ay 500 TL alışveriş yaptıracak bize :)

• Maaş müşterisi olup bonusu olmayanlar faydalanabilirmi acaba

• ...mesela yurt dışına çıkış harcı 100 dolara çıkarılsın. Turist mümkün oldukça yurt içinde kalsın. Toplanan para ülke turizminin tanıtımında kullanılsın." diye konuştu.

http://www.patronlardunyasi.com/haber/Hakan-Ates-Devlet-yumurta-istiyorsa-tavugu-mutlaka-yasatmali/183756

Yılda 20-30 defa gidene sözüm yok...Vatandaş parayı kuruş kuruş biriktirip (ben de ) yılda bir veya iki defa yurtdışına çıkıyor,onu da engellemeye çalışıyor adam...

Bu adam bu bankada olduğu müddetçe kapısından bile geçmem...

• seloo_79 kullanıcısına yanıt
    vadesiz hesabımızın olması gerektiği kampanya şartlarında yazmıyor. öyle şart mı olurmuş. Kredi kartı ile verilen diyor..
  • mkaydi M kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünmüştüm fakat m.h.de durum bu,

• Benim otomatik ödemeler başka bankada di oradan iptal ettim akşam arada süreç varmı başka bankaya taşımak için bilen varmıdır

• Hesabım yoktu. Talimat verilmiyor.

Hesap açmak için de şubeye yönlendiriyor.

• kredi kartı aidat var

hesap işletim ücreti de var 5 fatura 100 tl puan ve bir yıl taahhüt bir yıllık hesap işletim ücreti zaten 100 tl, kampanya nin avantajı nerede bilen var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhüt altı ay denizbank kredi kartı kullanan herkes aidat ödemiyor bööle olunca kampanya bana çok faydalı oluyor

• benim deniz maaş hesabında faturalar var onları karta geçrsem nolur acaba
  • Kart vermedi bu adamlar
  • hem 6 ay süresi hem de ek ücreti olmaması çok iyi
  • Hesabı olmayan için şubeye gitmeden talimat nasıl verilir?

• Bu hesap isi sıkıntı acikcasi. Zorunluluk yoksa puan kullanimindan sonra iptal ederiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım kredi kartınız varsa illa vadesiz hesap açılma zorunluluğu mu var? Bonus flexi ye başvurdum kartım çıktı ama vadesiz hesabım yok Axex free için de öyle oldu. Sizin de deniz bonus kredi kartınız olursa sadece fatura talimatını internet bankacılığı üzerinden verirseniz olur biter . DenizBank için prosedür bundan farklı ise bilgi sahibi arkadaşlar belirtsin

• quote:

Farklı kampanyadan bahsediyorsun, bu kampanya otomatik ödeme kampanyası ve kazanılan puanlar 5 Ekim 2016 tarihinde yüklenecek

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.