Şimdi Ara

Deltamı satıyorum :( çok kararsızım ne alsak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
2.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sebastianbjk

Toyota Rav4 konusuna mesaj atmıştınız ben de cevaplamaya çalışmıştım. O mesajı buraya da kopyalıyım. Rav4'ü test edin büyük fikir verir. Konya'da yaşasaydınız test konusunda yardımı olabilirdim. Ssangyong'la Civic'le karşılaştırırken sadece yakıt bir etken olabilir. Onun dışındaki özellikleriyle Rav4 çok önde. Ayrıca anneniz de kullanacakmış Rav4 bayanlar için biçilmiş kaftan. Ssangyong sanırım biraz büyük gelebilir.(Psikolojik olarak da etki eder) Annem Palio kullanırken beni çıldırtıyordu Hataların, park sorunlarının haddi hesabı yoktu. Rav4'e geçtikten sonra bir anda yılların şoförüne dönüştü. Performans olarak sizi, kullanım kolaylığı olarak annenizi konfor olarak ikinizi de memnun eder. İnternetten biraz araştırırsanız kullanıcı yorumlarında Rav4'ün en öne çıkan özelliği kullanım kolaylığı olarak belirtiliyor.

quote:

Ailemde 2005 model 2.0 Rav4 var. Ben de arasıra kullanıyorum. Klasmanı ve rakipleri gözönüne alındığında güzel ve harika arası notla değerlendireceğim bir araç. Zaten gerek kullanıcı yorumlarında gerekse yurtdışı testlerde çok iyi puanlar alan bir araç... Yıllardır sorun çıkarmadı. Aracı düşündüm, şöyle bir değerlendirme yapabilirim; Güç, performans, sorunsuzluk, malzeme kalitesi, frenleri ve ön bölüm konforuna tam not veririm. Biraz yüksek yakıt tüketimi, araç içi yüksek gürültü, arka koltukların ön koltuklar kadar konfor sağlamaması ve çok hassas gaz, fren pedalları rahatsız edici konular. (Kullandığım tek araç olmaması nedeniyle pedallara yıllardır alışamadım. Belki sürekli tek araç kullanılınca alışma süreci kısa olur, normal gelebilir)
    @LanciaDeltacı Maddi etmenler ve 2. el piyasası çok önemli değilse bence Rav4 diğer iki seçenekten fazlasıyla önde. Captiva çok tutuldu, dizel olması avantajlı, satışı daha kolay olur. Fakat sadece otomobil kriterleri düşünüldüğünde Rav4 kesinlikle önde diyebilirim.

Aslında gönlümden geçen Rav4 benimde.Hep etrafta görüyorum bayanlar Suv kullanıyor.Demekki rahat kullanımı gerçekten.Teşekkürler cevabınız için.İlk fırsatta annemi bindireyim bir Rav4 e.

• quote:

Orijinalden alıntı: slmhzl

hayırlı olsun... deltayı ne kadara verdiniz yada vereceksiniz? seneye satıp tekrar deltaya dönülecekse piyasası olan bir araç bakın bence. qashqai tiguan gibi suvlara da bakabilirsiniz...

Sağolun.42 ye anlaştık.Çok oldu zaten anlaşalı.Perşembe de alıyor.QQ olabilir gerçekten bir araştırayım.Ama otomatik Tiguan bütçeyi fazlasıyla aşıyor.Fiyatı uygun olsa düşünmeden Tiguan alırdım zaten :/.
  • Nick nolucak hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Nick nolucak hocam

Sormayın.En azından Deltaya beni bağlayan bir nickim olacak.Artık geri dönene kadar Deltaya böyle idare edeceğim.Alfistler gibi bende Deltistim
  • quote:

Nick nolucak hocam

EskiLanciaDeltacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnchaineD

quote:

Nick nolucak hocam

EskiLanciaDeltacı

nick değişimi varsa yapabilirim böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

quote:

Orijinalden alıntı: UnchaineD

quote:

Nick nolucak hocam

EskiLanciaDeltacı

nick değişimi varsa yapabilirim böyle

Var var ama bildiğim kadarıyla bir sınırı da var. Valla satarsınız sonra yeniden alırsanız nick değişmez falan kalsın böyle bence :D

• Hocam büyüklüğünden şikayet etmişsinizde Kyron küçük mü
  • quote:

1 yıldır kullandığım Deltamı annemde kullanacağı ve ön bölüm başta olmak üzere aracın büyük olduğundan şikayetçi olması sebebiyle değiştirmek durumunda kaldık.Ön bölüm zaten sıkıntılı haksız sayılmaz bende arada sırada satmaya kalkmıştım bu sebepten.Çukurlarda falan çok problem çıkıyor.Uzatmak istemiyorum lafı fazla.Perşembe günü satışını veriyorum ve kısa zamanda araç almak zorundayım.

Suv mu alayım küçük bir otomobil mi bilemedim.Ben konfordan ödün vermek istemiyorum bu yüzden küçük otomobilleri pek düşünmüyorum.Suv lar sanki yüksek oldukları için annemde rahat kullanır bende genişlikten ödün vermemiş olurum diyorum.Sizlerin fikirleri neler?Suv olarak Kyron,Sportage, Tucson, Rav4 gibi malum seçenekler mevcut.Mercedes B serisi düşündüş çok yakıyor-gitmiyor falan deniyor.Otomobil olarak uzay kasa Civic bir tek hoşuma gidiyor.Ne önerirsiniz.Bütçe 40 bin tl ve civarı.Kyron çok mu büyük kaçar?Ne yapsam bilemiyorum çok kararsızım/kararsızız ve zamanımız da dar :/.

Örnek link;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ssangyong-2008-model-ssangyon-kyron-2.0-xdi-4x4-97-binde-full-plusfull-117889943/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-dogan-auto-dan-hatasiz-start-stop-lu-civic-1.8-executive-113790799/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-87000-km-yetkili-servis-bakimli-yeni-kasa-4x4-116427621/detay

bence ilk önce satabilinde hocam malum yavaş 2.eli var

• quote:

Orijinalden alıntı: Toygun_ank

Hocam büyüklüğünden şikayet etmişsinizde Kyron küçük mü

Değil .Zaten ilk tercih o değil.Hani seçenekler bunlar babından ekledim.Daha çok Rav4 tarzı birşey düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tacox

quote:

1 yıldır kullandığım Deltamı annemde kullanacağı ve ön bölüm başta olmak üzere aracın büyük olduğundan şikayetçi olması sebebiyle değiştirmek durumunda kaldık.Ön bölüm zaten sıkıntılı haksız sayılmaz bende arada sırada satmaya kalkmıştım bu sebepten.Çukurlarda falan çok problem çıkıyor.Uzatmak istemiyorum lafı fazla.Perşembe günü satışını veriyorum ve kısa zamanda araç almak zorundayım.

Suv mu alayım küçük bir otomobil mi bilemedim.Ben konfordan ödün vermek istemiyorum bu yüzden küçük otomobilleri pek düşünmüyorum.Suv lar sanki yüksek oldukları için annemde rahat kullanır bende genişlikten ödün vermemiş olurum diyorum.Sizlerin fikirleri neler?Suv olarak Kyron,Sportage, Tucson, Rav4 gibi malum seçenekler mevcut.Mercedes B serisi düşündüş çok yakıyor-gitmiyor falan deniyor.Otomobil olarak uzay kasa Civic bir tek hoşuma gidiyor.Ne önerirsiniz.Bütçe 40 bin tl ve civarı.Kyron çok mu büyük kaçar?Ne yapsam bilemiyorum çok kararsızım/kararsızız ve zamanımız da dar :/.

Örnek link;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ssangyong-2008-model-ssangyon-kyron-2.0-xdi-4x4-97-binde-full-plusfull-117889943/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-dogan-auto-dan-hatasiz-start-stop-lu-civic-1.8-executive-113790799/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-87000-km-yetkili-servis-bakimli-yeni-kasa-4x4-116427621/detay

bence ilk önce satabilinde hocam malum yavaş 2.eli var

Çoktan anlaştım hocam.Perşembe satışını veriyorum satışa çıkarmıyorum =).

• quote:

quote:

Değil .Zaten ilk tercih o değil.Hani seçenekler bunlar babından ekledim.Daha çok Rav4 tarzı birşey düşünüyorum.

Anladım inşallah istedğiniz olur delta çok hoş bir araç üzülmeyeceğiniz birşey olur

• quote:

quote:

quote:

Anladım inşallah istedğiniz olur delta çok hoş bir araç üzülmeyeceğiniz birşey olur

İnşallah hocam teşekkürler =).

• quote:

aracı yükseltme konusunda bilgi alabildin mi?
    Daha büyük lastik kombinasyonu falan?
  • Sonunda dogru yolu buldun

Ama zor satarsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUV kullanması daha zor olur anneniz için. Önü arkası sağı solu daha zor görünür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

aracı yükseltme konusunda bilgi alabildin mi?
    Daha büyük lastik kombinasyonu falan?

Valla o konuda kimle nasıl konuşulur bilemedim nereye gitsem kime sorsam diye.Zincirlikuyu Birmot'ta konuştum en son bu konuyu.İstersen Bravo al Delta'dan daha yüksek zaten aynı araçlar diyor.Yav he he dedim içimden çıktım oradan.Delta mm olarak daha bile yüksek halbuki.Bi haberler otomobillerden bütün bu bayiide çalışanlar..Neyse sonra Atatürk Oto Sanayi de tanıdık bir ustayla konuştum o da belki birşeyler yapılır ama ne kadar avantaj sağlar bilemem demişti.Üstüne gitmedim ondan sonra bende.Lastik jant falan uğraşmak istemiyorum açıkçası =).

• Delta satılıp bunlardan birisi alınacaksa civic 1.8 derim.SUV isterim derseniz de saydıklarınıza ilaveten Tiguan veya Chevy Captiva düşünebilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stygián -- 12 Mart 2013; 20:02:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: miraz.miraz

sang young a sakın bulaşma derim ilandaki araç pikap dan farkı yok resmen taş üzerinde yolculuk yapmaya benziyor. diğer markaları değerlendirmeni öneririm

Taş üzerinde yolculuk yapmaya benzettiğiniz Ssangyong'un pick-up modellerinde bile arkada 5 noktadan bağlantılı süspansiyon var.O kısımı düzeltelim de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: optiSpice

quote:

Orijinalden alıntı: miraz.miraz

sang young a sakın bulaşma derim ilandaki araç pikap dan farkı yok resmen taş üzerinde yolculuk yapmaya benziyor. diğer markaları değerlendirmeni öneririm

Taş üzerinde yolculuk yapmaya benzettiğiniz Ssangyong'un pick-up modellerinde bile arkada 5 noktadan bağlantılı süspansiyon var.O kısımı düzeltelim de.

evet doğrudur vardır.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.