Şimdi Ara

Deniz Bonustan her fatura talimatınıza 20 TL, toplamda 100 TL Bonus (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
20
Favori
5.285
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya şartlarında faturanın talimat aracılığıyla ödenmesi şartı yok. Sadece talimatın 31 Mart 2017'ye kadar aktif kalması şartı var. Talimat verip faturayı son gününden önce kendimiz ödesek kampanya şartlarını sağlamış olmaz mıyız?
  • yok dostum öyle olurmu hiç hatta şöyle bir durum var

otomatik ödeme talimatı verdiğin fatura 30 eylüle kadar ödeme gerçekleşmez se yine kampanya dışı kalıyor bende dört fatura var hepside şu ana kadar başka bankadan ödendi şimdi ben denizbank kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı versem de 30 Eylül e kadar ödeme olmadığı için kampanya dan yararlanamiyor

kısaca verdiğin fatura başına 30 Eylül e kadar bir defa ödeme gerçekleşmesi gerekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil subeden talimat olustur dedigimde vadesiz hesabjniz yoktur diye uyari veriyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bilgiyi müş. hizmetlerinden mi aldınız? Kampanya şartlarında 30 eylüle kadar bir kez ödeme yapılması gerekir gibi bir madde yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom1259

Denizbankın maaş müşterisiyim ama bonusum yok ben faydalanamıyormuyum acaba bilgisi olan

Ben de maaş müşterisiyim, çalıştığım yerdeki herkese deniz bonus vermişlerdi
  • deniz bonus kredi kartım var, şu anda mevcut 5 tane fatura otomatik ödeme talimatlı kredi kartına. ben bu kampanyada yararlanabiliyor muyum anlamadım ?
  • Ben 4adet verdim 80 alırmıyım yoksa illa 5 faturamı olması gerekiyor.

• Her talimat başına 20 lira desem

• katılım için başvuru vs gerekmiyor mu şartlarda yazmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar diyelim ki benim kartın hesap kesim 12'si. Şimdi ben 1-30 mu yoksa 12'sini mi baz alacağım?

• şu an 2 otomatik ödeme talimatım var. İptal edip tekrar aktif etsem 40 lira yatar mı ?
  • Fatura ödenme şartı aramamış. 6 Ayda bir fatura gelen doğal gaz faturasinida talimat versek puan verir mi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

şu an 2 otomatik ödeme talimatım var. İptal edip tekrar aktif etsem 40 lira yatar mı ?

yatmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

Fatura ödenme şartı aramamış. 6 Ayda bir fatura gelen doğal gaz faturasinida talimat versek puan verir mi acaba ?

Denizin ne yapacağı belli olmaz.Fatura bulabiliyorsanız riske atmayın çünkü fatura başı 20 TL ve ödeme ücreti de yok.
  • 30 Eylül e kadar kredi kartı bize ulaşmazsa bu kampanyada mi ıska olacak
    Kredi karti bize ulaşmadan kampanyadan yararlanma şansımız var mi acaba

• jandarma kullanıcısına yanıt
    adamına göre. harcama fazladır. ben 2 kez kayıt oluşturdum avcumu yaladım
  • Kardesimde denizbonus var ama hesap yok.aramis musteri temsilcisini otomatik odeme talimati vercem diye vadrsiz hesap olmadan verilmiyormus.beni aradi dedim sartlarda ole bisey yazmiyo karttan vercez biz diye tekrar ara dedim.tekrar aramis musteri temsilcisi sartlarda yazmiyo ama hesap acilmadan olmuyo demis

• quote:

Üstelik koşulsuz, şartsız, katılım olmaksızın her fatura talimatınıza 20 TL, toplamda 100 TL Bonus.

Bu katılım olmaksızın ne demek beyler? Sen talimatı ver fatura gelmezse de olur gibi bişiy mi ?

• mustafasc kullanıcısına yanıt
    sms veya başka bir yoldan katılım yapmaya gerek yok anlamında sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiiips

Kardesimde denizbonus var ama hesap yok.aramis musteri temsilcisini otomatik odeme talimati vercem diye vadrsiz hesap olmadan verilmiyormus.beni aradi dedim sartlarda ole bisey yazmiyo karttan vercez biz diye tekrar ara dedim.tekrar aramis musteri temsilcisi sartlarda yazmiyo ama hesap acilmadan olmuyo demis

Bana da aynısı söylendi, mecbur şubeden vadesiz açtırdım, hazır Orda iken kredi kartına otomatik ödemede tanımlattım, zaten otomatik ödeme talimatı verdiğimiz için hesap işletim ücreti alınmayacakmış

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.