Şimdi Ara

Dell Vostro 5470 alındı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.088
Cevap
22
Favori
70.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bilinmezlik

Hayırlı olsun.Umarım sıkıntısız bir şekilde gelir.Ben bu ürünü gördüğümde aldığım notebooku iade etmiştim çünkü aynı ekran kartı ve işlemciye sahip ürünler(2.5kg)gözümde kalas gibi gelmeye başladı.Umarım yanılmayız,dört gözle bekliyorum incelemenizi.Sonuç olumlu çıkarsa muhtemelen ben de alacağım.Bu hafta sonu halletmek istiyorum artık bu notebook işini.

Bilgisayar geldi şuan kutudan çıkarıyorum. Resimler ve diğer incelemeler birazdan...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun,merakla bekleniyorsunuz:)
  • quote:

Hayırlı olsun,merakla bekleniyorsunuz:)

Genel özellikler eklendi soruları alabilirim ama bilgisayar henüz yeni açılıyor. Herşeye cevap veremeyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadline

quote:

Genel özellikler eklendi soruları alabilirim ama bilgisayar henüz yeni açılıyor. Herşeye cevap veremeyebilirim.

En önemli şey soğutma performansı hocam,beklemedeyiz.Tekrar güle güle kullanın.
  • Teşekkürler. Açılalı 15-20 dak oldu tabi ısıdan bir belirti yok henüz. Boyut olarak 13" çok küçük evet ama 14" oalyı kurtarıyor bence. 15" te bu çözünürlükte bir ekran biraz saçma kaçıyor bana göre. 14" ben boyut olarak çok beğendim.
  • quote:

quote:

quote:

En önemli şey soğutma performansı hocam,beklemedeyiz.Tekrar güle güle kullanın.

Bilgisayar üzerinde herhangi bir ısınma belirtisi yok. Ellerimi klavyenin üzerine koyuyorum ve tuşların arasından avucuma parmaklarıma hava geliyor üflüyor resmen.

• Bilgisayar üzerinde avucumu koyduğum yerde ısı var sadece onun dışında heryeri buz gibi. Avucumu çektim biraz bekledim ve orası da soğumaya başladı.
  • Hocam öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın. Yüksek performansta ısınma durumu nasıl? Normal kullanımda sessizliği ne düzeyde? 4gb ram mevcut ama tek slota mı sahip yoksa boşta bir slot daha var mı? Genel malzeme kalitesinden, kapağından da bahsederseniz gerçekten merakımı gidermiş olacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi life is short -- 14 Ocak 2014; 21:04:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlydqn

Hocam öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın. Yüksek performansta ısınma durumu nasıl? Normal kullanımda sessizliği ne düzeyde? 4gb ram mevcut ama tek slota mı sahip yoksa boşta bir slot daha var mı? Genel malzeme kalitesinden, kapağından da bahsederseniz gerçekten merakımı gidermiş olacaksınız.

konunun ilk mesajında güncelleme yaptım, diğer mesajları da okursanız tüm cevaplarınızı bulacaksınız. Tek slot 4gb kullanılıyor. extradan bir slot daha var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anlydqn

Hocam öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın. Yüksek performansta ısınma durumu nasıl? Normal kullanımda sessizliği ne düzeyde? 4gb ram mevcut ama tek slota mı sahip yoksa boşta bir slot daha var mı? Genel malzeme kalitesinden, kapağından da bahsederseniz gerçekten merakımı gidermiş olacaksınız.

konunun ilk mesajında güncelleme yaptım, diğer mesajları da okursanız tüm cevaplarınızı bulacaksınız. Tek slot 4gb kullanılıyor. extradan bir slot daha var.

İlk kullanan siz olunca bi heyecan yaptım. Kullandıkça deneyimlerinizi de bekliyoruz, tekrardan hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: stuncar85

merhaba bende dell 5470 aldım bilgisayar geldikten sonra usb girişlerini kontrol edebilirimsiniz bellek veya kablo bağlayıp taktıktan sonra sağ sol yukarı aşağı çok hareket ediyor.özelliği olabilirmi
    benim imzamdaki bilgisayarlarımın girişleri fişleri taktığımda bu 5470 kadar oynama yapmıyor.

bahsettiğiniz şekilde bende herhangi bir oynama yok. usb flash takınca gayet sağlam yerinde duruyor.
  • İşlemci ve ekran kartı stres altındayken ısınma durumu ve sıcaklık dereceleri nedir?Bunu da söylerseniz tamamdır.
  • quote:

İşlemci ve ekran kartı stres altındayken ısınma durumu ve sıcaklık dereceleri nedir?Bunu da söylerseniz tamamdır.

Bilgisayar şuan kucağımda, arkada 51 adet güncelleştirme yapıyor. Sıcaklık değerlerine ait ekran görüntüsü aldım;
     Dell Vostro 5470 alındı!

• buda güncelleştirme sonrası restart attıktan sonraki durum.
     Dell Vostro 5470 alındı!
  • Bilgiler için teşekkürler... ben de almayı düşünüyorum.

Performans hakkında detaylı görüşlerinizi bekliyoruz.
  • Teşekkürler.Güle güle kullanın.Çok güzel bir cihaz.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilinmezlik -- 15 Ocak 2014; 0:33:58 >
  • Konu güncel. İlk mesaj güncellendi. Sorular varsa akşam cevaplamaya çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadline -- 15 Ocak 2014; 11:50:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byzihh

Bilgiler için teşekkürler... ben de almayı düşünüyorum.

2 saat 15 dakikadır pc açık güç kablosu takılı değil pil %51 gösteriyor. İnternette geziniyorum. 15-20 dk kadar video izledim. 1,5 saat süreyle download yaptım. Şuan kullanıma devam...
  • quote:

quote:

2 saat 15 dakikadır pc açık güç kablosu takılı değil pil %51 gösteriyor. İnternette geziniyorum. 15-20 dk kadar video izledim. 1,5 saat süreyle download yaptım. Şuan kullanıma devam...

yarın sipariş veriyorum inşaAllah...
  • quote:

quote:

quote:

yarın sipariş veriyorum inşaAllah...

umarım memnun kalırsınız. Şuan 3saat 15 dakkaya yaklaşıyorum ve pil %33.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.