Şimdi Ara

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- Türkçe Yama [v0.9] - CidQu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
4.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- Türkçe Yama [v0.9] - CidQu
  • Güncel:

• Güncel:

• Yama durumu %50'yi geçmiştir.

• Ekibinizi hayranlıkla takip ediyorum umarım emeklerimizin karşılığını alırsınız böyle "Kaliteli" ve işini seven bir ekiple vedalaşmak bizleri üzer.
  • Çok iyi çok güzel elinize sağlık da bu oyun kırılmadığı için kaç Türk 400 500 tl verip almıştır ki şu dandik oyunu çeviri yapılmaya değsin.

• çok iyi teşekkürler. indirime girmesini bekliyorum oyunun

• Nerden indiribiliriz Türkçe yamayı

• oyun indirimde yama ne durumda şuan

• Yama yüzdesi kaldırılmıştır.

Kasım-Aralık civarında yayımlanacaktır.

• CidQu kullanıcısına yanıt

Reis Öncelikle selamlar. Yama yapmayı bilen birine benziyorsunuz acaba rimworldün 1.4 sürümü çıkınca onada bakabilirmisiniz lütfen oyunun kitlesi çok ama benim gibi az ingilizce bilenler tam keyif alarak oynayamıyoruz planlarınız arasına rimworldü de alabilirmisiniz teşekkürler. Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- Türkçe Yama [v0.9] - CidQu 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk?? -- 16 Ekim 2022; 14:43:52 >
  • Önce bi Sunset Overdriveı tamamlasaydınız  

• Ethan-Winters kullanıcısına yanıt
    İkisine bakınca, Sunset çok çok büyük bir oyun Demon Slayer’ın yanında. Ondan böyle oldu.
  • Oyunun bitime çok yaklaşmışken, hazır da indirim gelmişken geri kalan DLC'leri satın aldım.

Onları da çevirmeye başladık. Şimdi size bir drive linki bırakıyorum orada bir kaç ekran görüntüsü var onlara bakabilirsiniz. Çok yakında sizlerle!

• oyunu satın aldm oyunu oynamak için yamayı bitirmeni bekliyorm eline sağlk şimdiden

• oyunu aldık story si bizi beekliyor en kısa zamanda <3

• En geç pazar günü yayınlanacak. 100+ görselin/doku dosyasının yeniden tasarlanmasını bitirdim (Japon oyunlarından nefret ediyorum.) Şimdi oyunu iki kişi tekrar en baştan bitireceğiz, sonrada tamamen hata düzeltmesinden sonra mükemmel bir yama sizlerle olacak. Oyuna sahip olanlar test için benimle iletişime geçebilir.

Discord:

https://discord.com/invite/pewherHF34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CidQu -- 5 Aralık 2022; 20:12:19 >
  • Oyunun online sürümde çalıştığını doğrulamak için bazı testler gerçekleştirdik. Oyun Online sürümde sorunsuz bir şekilde çalışıyor!

Lakin oyunda hile koruması vesaire var mı bilmiyoruz, ondan dolayı Online oynarken sorumluluk tamamen oynayan kişiye bağlı. Biz sorunsuz bir şekilde oynayabiliyoruz.

• Demon Slayer Türkçe Yama v0.9

"Belki de kalbinin sesi çok küçüktür?":

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- Türkçe Yama [v0.9] - CidQuCidQuyoutube
    Çeviri: cidqu.net
    https://www.youtube.com/watch?v=taglQcEokrg

Önerilerinizi, şikayetlerinizi ve diğer her şeyi Discord üzerinden benimle paylaşabilirsiniz. DH üzerinde aktif olmuyorum.

https://discord.com/invite/pewherHF34

VirüsTotal: https://www.virustotal.com/gui/file/bb17e026a9a09ac27f0a32e011988c43e27cc6774a90408d2db6a35223fb0d5f/detection

Kurulum:

Zip dosyasındaki dosyaları bir klasöre çıkartın.

Sonrasında DemonSlayerv09.exe isimli uygulamayı çalıştırın.

Kurulum programını takip edin.

Oyun yolu sorduğunda common\Demon Slayer\APK.exe uygulamasını seçin.

Kurulum programı "Başarılı!" dediği zaman yama kurulmuş demektir, oyuna girip oynayabilirsiniz.

Yama içeriği

DLC'ler ile birlikte 22K cümle

100 küsür görsel çevirisi

Yama ile birlikte çevrimiçi oyun oynama (Oluşabilecek durumlarından beni sorumlu tutmayın. Ben oynadım ban yemedim.)

İndirmek İçin Tıkla

Oyun dosyalarını çıkartan araç Zartzurt (cousty) tarafından yapılmıştır.

• Hocam yüreğinize sağlık. Emulatör yamasını yapacak mısınız?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.