Şimdi Ara

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.683
Cevap
47
Favori
196.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ilk izlenim dis sicaklik hatali cok bariz hatali olcuyor veya gecikmeli geliyor. Ic sicaklik anlik ve ondalikli gosteriyor(mi termometreyi bosuna aldik) grafikte cok yandigi zaman acikli koyulh gosteriyor. Program onay vermeden cogu seyi yapmiyor onag istiyor . Eskisi gibi oldu olmadi derdi kalmamis. Aciklamalar net hersey.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • En guzrl tarafi kombinin yandigi belli oluyor ve anlik derece olcumu var. Egri otomatikte kazani 75 yapti insallah hep 75 kalir. Ayni eskisi gibi calisiyor 75 kazan hani pik yapip kapiyor. Tahmin kapali imen setin altina inmiyir ama seti cok geciyor. Biraz zaman vermek lazkm

• Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX

Adamlar acik acik yazmis bu cihaz program yapmaz iseniz duzgun calismaz diyor.
    Tahmin kapiyken cihaz sete ulastijtan sonra 0.2 derece fark olana kadar calisti . Bilerek mi yapiyor yazilim hatasimj anlayamadim. Bh cihazj progfamsjz calistjrmayin en azindan gece 1 derece dusurun.

• Grafik guncellemsi cok yavas veya baska bir yolu var. 2 saattir guncellemedi grafiği. Disarisi 16 derece migo 4.7 gisteriyor kazan 68

Yeni guncellemeyle cok iyi termometre oldu.
    Baska bir duzeltmede program yaparken ko for derecesi hazirlarken 22.5 yapinca 22 olarak isliyordu o duzelmis. Ama gragik guncellemiyir he uz, takili kaldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknoline2002 -- 6 Şubat 2022; 15:23:37 >
  • kayıboyu11 kullanıcısına yanıt
    Hocam son bir sans verecegim. Program yaptim tahmin acik. Egri otomatikte.
    Busefer bu cihaza el atnislar. Nettamo ve migo diye hukum ve kosullari var. Acciklamalarda demirdokum geciyir. Telefon ve mail adresleri turkiye . Ama hala umudum yok. Grafik olayi cok kotu vuncellemiyir guncellese bile abuk subuk. Dus sicaklik resmen takili kaldi 4.7 disarisi 16. Seti 0.5 geciyir
    Seti bilerek geciriyor. 0.2 gecinceye kadar calisiyor .acaba gecikmeli mi ayarladim diye supheye dusuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknoline2002 -- 6 Şubat 2022; 16:18:8 >
  • Guncellem3drn sonra modem ve migonun fisini cekip 3 dak bekledikten sonra tekrat takin. Gragik ve dis sucaklik guncellemesi duzeldi bu sekilde. Veya sansa denk geldi -;) 13.3 dis sicaklik verisi, 15.3 gercek deger,bukadara sukur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknoline2002 -- 6 Şubat 2022; 16:29:43 >
  • İos sürümü daha yok, umarım en kısa süre de iphone da gelir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Hocam pazar pazar can sikintisindan baska birsey degil. Exa ile arasinda gecis yapmak bir tusa baktigindan zor olmuyor. Yoksa sok tak yapsam ugrasmam. Bu sefer arayuz ve aciklamalar gercekten guzel olmus. Birseylerin farkindalar. Migo line uretimden kalkmis buna yuklenmisler. Ama zerre jmudum yok duzelsin. Ekranda kombi devreye girip cikmasini gostermesi guzel. Anlik derece gosterimi guzel fakat gfafik olayini bildigin bizmjslar. Cok gec guncelliyor grafigi. Sete ulasmasina ragmen neden calisigor anlamis degilim. Bu saatten sinra netatmo almam hocam exa isimizi fazlasijla goruyir. Tek tusla donerim exa ya bir gram bocalamaz devam eder. Bir kac gun sure verelim bakalim gorelim. Kulanan arkadaslarda yorum yazsalar daha iyi olacak ama kimsede tik yok. Soru soranlar sonucu bildirmekten acizler. Sorulan sorhlarin coguna cevap vermiyorjm zaten. Verdiklerkmde sonuc bildirmiyor

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX

• Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX

Yapilan değişiklikler

• Sete ulaşınca kaça kadar çalışıyor 0.1-0.2-0.3

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    0.2 ye kadar calisiyor hocam, 23 e ayarladim 20-22:30 arasi extra konfor modu olarak. 23 de basliyor 0.2 gecince duruyor. Ekranda goruyirum 23.1 oldugunu durmuyor 23.2 de duruyor so rasinda 22.4 e kadar cikiyor. Simdi egrigj oto.atikten cikarip 1.5 e i dirdim ne yapacak bakalim

0.2 yapmasj hayra elamet diyorsun, her seferinde 0.2 geciyir. Kazan 46 dan 51 yapip duruyor hala daha atesle komutu var ekfanda. Peteklerin artan isisyla yjkseliykr. Seninde kombi calisarak mi +2 yapiyordu yoksa artan isi ile mi

Hicam sanki egrigi itomatik yapinca +.02 yapiyor manuelde tam set te kapatihor

Yanliz hocam aciklamalarda hic otomatik secin demiyor. Isitanadigi zaman adim adim egrinizi yukseltin diyor busefer. Setin 0.2 altinda kaldiginda kazani 3-4 derece yukselttiginden eskisi gibi pek sikinti yapmiyor. Hava isinfigi zamanda en azindan sete yaklasir gibi. Ayrica adamlar grafigin hassasiyrtini ve guncellemesini degistirmislet eskisi gibi 10 dak yok bir bakiyon 3 dak bir bak 15 genelde 10 fakat cok gec guncelliyor

Hicam otomatikte olsa manuel de olsa degistimi hepsi birden degisiyor. Bu sefermi yazilimda eskiden otomatige aldigin vakit siliklesiyordu , diyordunki otomatik. Bu sefer is ogle degil otomatige basarsan 2.6 yapiyor sonrasinde mnuye gir cik yapinca 2.1 oluyor. Otomatikte mi manueldemi belli olmuyor. Otomatikte vom fazla seti geciyir hocam sabah 64 kazan yapti seti 0.7 gecti. Olacaksa manuel egride olsun olmayacaksada olmasin. Tam bir termometre olmus artik bu yeni yazilimla termometre olarak kullanırız . Exa elimizin altinda sonucta direk kaldigi yerden devam eder. Otomatik egriden hic bahsetmiyor nedense yardkm boljmjnde. Laf olsun diye konmus bir tus. Cihaz herseyi otomatik yapar 15 ghnde bir kendini duzeltir diyor
    Asagida vrt380 aciklamasi bu ayarlar migoda olsa takla attiracak ama yok iste.

Hocam ellerinde baska bir altarnatif yok. Modulosyonlu olarak tek bu var ve 1 tane daha yeni kombi uretmisler. Exa control e bile yok sanirim sayfalarinda. Mecbur bunu adam etmelerj lazim da benim umudum yok.

• Dun den beri dis sicaklik guncellemedi, karanka yavas demistide bukadarda yavas olacagini tahmin etmedom

Sanmam, bu cihaza nezaman mudehake yapsam tam degisecegi tutuyor. Dun internet ac kapa yaptim. Dis sicakik degisti , calisirken dhs yi soktum devreye kazan degisti aha dedim dhs gordu mefer sansa kazan dusurmus o an.

• Yrni yazilimla cok fazla baglanti sorunu oluyir. Min isitma is yapiyor gibi bu yazilimla. Ama oturmamis henuz cogu sey.

Hocam sen bundan ne anliyirsun. Acaba seti 0.2 gecmesi min isitma suresi 2 secili oldugu icinmi ki. 7 yapsak ne degisir. Tam anlayamadim burasini. Aktivasyon suresindrn kasit ne ki

Edit. Set gecimini egri dusurunce gecti. Sette atesleyi sette kpatiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknoline2002 -- 7 Şubat 2022; 18:48:22 >
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.