Şimdi Ara

Demon Hunter Platformu (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.817
Cevap
14
Favori
90.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni set yok bildiğim kadarıyla, yeni itemler olacak sadece. Multishot build için kemer, yeni bow ve bracer sanırım. Yüksek gr için multishot pek efektif olmaz diye düşünüyorum, dh gerileyecek gibi bu patch ile, hızlı gr için sanırım bu multishot zira bununla akıcı olarak oynamanın imkanı yok, partilerde de düşük kalır, lighting gibi seri vuruş yapamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymatloshan

Yeni set yok bildiğim kadarıyla, yeni itemler olacak sadece. Multishot build için kemer, yeni bow ve bracer sanırım. Yüksek gr için multishot pek efektif olmaz diye düşünüyorum, dh gerileyecek gibi bu patch ile, hızlı gr için sanırım bu multishot zira bununla akıcı olarak oynamanın imkanı yok, partilerde de düşük kalır, lighting gibi seri vuruş yapamaz.

Tavsiyeniz ve/veya Öneriniz Natalya mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: moz@

quote:

Yeni set yok bildiğim kadarıyla, yeni itemler olacak sadece. Multishot build için kemer, yeni bow ve bracer sanırım. Yüksek gr için multishot pek efektif olmaz diye düşünüyorum, dh gerileyecek gibi bu patch ile, hızlı gr için sanırım bu multishot zira bununla akıcı olarak oynamanın imkanı yok, partilerde de düşük kalır, lighting gibi seri vuruş yapamaz.

Teori de lighting buildin canavar gibi olması lazım ama nedense ptrde dhler 65'i geçemedi,parti olarak da kullanılmadı, pratikte sanırım düşündüğümüz gibi olmadı yani şu ana kadar,belki dh denemeleri artar son günlerde görürüz. Bunun dışında solo dh için natalya olmazsa olmaz zaten,ue lighting ile 50'yi zor görür öbür türlü. Multishot itemleri hızlı grler için kullanılabilir yüksekte sanmıyorum kullanılsınlar.

Natalya dh devam eder,hem parti hem solo,partide de 74-75 yapılıyor natalyalarla, küp ile daha da güçlendirilir diye düşünüyorum teoride dh ve wizard uçmalı ama nedense olmamış gibiler. Bekleyip göreceğiz, zaten yeni set yok dh'ye o yüzden ue ve natalya devam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: moz@

quote:

Teori de lighting buildin canavar gibi olması lazım ama nedense ptrde dhler 65'i geçemedi,parti olarak da kullanılmadı, pratikte sanırım düşündüğümüz gibi olmadı yani şu ana kadar,belki dh denemeleri artar son günlerde görürüz. Bunun dışında solo dh için natalya olmazsa olmaz zaten,ue lighting ile 50'yi zor görür öbür türlü. Multishot itemleri hızlı grler için kullanılabilir yüksekte sanmıyorum kullanılsınlar.

Natalya dh devam eder,hem parti hem solo,partide de 74-75 yapılıyor natalyalarla, küp ile daha da güçlendirilir diye düşünüyorum teoride dh ve wizard uçmalı ama nedense olmamış gibiler. Bekleyip göreceğiz, zaten yeni set yok dh'ye o yüzden ue ve natalya devam.

Zaten en son 2.3 ün resmi tanıtım videosunda DH hariç her classa yenilikler (set) var bir tek DH ve barbara yok Yenilik gelen classlarda da monku favori gibi gördüm ben.
  • Yang's Recurve Bow ile multishot build iyice çoşmuş durumda.

Bu bow ile maraduer setide çok iş yapıyor. Deneyen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Yang's Recurve Bow ile multishot build iyice çoşmuş durumda.

Bu bow ile maraduer setide çok iş yapıyor. Deneyen var mı ?

Denedim, oynanışı zor gibi,sürekli hareket halinde kaçacaksın çok yüksekte zor olur gibi oynaması, natalya daha rahat solo oynatıyor.
    Bu patch ile dh'yi rafa kaldırdım sentry build sonrası pek haz almıyorum : D çok rahattık, şu an barbarian oynuyorum.

Dh itemi konusunda çok bekliyorum o yüzden 2.3 ile tekrar aynı sıkıntıyı çekemem aslında bu yüzden sıcak bakmıyorum, geçen bow yapıyorum küpte 15-20 k materyal gitti 3.2 k 12 disiplin ancak oldu,ne yapayım o silahı ben gerek görmüyorum açıkcası dh itemi kasmayı artık,2.2 ve 2.3 ile bitti benim için.Natalya dışında oynaması çok zor.
  • MS UE çok çok güçlü. Ama Barbar ve Monk ile, hatta yüksek grift'lere çok uygun olmasa da soloda WD ile, belki de Wizard ile bile aşık atamıyor. Barbar HotA ile çat çat vururken hp kaybetmiyor, ben düzgün konum alacağım diye kırk takla (vault) atıyorum.

F+R, başlık ve hırka hariç her şey ancient ve hepsi de güzel. Elimdeki Yang'ı 3620 damage'li yaptım, %41 RCR ve 11 +disc mevcut. Buna rağmen speed 60 yapıyoruz, Barbar'lar düşman görünce sabahları çorba dağıtan belediye arabasına saldıran üniversite öğrencileri gibi üşüşürken biz de gözüne far tutulmuş tavşan gibi bakışıyoruz. Tamam, her MS'de 2 milyar hasar vermek güzel, yani bir kere sol tuş tıkla F+R için, sonra bonus kaybolana kadar sağ tuş tıkla, bu kadar gibi gözüküyor ama yer tutma, üstüne gelen dandik mob'lardan kaçma falan derken her elite grubunda 5-10 saniye yer beğeniyorsunuz. Daha fazla hasar verilmesini sağlamak gerekiyor galiba.

Aslında bunu yazmaya gelmedim.

Shadow set'e buff gelecek, ayrı bir build yapılacak demiştim birkaç ay önce. Yapılmadı. Bu patch'e değil de sonraki patch'e, 2.4'e gelecekmiş. Şimdiden güzel parçaları saklayın, bende Shadow set çok çok iyi, çok yüksek dex'li ve hepsi ancient.
  • http://eu.battle.net/d3/en/profile/Guin-2836/hero/64516558
    şöyle bir build kullanıyorum.Oynaması gayet keyifli ama yüksek g.r seviyeleri için yeterli olmayacak sanki.Tavsiyelerinize açığım.Birde oyunda lag sorunu yaşıyor musunuz ?
  • Beyrün
     Demon Hunter Platformu
  • wizarddan sıkılınca dh açayım dedim ama buildle ilgili anlamadığım şeyler var. leaderboarddaki multi shot dh'ler hep bane of the trapped kullanmış ama buildlerinde chill veya freeze yapan hiçbir şey yok. bane of the trapped'in kendi pasifi de multi shot buildi için uygun değil, zaten zei kullanmışlar. chill için sentry de kullanmıyorlar sadece EFF var onun cold damage'i de chill efektine sahip değil. açıklayabilecek var mı?
  • Iceblink, Tfury affix'ini küpleyerek ya da yancıya Tfury vererek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Beyrün
     Demon Hunter Platformu

Rollenmemiş hali bu gördüğüm en iyi yay sanırım bu oluyor %10 yaparsanız dmg i 3.673 dmg oluyor maşallah : )
  • 840 tane materyal topladım, baydı artık. 250 tane materyal harcadım ve 200 tane sarıdan legendary yapmayı denedim, hâlâ 3100+ damage'li DoD bulamadım WD için.
  • Tavsiyem o ki küpte reroll yapmamız, aşırı pahalı ve bir anda ne olduğunu anlamadan 200-300 materyal gidiyor. Şu ana kadar en iyi reroll olarak 4.600 dmgli furnace monk için. Geçen gün hammer silahı denedim inada bindi 200 küsür materyal gitti ama istediğim stats gelmedi, solo için aradığım özellikler yoktu maalesef.

Şu an etkinlik var ama bayramdan ötürü doğru düzgün farmlayamadım daha önceden bountyi sevdiğimden elimde 400'er tane vardı şu an 1.100'er tane oldu, bountyi seviyorum ama o kadar saçma bir hal aldıki o kadar bloodshard harcadım 1 tane işime yarar item çıkmadı kadaladan.

Demon Hunter yeni yayı 3.2k üzeri bulamadım daha.
  • Ben de küpten yana şanssız sayılırım aslında, benim de şansım drop'tan yana iyiydi, Kadala da bir önceki mesajımda yazmaya üşendiğim, hâlâ da üşenmeye devam ettiğim beş altı tane şahane item verdi. İşte yukarıda Yang seviyesinde şeyler, kimilerine şahane gelmeyebilir.

İş inada binince 800 fs'yi 1-2 dakika içinde harcadım gitti. Sonra bir 800 daha harcadım, o da gitti. Ben materyalleri F+R yüzüklerde kullanmayı düşünüyorum. Aradığım 5 özellik olduğundan herhangi ikisinin çıkma ihtimali daha fazla. Yüzükleri istediğim şekilde yakalamak güzel bir DoD bulmak kadar etkili olacak benim WD'ye. Aradığım yüzükler Attack Speed+CHC+CHD, Area Damage+CHC+CHD ya da CDR+CHC+CHD'li olacak, tabiî ki main stat roll'ü sonrasında. Aslında biraz sorayım, küp F+R'yi güzel veriyor mu diye, yoksa saatlerce oynamanın hakkını 10 dakikada harcıyoruz.
  • tam 2 yıl aradan sonra tekrardan ( 2 haftadır) demon hunter ile oynamaya başladım ek paket olsun herolar olsun baya bir değişiklikler var güzelde olmuş yeni yeni adapte olmaya başladım. bow, rings ve amulet ler düşük kaldı fikirlerinizi bekliyorum

battle net http://eu.battle.net/d3/en/profile/darkindeath-2929/hero/66803658
  • Ne oynayacaksanız, solo mu yoksa grup mu yapacaksınız, onu belirleyin ve ona göre leaderboards'taki demon hunter'lara bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Ne oynayacaksanız, solo mu yoksa grup mu yapacaksınız, onu belirleyin ve ona göre leaderboards'taki demon hunter'lara bakın.

genelde takım halinde oynuyorum
  • Hey gidi dh nerelere düşmüş. Sezon 5te demon hunter oynayacak var mı? Hangi build iyi olur sizce, Multi shot Unhollowed Essence set ya da Natalya yoksa M6??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LarethIan -- 13 Ocak 2016; 11:31:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LarethIan kullanıcısına yanıt
    Bence Unhollowed Essence yine etkili olacak.
    Yıllardır DH ile oynuyorum. Sanırım bu sezon değişikliğin vakti geldi. Diğer karakterler hakkında(Barbarian dışında) pek bilgim de yok. Bakalım ne yapacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.