Şimdi Ara

DELL VENUE 7 ve VENUE 8 TABLET PC ANA KONU - ROM, ROOT vs PAYLAŞIM - DESTEK (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
10
Favori
34.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende kız arkadaşıma hediye almak için 400 liraya kadar 7-8inç arası tablet bakıyorum artes Q812 ile bu cihaz arası da kaldım.cihazın net performansı nasıl,mesela foruma girip sayfaları yukardan aşağıya kaydırınca önce beyaz ekran sonra görsellermi geliyor yoksa düzgün bir görüntüleme mi var?asphalt8 fifa2014 realracing3 bunlar ücretsiz oyunlar özellikle asphalt yükleyip video ile paylaşım yapsan şükela olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun konusunda yardımcı olamayacağım oyunu indirsem bile video yüklemeyi bilmiyorum. bir kaç link yukarıda youtube den bulduğum bir oyunun videosu mevcut onu belki kıstas alabilirsiniz.

nette gezinmeye gelince; ben opera kullnıyorum ve operada aynen bilgisayarda kullnıyormuş gibi herhangi bir gecikme yada geç yüklenen öğe yok.

ben flash playerin son sürümünüde kurdum bunuda belirteyim apksını indirip. desteklemiyor diyorlar ama belki çalışıyordur diye kurdum.

hayırlı günler.
  • http://www.youtube.com/watch?v=0AHifqb_Q1k&feature=youtu.be

güzel bir inceleme videosu

hayırlı günler.
  • Açıklamalar için teşekkürler. Benim merak ettiğim şey bu tabletin OTG desteği, USB bellek vs. kullanılabiliyor mu? ayrıca tüm incelemelerde ekranın çok kötü olduğundan bahsedilmiş sizce nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remzikk -- 23 Nisan 2014; 13:47:49 >
  • henüz otg kablo bulamadım ama incelemelerde en azından usb bellek konusunda sıkıntı olmadığı usb bellekleri gördüğü yazılmış.

otg destekli; ama modemler ile ilişkisi nasıl malesef bilmiyorum modemim olmadığı içinde deneme şansım yok.

ekran bence gayet güzel.

ne kadar yakından bakarsam bakayım pikselleşme yok. ips olduğu için görüş açısı sorunuda yok. belki biraz daha parlak olabilirdi. 1280*800 216 ppi bence iyi bir değer.

ekrana kötü diyenler ipad ile karşılaştırmışlar herhalde kimbilir.

teknosalarda gözünüzle görebilirsiniz.

hayırlı günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: remzikk

Açıklamalar için teşekkürler. Benim merak ettiğim şey bu tabletin OTG desteği, USB bellek vs. kullanılabiliyor mu? ayrıca tüm incelemelerde ekranın çok kötü olduğundan bahsedilmiş sizce nasıl?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2642588

burada otg desteği hakkında açıklama mevcut. dediğim gibi usb bellekte sorun yok gibi.

modem için açıklama yok
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    teşekkürler o topiği ben de okumuştum yalnız orada bazı ürünlerin rootlu olduğu ve düzeltmelerle birlikte geldiği söylenmiş, Türkiye dekilerde durum nedir bilmiyorum keşke deneme şansınız olsaydı.
    Flash yüklediğinizi de söylemişsiniz herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı? Ek bir uygulama olmadan pc de olduğu gibi flash videoları açabiliyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remzikk -- 23 Nisan 2014; 18:26:42 >
  • quote:

teşekkürler o topiği ben de okumuştum yalnız orada bazı ürünlerin rootlu olduğu ve düzeltmelerle birlikte geldiği söylenmiş, Türkiye dekilerde durum nedir bilmiyorum keşke deneme şansınız olsaydı.
    Flash yüklediğinizi de söylemişsiniz herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı? Ek bir uygulama olmadan pc de olduğu gibi flash videoları açabiliyor musunuz?

valla dun internetten online bir film izledim sanirim onlar flash video oluyorlar. bir sorun yoktu. otg kablo bulabilirsem bellek meselesini yazarim tekrar. hayirli gunler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. OTG benim için önemli. Sizden Haber bekliyorum.
    hayırlı akşamlar.
  • quote:

teşekkürler. OTG benim için önemli. Sizden Haber bekliyorum.
    hayırlı akşamlar.

Eve yeni geldim .otg kablo aldim teknosadan evdeki 16 gb lik flash diski taktim. Takmamla gormesi bir oldu, icinden film de oynattim calisiyor yani. Otg en azindan flash bellek usb bellek calisiyor. 'otg kablo 8 tl teknosada, bir de kilif aldim trust marka kipadan, kilif icin muhakkak kipaya bakin fiyatlar cok uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 23 Nisan 2014; 21:31:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsun teknosada malesef yoktu inceleyenedim,tez zamanda gelirse almayı düşünüyorum.benchmark sonuçları yeterli gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mandepxl

samsun teknosada malesef yoktu inceleyenedim,tez zamanda gelirse almayı düşünüyorum.benchmark sonuçları yeterli gibi.

Teknosaya siparis verirseniz onlar baska sehirden getirtiyorlar, cihaz gayet sorunsuz, az daha ucuz olsa bence piyasadaki en mantikli 7 tablettir. Daha oncede dedim cin mali tabletlerdede bu ozellikler var gibi gorunuyor ama kullanmaya balayincasorunlar ortaya cikiyor, dell de varolan tum donanimlar sorunsuz calisiyor. Simdi asphalt8 i indiriyorum. Goruslerimi belirtirim. Birazdanda 3dbencmark sonuclarini koyacagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Orijinalden alıntı: mandepxl

samsun teknosada malesef yoktu inceleyenedim,tez zamanda gelirse almayı düşünüyorum.benchmark sonuçları yeterli gibi.

Teknosaya siparis verirseniz onlar baska sehirden getirtiyorlar, cihaz gayet sorunsuz, az daha ucuz olsa bence piyasadaki en mantikli 7 tablettir. Daha oncede dedim cin mali tabletlerdede bu ozellikler var gibi gorunuyor ama kullanmaya balayincasorunlar ortaya cikiyor, dell de varolan tum donanimlar sorunsuz calisiyor. Simdi asphalt8 i indiriyorum. Goruslerimi belirtirim. Birazdanda 3dbencmark sonuclarini koyacagim.

hocam asphalt8 i sorunsuz oynatıyorsa oyun anlamında o tablet tamamdır.keşke teknosa dışında başla yerde olsa çekle,kartla ucuza kapatsak.sonuçları bekliyorum.

• bende almayı düşünüyordum fakat teknosa da 399 lira :(

http://www.teknosa.com/urunler/125044285/dell-venue-7-16-gb-tablet?ref=akakce&v=1.51.7#url

ne yapalım sizce
  • Valla butcenize ve yerine ne alacaginiza bagli.200-250 tl lik bir sey alacaksaniz bir sey diyemem ama 300 tl yi gececekseniz bence iyice inceleyin. Hayirli gunler

• 3d bechmark sonuclari

İce storm 6516
    İce storm extreme 3645.
    İce storm unlimited 5774

• Forumda bir hata var. Mesaj yazamiyorum.

• http://www.laptopmag.com/reviews/tablets/dell-venue-7.aspx

bu incelemede benim aldigimdan daha iyi sonuclar almis yazar. her halikarda 3d benchmarkta asus memopad hd 7 den 2 kat daha iyi puanlar aliyor.

asphalt 8 i kurdun ama soyle bir sorun var grafik ayari orta veya yuksek yaptigimda renkler birbirine giriyor. oyin basliyor gayet de hizli ama misal yol ile araba ayni renkte neredeyse. menulerde tuslar normal ama araba ve garaj gene karismis durumda.

ama ayarlari dusuk ayara alinca pdoblem kalmiyor. sebebini anlamadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 24 Nisan 2014; 0:24:25 >
  • sorunu buldum daha dogrusu sorun degil . bir forumda kullanicklar android 422 iken asphalt 8 i yuksek ayarda rahatca oynayabildiklerink ama 4.3 guncellemesinden sonra bahsettigim sorunun ortaya ciktigini yazmislar. yani sorun donanimsal degil yazilimsal. belki ilerde ckkacak bir guncelleme ile duzelir. simdilik low ayarda oynanabiliyor.

http://www.androidpolice.com/2014/01/10/dell-venue-7-and-venue-8-finally-getting-their-android-4-3-updates/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 24 Nisan 2014; 8:27:39 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.