Şimdi Ara

Dell Inspiron 7577 - Ana Konu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.270
Cevap
62
Favori
221.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet dediğiniz gibi çerçeve bayağı kalın.İlk başta beni de rahatsız ediyordu fakat sonradan gözüm alıştı herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

Evet dediğiniz gibi çerçeve bayağı kalın.İlk başta beni de rahatsız ediyordu fakat sonradan gözüm alıştı herhalde.

Tasarım gerçekten iç açıcı değil. Göz alışır zamanla ama bu modele alternatif pek yok sanırsam ya da ben bulamadım :) Daha iyi tasarımlı ayni özelliklerde bir alternatif bulursam ona yönelebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 1060 lı 16gb modelinin paneli kaç Hz?
  • Klavyesi hakkinda bilgi alabilir miyim ? Fotograflarda ışıksız gozukuyorda bir yerdende beyaz aydinlatmali diye okumustum ?

• Nartive kullanıcısına yanıt
    Klavye beyaz aydınlatmalı. 2 seviye var

• Benim satın aldığım model 1050ti 16 gb modeli,önce win10rs2 kurdum sonrasında biosu güncelledim,tüm driverları manuel olarak kendim vehttp://www.dell.com/support/article/tr/tr/trdhs1/sln148687/how-to-reinstall-drivers-in-the-correct-order?lang=en sırasıyla kurdum bilgisayar gerçekten sorunsuz mükemmel çalışıyor.Arkadaşlar 3-4 aydır araştırıyordum dell 7567,7577,lenovo y520,asus gl553vd,n580vd arasından yapılabilecek en iyi seçim dell 7577'dir.Hepsiburada aracılığıyla Itech teknoloji'den aldım 2günde elime geçti.Paketlemede vs. hiçbir kusur yoktu.Fazla düşünmeyin alın kurtulun bu bilgisayarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wood Pecker

Benim satın aldığım model 1050ti 16 gb modeli,önce win10rs2 kurdum sonrasında biosu güncelledim,tüm driverları manuel olarak kendim vehttp://www.dell.com/support/article/tr/tr/trdhs1/sln148687/how-to-reinstall-drivers-in-the-correct-order?lang=en sırasıyla kurdum bilgisayar gerçekten sorunsuz mükemmel çalışıyor.Arkadaşlar 3-4 aydır araştırıyordum dell 7567,7577,lenovo y520,asus gl553vd,n580vd arasından yapılabilecek en iyi seçim dell 7577'dir.Hepsiburada aracılığıyla Itech teknoloji'den aldım 2günde elime geçti.Paketlemede vs. hiçbir kusur yoktu.Fazla düşünmeyin alın kurtulun bu bilgisayarı.

Hocam ben de Lenovo Legion Y520 GTX 1060 ile Dell'in bu modelinin 1060'lısı arasında kaldım. Kağıt üzerinde bütün özellikler aynı fakat Lenovo'nun tasarımı daha hoşuma gitti. Lenovo'nun bu modelini -http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lenovo-legion-y520-15-6-inç-i7-7700hq-16-gb-2tb-256gb-ssd-gtx1060-6gb-80yy003jtx-notebook-1176670.html - deneme fırsatınız oldu mu? Neden tercih etmediniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgunay -- 30 Aralık 2017; 15:55:3 >

• 1060lık sürümü kullanıyorum 2 gündür. Ssd hızına, sağlamlığına ve dışarıdan duran şık tasarımına hayran kaldım. Samsung Nvme Pm961 256 gb Ssd ile geliyor ve gerçekten ssd bilgisayarı değişitiriyormuş onu gördüm :) Bütün stress testlerinden geçti. Ölü piksel yok, ekran üst taraf ortada hafif ışık sızması dışında bir sıkıntı göremedim. iPhone dan alışık olduğumuz parmak izi okuyucu bilgisayarınızı bayağı kişiselleştiriyor. Yaklaşık 5 oyun indirdim kurmadım, kurunca deneyimleri aktarırım. Herkes artıları yazmış ben de yazmıştım fakat ekranı soluk herkesin malumu ama bir de sarımstrak değil mi sizce de, yani sarı renkli sıcak panel kullanılmış. Iphone 7 de de bu sorun başıma geldiğinde değiştirmiştim, mavi renkli ekran geldi, soğuk renk seven biri olarak ekran sarı geldi bana. Bir de sağ tık, chrome ilk tuşlamada takılma ve arada anlık donmaları yani yazılımsal ufak sorunları hala çözemedim. Çözen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

• cgunay kullanıcısına yanıt
    Geçen gün lenovayı inceledim kasası çok sağlam tasarımı dell den daha güzel bence.Kronik klavye sorunu olduğu söyleniyor ona bir bakmak lazım. Bazı yazılımsal sorunlar çözülür de mekanik sorunlar varsa sıkıntı.

• alperen.md kullanıcısına yanıt
    Onun konusuna da bir göz gezdireyim o zaman hocam. Valla iki arada bir derede kaldım :)
  • Ekran çerçevesi nasıl büyük kalıyor, kasa büyük olduğundan felan mı?

Henüz incelemeye fırsatım olmadı avm ye gidip

• fosfofruktokinaz kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgisayarın ekranı kaç hz ? zahmet olmazsa bi bakıp söyleyebilirmisin.
  • Ghibben G kullanıcısına yanıt
    1080p 60hz bundan mı bahsediyorsun hocam?

• fosfofruktokinaz kullanıcısına yanıt
    aynen hocam teşekkürler.Bi umut 75hz bekliyordum değilmiş :(
  • Ghibben G kullanıcısına yanıt
    Çoğunda 60 hz değil mi zaten hocam?

• cgunay kullanıcısına yanıt
    aynen hocam neredeyse hepsi.Ben biraz daha yüksek hzli laptoplara bakıyorum.Akıcılık benim için önemli.
  • bende siparis verdim gelismeleri yazarim

• ayakeasy kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Nereden aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: cgunay

Hayırlı olsun. Nereden aldınız?

tesekkurler , hepsiburadadan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba birkaç sorum olacak.

Konuya bayağı uzağım en son laptopumu bilgisayarımı alalı 10 yıla yakın olmuştur.

Yeni çıkan bütün oyunları en yüksek ayarlarda oynamalıyım vs gibi bir düşüncem yok. Ancak heves ettiğim bir oyunu da açmamazlık yapmasın diye düşünüyorum.

En düşük konfigürasyonlu modeli almayı düşünüyorum. (i5, 8g ram, 1050, ssd yok)

3450 tl bahsettiğim konfigürasyon n11’de. Çek satış bölümünden 3500e 250 çek alıp o şekilde satın almayı düşünüyorum.

Şimdi sorularıma geçiyorum;

1- bu çeki kullanabilmek için 3500 tl olması gerekiyor. Bu tek ürün fiyatı için mi geçerli yoksa aynı satıcıdan başka birşey alıp sepete eklesem de olur mu?

2- tek ürün için geçerli ise ebrardan rica etsem 3500e çekerler mi fiyatı? Veya başka önerebileceğiniz seçim var mı?

3- ürün şuan %18 indirmde görünüyor zaten. İndirimli üründe çek kullanabiliyor muyuz?

4- 2 gün sonra 500-600 tl fazla verip i7, 1050ti, 128 gb ssd olan modeli almadığıma pişman olur muyum?

Uzun uzun yazdım ama konuya çok uzağım kusuruma bakmayın. Teşekkürler şimdiden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.