Şimdi Ara

DELTA / S-Pen sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
1.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

24.01.2018 tarihinde Delta Teknik Servis garantisiyle almış olduğum Samsung Galaxy Fan Editon cep telefonumun S-Pen (kalem) başlığı yuvasından çıktı, yerine oturmuyor. Yay mekanizmasında veya başka bir bölümde sorun olabilir. Delta'ya mail ile yaptığım ön başvuruda S-Peni kendilerine göndereceğimi ve garanti kapsamında yenisi ile değişiminin sağlanmasını istedim. Aldığım cevap çok şaşırtıcı idi: "Ürünün incelenmesi için telefonunuz ile birlikte yetkili servisimize göndermeniz gerekmektedir"

Birkaç kez daha kendilerine sorunun telefonda olmadığını, sadece harici bir parça olan S-Pende olduğunu anlatmış olmama rağmen ısrarla telefonu da istediler. Bu istekleri için mantıklı bir açıklama istedim, maalesef cevap alamadım. Ayrıca kendilerine; İhtiyaç duyulması halinde fatura fotokopisine ek olarak cihazın kendisinin, imei bölümünün,kutusunun vs... resimlerini de gönderebileğimi belirttim.

Konuyu şikayet vara da yazdım; Hiçbir sorunu olmayan telefonumu servise yollamıyorum ve yollamak da istemiyorum. Bu tutum devam ettikçe Delta garantisi ile başka bir cihaz almayacağım ve aldırtmayacağım.

Başına benzer bir sıkıntı gelen / gelebilecek biri olabilir diye konuyu burada da paylaşmak istedim.

Gelişme olursa buradan bildiririm yaparım.

Sevgilerimle,

DELTA / S-Pen sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 12 Haziran 2018; 13:35:12 >

• Merhaba

21.09.2021 tarihinde Yunanistan dan Yapı kredi hesabıma euro olarak para gönderildi benim döviz hesabım yoktu bugün itibariyle hesap açtım

Tahmini hesabıma para ne zaman gelir?

Tüm bilgiler doğruydu ama euro hesabım olmadığı için para havuza henüz düşmemişti yardımcı olursanız çok memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 554 552 16 76

Buradan bana ulaşabilirsiniz bir bilgi sahibi iseniz ve yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.