Şimdi Ara

Dem Parti: Kaçak Elektirikle Mücadele Edenlerden Hesap Soracağız ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
4
Favori
4.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bilerek kışkırtma yapıyor,yargı biyere gitmedi hesap soracaksan,2 mayısta adliyeler açık.
  • Dem veya pkk gibi oluşumların peşinden giden Kürt direk ve doğrudan Kürtlere hainlik ediyordur. Eğer Kürtler fakir kaldıysa, cahil kaldıysa bu onları uyuşturucu, petrol ve kadın ticareti için köleleştiren dem, pkk gibi oluşumlar yüzünden. Bunu göremeyecek kadar körler de doğal seçilime uğrasın bir zahmet.

Kürt olsam ve Kürt devleti istesem o devlette asla dem veya pkkdan bir kişi bile olsun istemem. Bu kadar körlüğe pes doğrusu. Adamlar kendine kullanacak eleman arıyor Kürt'ün cahili de biji serok diye diye koşarak gidiyor. Bugüne kadar ne faydası olmuş bunların Kürtlere.

Hatta bunlar olmasa şuana kadar çoktan Kürt devleti bile kurulurdu, hatta buna Türkiye belki destek bile verirdi.
  • @mk bölücülerine bak ya

• Yüzsüzlükleri artık arşa çıktı bunların..

DEM partinin bu tavrına diğer partiler ne cevap verecek merak ediyorum..

Dem Parti: Kaçak Elektirikle Mücadele Edenlerden Hesap Soracağız !
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

Yüzsüzlükleri artık arşa çıktı bunların..

DEM partinin bu tavrına diğer partiler ne cevap verecek merak ediyorum..

Dem Parti: Kaçak Elektirikle Mücadele Edenlerden Hesap Soracağız !
    Kafalarına göre illerin adını değiştirmeler yine Doğu ve Güneydoğu Anadolu' yu sözde k*rdistan diye adlandırmaları alçak terör örgütü pkk ya açıktan destek vermeleri gebermiş teröristlerin cenazelerinde boy göstermeleri artık bu "parti" nin kapatılması ve bütün üyelerinin gün yüzü görmeyecek şekilde hapise atılmaları için ne olması gerekiyor? İvedilikle bu parti görünümlü terör yuvasının kapatılması elzem ve ihtiyaçtır ülkenin bölünmez bütünlüğü ve güvenliği için

• Biri su Partiyi kapatsin.
  • Bunlar yüzünden ırkçılığa uğruyorum ya buna üzülüyorum işte
  • Foşik TC Kürt halkından kullandığı elektriğin parasını almaya çalışıyor. Bu yapılan ırkçılıktır. Kürt halkı özel bir halktır ve elektrik parası ödememelidir. 😀
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.