Şimdi Ara

DELL Studio 1555 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
28.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turgutcanreis

bugün bostancı vatandan 1398 tl sekiz taksitle studio 1555 B66P43 aldım. touchpad diğer bölgelere göre sıcalığı biraz dahafazla. 4 saat internet kullanımı sonucu sıcaklık 58 derece ölçtüm. normal mi acaba . tek canımı sıkan olay bu . bilgisi olan var mı .

Güç planı yüksek performansta ise bu kadar yüksek olması normaldir.Dengeli moduna alırsanız sıcaklık düşer diye düşünüyorum.Yoksa 40-45 derecede çalışması lazım sadece internetse
  • cevabın için teşekkür ederim aslanemre58 .dediğiniz gibi yaptım. inşallah farkeder. bu işlemciyle pes 10 rahat oynanır mı. en yüksek özellikte. sizce
  • www.canyourunit.com sitesinden kontrol edebilirsin
    Cevap olarak kesinlikle oynayabilirsin.İşlemci de yeter ekran kartı da...
  • yardımın için teşekkürler.studio 1555 B66P43 aldığım modelde vista premium 32 bit var. win 7 ye geçerken 64 bit kurmak istiyorum . bu mümkünmü .yoksa sadece 32 bit olan win 7 mi kuracağız.
  • dell studio 1555 B66P43 64 bit destekli mi bilgilendirebilecek var mı?
  • arkadaslar bende dell studio 1557 modelını almıs bulunuyorum

benım ufa bır sorum olacak bazı muzıklerde ornegın ornek muzıklerde bass vururken sag al koseden yanı touchpadın sagından bole basstan dolayı tıtreme gıbı bır ses gelıyor elınızle en sag koseye basınca gecıyor gıbı oluyor bu sızdede mevcutmu bu bır sorun mu sızce?
  • quote:

cevabın için teşekkür ederim aslanemre58 .dediğiniz gibi yaptım. inşallah farkeder. bu işlemciyle pes 10 rahat oynanır mı. en yüksek özellikte. sizce

oynarsın çok rahat ben oynuyorum hiç sıkıntı yok
  • @turgutcanreis

Eğer aldığın ürün 32bitse geçişin 32bite olacak. Üzgünüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Bu üründe ciddi bir ses sistemi var JBL marka basslar olduça sert olunca cihazı titretmesi bence normal.

Rahatsız ediyorsa DELL destek hattını ara belki çözümü varıdır.
  • arkadaşlar 1 hafta önce vatandan aldığım studio 1555 çok ısınıyor. bazende takılmalar oluyor yeniden başlatmam gerekiyor.
    sizce değiştirmeli miyim. değiştirme hangi şartlarda yapılıyor.
    bilgilendirirseniz sevinirim.
    iyi çalışmalar...
  • quote:

arkadaşlar 1 hafta önce vatandan aldığım studio 1555 çok ısınıyor. bazende takılmalar oluyor yeniden başlatmam gerekiyor.
    sizce değiştirmeli miyim. değiştirme hangi şartlarda yapılıyor.
    bilgilendirirseniz sevinirim.
    iyi çalışmalar...

Dell teknik desteği arayın servis yönlendirir kontol ederler bir sorun varsada değişim yazarlar.Servis değişime uygundur yazmadan değiştiremezsiniz.
  • bataryadakı cok hafıf bosluk sızdede varmı kardeslerım ? bole one arkaya oynayınca cok hafıf bır bosluk normalmı?
  • quote:

bataryadakı cok hafıf bosluk sızdede varmı kardeslerım ? bole one arkaya oynayınca cok hafıf bır bosluk normalmı?

bataryada boşluk kesinlikle normal değil, sımsıkı durması gerekli orada, ben Dell Inspiron 1545 kullanıyorum, en ufak bir boşluk yok bataryada.... Power dan çek makineyi bataryada çalıştır, sonra al aleti eline salla bakalım batarya temazsızlık edip kapanacak mı?

Bu arada bugün şok oldum, benim inspironla eniştenin studio 1555 i yanyana getirince monitörler arasındaki kalite farkından,, ben de renkler çok daha canlı, beyaz pamuk beyazı gibii studio nunsa sarımtırak, diğer tüm renkler ben de çok daha canlı ve kontrastlı gözüküyordu..çok garip....Benim panel Dell, onunkisi AUO üretimi, belki ondandır...Dikkat edin derim.....

• Algılayıcı

--------------------------------------------------------------------------------

Algılayıcı Özellikleri:
    Algılayıcı Türü Dell SMI (ISA B2h)
    GPU Algılayıcı Türü Diode (ATI-Diode)

Sıcaklıklar:
    CPU 56 °C (133 °F)
    CPU #1 / Çekirdek #1 57 °C (135 °F)
    CPU #1 / Çekirdek #2 58 °C (136 °F)
    Çipset 52 °C (126 °F)
    Aux 48 °C (118 °F)
    DIMM 56 °C (133 °F)
    GPU Diode (DispIO) 50 °C (122 °F)
    GPU Diode (MemIO) 54 °C (129 °F)
    WDC WD3200BJKT-75F4T0 [ TRIAL VERSION ]

Soğutucu Fanlar:
    Grafik İşlemci (GPU) 214 RPM (30%)

Voltaj Değerleri:
    CPU Çekirdek 1.15 V
    ARKADAŞLAR
    SICAKLIK DEĞERLERİNİ 3 SAAAT İNTERNET KULLANIMINDAN SONRA ÖLÇTÜM SİZCE DE YÜKSEK Mİ? SİZDEKİ ÖLÇÜMLER NEDİR. CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

• @turgutcanreis

Isı değerleriniz normal gibi gözüküyor. Eğer ısı 70derecenin üzerinde olursa sorun vardır.

Zaten fan dönüş hızından ısıda herhangi bir sorun olduğu gözükmüyor.

50-60derece normal değerlerdir.
  • abıler baska makınalarada baktım bazen bass son seste bozuyor ozelıkle ornek muzıklerde dıstance dıe bır muzık var onun baslarında daha barız bellı oluyor bu durum sızdede varmı ?
  • quote:

abıler baska makınalarada baktım bazen bass son seste bozuyor ozelıkle ornek muzıklerde dıstance dıe bır muzık var onun baslarında daha barız bellı oluyor bu durum sızdede varmı ?

çok normal bir durum, son seste sesi bozmayan laptop speaker ı yok gibi birşeydir,,, en uyduruk malları koyuyorlar, çok birşey beklemeyin...laptop sonuçta...10liralık harici speaker al çok daha iyi ses alırsınız....

Bu arada Studio 1555 kullanıcıları büyük ihtimal bozuk monitör kullanıyorlar...Konuyla alakalı başlık açtım, bakarsınız umarım.....Studio serisi gerçekten çok ısınıyor,,, internette gezinirken bile dizimde çok sıcaklık hissettirecek kadar ısınıyor,,,touchpad zaten alev alev....
  • Ya arkadaşlar benim ekran kartı ile ilgili bazı şüphelerim var.HD4570 ATI nın düşük seviyeli ekran kartı diye biliyorum.Özellikle benim gibi oyun meraklıları için iyi bir durum değil.Şu an çıkan NFS shift,call of duty mw2 gibi oyunları bile oynamakta zorlanacağız gibi duruyo.Siz ne diyosunuz bu duruma?
  • oynanıyorda çok fazla beklenti içinde de olmamak lazım.
  • merhabalar bu üründen dün aldım çok hoşuma gitti .. yalnız 3 sorum olacak

1- bunun hdd sini 2 ye nasıl bölebilirim

2- bunu xp ye nasıl çeviriirm

3- içine koyduğum cdyi nasıl çıkarırım ? ( her seferinde bilgisarım -- > dvd sürücüsü --> sağ tık "çıkar" a tıklayarak çıkarıyorum )
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.