Şimdi Ara

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.684
Cevap
47
Favori
196.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam o d2dikmerini bu alet yapamaz kanimca . 40 kazanda gelsin arka arkaya calissin. Ha 75 kazan secer onu yaparsa birseg diyemem ama simdiye kadar ogle birsey olmadk. Sette atesledi atesledi ateslemedi zaten 0.1 herturlu dusuyir -8 olmasini beklemek icin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kayıboyu11 kullanıcısına yanıt
    Pek sanmasamda insallah diyelim. Dis sicaklikta direttikleri surece zor ama bu sicaklik neden degismedi hala anlamadim

• Teknoline2002 T kullanıcısına yanıt
    Görmeden önce söyleseler 75 kazanda yaptıklarını, hadi canım saçmalıyor bunlar derdin, dermiydin ? Derdin demi 😈
    İyice bozdular şimdi toparlanma başlayacak diyorum ben

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Exadan 75 kazani gömesem derdim. Yardim menusunde migo icin tek yapilmasini istemedikleri yer degisimi ve sicak yayan bir cihazin anina koymayin diyor gerisi serbest -:)

• Buda netatmo dakinin çevirisi

Minimum ısıtma süresi

Gelişmiş algoritma, sıcaklık değişimlerine daha iyi yanıt verme özelliği sayesinde ısıtma taleplerinin daha hassas düzenlenmesine olanak tanır. Bu, histerezis algoritmasına göre daha sık ısıtma açma/kapama döngülerine neden olabilir.

Bu ayar, en iyi şekilde çalışması için daha uzun süre açılması gereken yüksek ataletli cihazlar için varsayılandan (2 dakikaya kadar) daha uzun bir minimum etkinleştirme süresi (7 dakikaya kadar) ayarlamanıza olanak tanır. Bu sürenin arttırılması, gelişmiş algoritmanın yanıt verme hızında hafif bir düşüşe neden olur.

Ben bunları hep dedim diyorum ha uyardıkları için biliyordum ve bu hataları yaptım sonucunu çok iyi biliyorum 🤣

2 de jaksin ozaman hocam ellemeyelim

2 en hassası, tavsiyeside o yönde zaten bizim kombiler için

Dış sıcaklık değişiyor ama gunde 3 4 kere ya ileride kalıyor yada geride geç olduğu için bir önceki yazılım çok yakın ve sık guncelliyordu aslında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karanka38 K kullanıcısına yanıt

Konumu şimdi Ödemiş İzmir diğe değiştirdim elle girdim adresi hemen dış sıcaklık ligi değiştirdi. Belki tam sokak olarak konumu algılamıyor dur sistem çünkü elle mahalle girince bulamıyor konumu böyle deniyip sonucu yazacam

Gece bir ara uyaninca baktim. Disarisi 8.4 derece iken migo 14.5 gisteriyor. Senden bir halt olmaz deyip exa ya gectim tekrar. Gercekten yazik ya milletle bukadar dalga gecilmez. Anlik derece gostermese eski yazilimada donecegim.

Bende şimdi baktım Ödemiş 12 derece migoda 12.6 gösteriyor yatarken 13.3 gösteriyordu bakalım sabaha ne olacak

Allah yardim etmese bu cihazin hatalarini gormeyecegiz. Gece uyku sersemligi ile exa yi devreye alnak icin yanlis tusa basmisim telefonda. Migoyu kurcalarkende tahmini kapatmisim. Sabah disarisi 8 iken 15.5 olcmus buna ravmen seti gecmis cunku gece 37 kazan yakiyordu gecme sansi yok. Gecende de siyledim tahmin kapali iken 75 kazan yakiyor bu cihaz. 0.2veya 0.1 gecmedende dufmadigi icinde seti 0 5 geciyor ogrenecekse bu sekilde ogrenecek bu cihaz. Tahmin olayinda bunlarin hatali aciklamalari var. Edkiden tahmin kapali iken hicbir kazan degisikligi olmazdi busefer ogle degil. Ama yarin 75 kazani dusururse hicbir anlami kalmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknoline2002 -- 8 Şubat 2022; 7:39:6 >
  • Tahmin kapali egerki egri otomatik olunca kazan 75 yapiyir ve min isitma suresi is yapiyor dyer turlu tahmin acikken hic bir ise yaramaiyor. Tahmin kapali dis sicakligi baz almigir gibi suan ve her calismada set asimi azaliyor gibi

Selam hocam eğri yi tam çözemedim otomatik e alınca uygulama dan çıkıp tekrar girince eğri değişiyor şu an 1.8 de tahmin açık pompa 5 dakika yi beklemeden kapatabiliyor önceden de böyle miydi bilmiyorum 75 kazan hiç yapmıyor stabil gördüm ben migoyu Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX

• kadiremr kullanıcısına yanıt
    Otomatikte ilk once yuksek gosteriyor sonra dusuyor hocam. Benim grafik cok dengesiz. Bir bakmisin 10 dak bir bakmisin 5 dak bir bakmisin 30 dak seni. Gibi 1p dak degil hicbirsekde. Sen dosyayi benim verdigim dosyadan mi kurdun yomsa goggle playden mi

Senin attığın link den indirdim

Pompa olayına ne diyorsunuz hocam +0.1 geçmeden kapanıyor+0.1 geçince pompa kapanıyor bazen 1 dakika bazen 3 dakika hayra alamet olabilir mi önceden böyle miydi bilmiyorum

• kadiremr kullanıcısına yanıt
    Sete yaklasirsa veya sete uladamayinca pompa duruyir eskiden biyle degildi sete ulassin ulasmasin devamli donuyirdu. D67 baj geri sayim vardir muhakkak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknoline2002 -- 8 Şubat 2022; 11:1:1 >
    Sete ulaşamayınca değil hocam tam sette kombi kapanıyor sonra+0.1 yükselince ye kadar pompa çalışıyor ve kapanıyor yani+0.1 ne zaman. Olursa ama 1 dakika ama 4 veya 5 dakika

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.