Şimdi Ara

Denemede Hız kazanmak ve Kısa sürede bitirmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a arkadaşlar denemeyi daha seri çözebilmek için izledğiniz yollar nelerdir.Ben önce mat turkçe ve fen yapıyorum anca yetiyor sosyale zaman kalmıyor nasıl bir yol izlemeliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam ben TM'yim ilk başt Türkçe ile başlıyorum çünkü zihin boş olduğu yani dinç olduğu için türkçeyi hallediyorum 15-20dakika da sosyal bitiriyorum geriye kalan zamanda matematik hallediyorum matematikde baya zamanım kalıyor ve çok rahat çözüyorum
  • hukukcumezun H kullanıcısına yanıt
    türkçeden başladım mı belli bir süre sonra duraksıyorum maalesef mümkün değil 20 dkda benim turkçe yapmam 30 dk bile olmaz benim için.

• 20dakikada türkçe yapmıyorum 40-45 dakikamı alıyor fem 11lide falan karekök de 35 falan oluyor 20 dakikada sosyal bitiyor
  • Simdi hocam bir mf olarak sunu diyebilirim, is turkcede bitio matematikde ne kadar hizlansanda sorunun ne derece zorlukta oldugunu bilmedigin icin fazla hizlanamiyosun ama turkcede nasil soru gelecegi belli turkcede hizlanabilirsin turkceyi iyi yaptiktan sonra sure yetio zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turlama tekniği hakkında ne düşünüyorsunuz?20 mat ardından 20 türkçe sonra don matı bitir ve türkçeyi bitir geriye fen ve sosyal kalsın mantıklı gibi duruyor bu yöntem.Denediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: pervanee

Turlama tekniği hakkında ne düşünüyorsunuz?20 mat ardından 20 türkçe sonra don matı bitir ve türkçeyi bitir geriye fen ve sosyal kalsın mantıklı gibi duruyor bu yöntem.Denediniz mi?

Turlama denemedim hocam benim siralama,
    mat-fen-tr-sos turkceyi ikiye bolunce dikkatim dagildigi icin bi seferde bitiriyorum onu, matematiktede turlama kullanmiyorum aslinda tabi 1 sorudada 3 dk oyalanmiyorum yapamazsam geciyorum fazla bos varsa teste bastan bi bakiyorum 2-3 bos varsa sonrada onlari yapabilirsem yapip isi bitiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEvill -- 12 Şubat 2016; 19:49:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.