Şimdi Ara

DEMON'S SOULS | PS5 ANA KONU | Türkçe Altyazılı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.473
Cevap
52
Favori
95.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sırf şu oyun için almayı düşünüyordum konsolu ama son oyun fiyatlarından sonra sanırım PS5'i bir müddet erteleyeceğim. Biraz içimde patlayacak ama bu paralara oyun alınmaz, kabul edilebilir bir durum değil.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Ben de Demon Souls için alıyorum Abi,kiralarız oyunları başka yolu yok.
    Sen olmazsan kim rehber hazırlayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 29 Eylül 2020; 21:50:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emretor23 kullanıcısına yanıt
    Eski kafayım maalesef, kiralama, gamepass gibi hizmetler benlik değil. O ürüne sahip olma isteği ağır basıyor, fakat bir oyuna da 600-700tl verilmez. Rehber hazırlayan çıkar ya, zaten PS3 ana konusunun başları rehber gibi, sorun olmaz.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Bende öyleydim ama ne yapalım yoksa oynamak dediğin gibi çok zor abi.

Demons souls kiralanacak cinsten bir oyun değil bence durup durup tekrar oynama isteği geliyor nadir oyunlardan. Ben de öyle oluyordu hatta satıyorsun diski sonra bir daha alıyordum 3 defa disk aldım PS3 e

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi Sekiro için hissediyorum. Kutulu alıp platinledim. Dijitali indirime girince alırım deyip diski sattım. Hala oynama isteği geliyor sağlam bir indirim de görmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • auslaender kullanıcısına yanıt
    Sanırım yılın oyunu seçilmişti onun için bir türlü düşürmediler fiyatını

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Abi öyle de malum oyunların uçtu fiyatları,bitirip ucuzlayınca kutulu alırız artık😊

Aslında koleksiyon sürümü alınacak oyun da. Ama bir konsol parası da ona lazım. Dediğin gibi yıllar sonra arşiv için alınır. Ucuzlarsa

• valla en sevindiğim şey ps5 grafiktir deyip remastered yapmamaları araya remake sokarak bizi dark souls 3 mekanikleri ve özelleri karşılayabilir ama netten izleyeceğim maalesef

• Actirdi PS 3 u bana konu.

• Ön siparişi verdik bekliyoruz bakalım :)
    DEMON'S SOULS | PS5 ANA KONU | Türkçe Altyazılı

• Shellot kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun darısı bize :)

• Sırf şu oyun için çıkış günü konsolu almayı düşünüyordum ama malum ekonomi fiyatlandırmalar vs. Bütün soulslikeları oynayan ekip olarak muhtemelen bu oyuna daha sonra girişeceğiz..... Bu dönemde tekrar sekiro ve bloodborne oynanabilir
  • Demon souls hariç bütün souls likeları ilk çıktığı gibi alan biri olarak bu oyunu en az 2 sene oynayamayacak olmak beni üzüyor. Daha hiçbir gizem çözülmemişken oyunu keşfederek oynamanın zevki bambaşkaydı. Kendimi tutabilirsem oyunu alana kadar videolara bakmayacağım ama sanmıyorum illa ki merak edip izlerim

• oguzhangursoz123 O kullanıcısına yanıt
    Bakmayın hocam, sabredin biraz en fazla inceleme izleyip geçin. Diğer türlü tadı çıkmaz
  • Shellot kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam
  • Mafia 1 ve bu oyunu oynamamıştım. İki oyunun da remake olması benim açımdan çok iyi oldu. Yalnız grafikler Ps4'den hallice. Sanırım true next-gen bir oyun görmemiz 2 sene daha sürecek.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Horizon 2 ve Ratched oynarken o farkları görürüz. İlk Ratched bile çağın ötesinde grafiklere sahipti. Özellikle Horizon 2 inanılmaz olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu seride tek bunu bitirmedim Türkçe altyazı olsada tadından yenmez hikayesini anlamak için her silahın kalkanın zırhın önemi çok büyük.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayzer-soze -- 30 Eylül 2020; 16:28:22 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.