Şimdi Ara

Dell Inspiron 7577 - Ana Konu (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.269
Cevap
62
Favori
221.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgisayarinizda ubuntu mu yüklü windows mu? Ayrıca harddisk başka bilgisayarda çalışıyor muydu? Eğer yedekleyebiliyorsaniz icerisindekileri alip ntfs veya exfat olarak bicimlendirip deneyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yugiman kullanıcısına yanıt
    Evet yapmanız gerekenler aynı. Freedos surum icin; windows usb takip bölümleri silip kurulum yapıyorsunuz. Service numarasini girip driverlari dellden indirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: zwe01

Bilgisayarinizda ubuntu mu yüklü windows mu? Ayrıca harddisk başka bilgisayarda çalışıyor muydu? Eğer yedekleyebiliyorsaniz icerisindekileri alip ntfs veya exfat olarak bicimlendirip deneyebilirsiniz.
    Bilgisaayar win 10lu. hdd benim değil maalesef arkadaşımın. Başka pclerde görüyor benimkinde görmüyor ama çalışıyor harici harddisk.

Driverları eksiksiz kurduğuma eminim yalnız usbmemorycard diye bir driverı bir daha kurdum emin olmak için. Eksik driver olduğunu nasıl anlayabiliriz peki ?

Hayatımda ilk defa kişisel bir laptopum olduğu için biraz cahilim kusura bakmayın.
  • quote:

Evet yapmanız gerekenler aynı. Freedos surum icin; windows usb takip bölümleri silip kurulum yapıyorsunuz. Service numarasini girip driverlari dellden indirebilirsiniz.
    Hocam bunu nasıl yapacağım aydınlatır mısınız ?
  • Arkadaşlar, 7577'de internette video izlerken ara sıra seste patlama ve cızırtı oluşuyor, başına gelen oldu mu hiç? Çözümü bulamadım win10 kullanıyorum.
  • Gökbörüü G kullanıcısına yanıt
    Harddisk icin driver gerekmez. Dedigim gibi format ile ilgili sorun olabilir ama sanmiyorum. Windows 10 usb si ile f12 olmasi lazim boot seceneklerinden usb yi secip boot ediyoruz ilk basta. Sonra ozellestir kismina girip gördüğün bütün bölümlere sil diyorsun. Ssd icin yeni diyip bolum olusmasini bekleyip ssd yi secip kuruluma basiyorsun. Dell 7577 driver da yazabilirsin internete. Belki service numarasi ister kasanin altinda etikette service tag yazan yerdekileri oraya girip drivers bölümünden hepsini indirebilirsin.

• eraykrp E kullanıcısına yanıt
    7567 konusunda çok tartışıldı bir sürü ayar söylendi düzeltiyor diye. Bi bakabilirsin oraya. Ben yaşamadığım için o ayarlari hatirlamiyorum. Ayrica sorunsuz diye lanse edilen 7577 ses driveri falan da var olmasi lazim yani(resmi olmayabilir) umarim cozumu en kisa surede bulursun.

• quote:

7567 konusunda çok tartışıldı bir sürü ayar söylendi düzeltiyor diye. Bi bakabilirsin oraya. Ben yaşamadığım için o ayarlari hatirlamiyorum. Ayrica sorunsuz diye lanse edilen 7577 ses driveri falan da var olmasi lazim yani(resmi olmayabilir) umarim cozumu en kisa surede bulursun.
    7577 guncelleme yapildiktan sonra ses driveri bozuluyor.Guncelleme yapmadan sesler,baslar cok guzel ama guncelledikten sonra eski halina getiremedim ve suan bas ayari falan yapamiyorum o sekme gorunmuyor.

• Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    Foto ları attım. Gelen cevap bu.

I have reviewed the details and would be setting up a service call to ship the AC adapter to you.
    Please provide the following details for the service call:
    a. Completed address
    b. Contact number
    c. Registered owner's name and email address
    d. Take a piece of paper and write the following on it:
    1. SR# 967629696
    2. Name
    3. Date
    4. Time
    5. Current location
    e. Place the paper next to the serial number on the AC adapter, click a picture and share with me.

Söylenenleri anladığım kadarıyla yaptım. Sonrasında gelen cevap bu:

Thank you, Metin. I will set up a service call and provide the reference number shortly. ^VS

Sizde de böyle teferruatlı mı oldu? Şimdi gönderecekler mi anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeTeN -- 25 Haziran 2018; 11:29:59 >
  • MeTeN kullanıcısına yanıt
    Bazı kullanıcılar kağıda ismini yazıp fotoğraf çekip gönderdi diye hatırlıyorum. Yine de şükredin. Ben 1 hafta uğraştım son gün işleme almalarını sağladım. Hepsi bu normal diyerek konuşmayı bitirmişti.

• Evet son cevapta bu:

Thank you for your patience, Metin.
    I have set up a service call with this reference number 3235*******. The part should get delivered to you in 2-3 business days.
    Also, the turnaround time for the service to get completed depends on part availability

Sanırım başardım.
  • Dell Cares bana bu mesajı attı "The adapter will be shipped to the regional facility on the estimated date of 26.06.2018" istanbulda ki tesislerine yarın mı geliyor yani, bir de kaç güne elimde olur adaptör deneyimlerinizden yararlanmak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheyCallMeAlpha

Dell Cares bana bu mesajı attı "The adapter will be shipped to the regional facility on the estimated date of 26.06.2018" istanbulda ki tesislerine yarın mı geliyor yani, bir de kaç güne elimde olur adaptör deneyimlerinizden yararlanmak isterim.
    Tahminen 26 haziranda bölgeye sevkedilmeye başlanacak diyor.Yani teslim tarihi değil nakil tarihi.

• Gençler laptopu satıyorum i7 gtx1050ti olan versiyonu. 3500 e bırakırım hemen almak isteyen olursa. Yaz için acil nakit lazım oldu. Bilgisayar sıfırdan farksız klavyenin üzerinde kağıdı bile duruyor. Ayrıca servisten 180w adaptör yeni gelmişti onu da vericem. Bilginiz olsun düşünen varsa mesaj atabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: MeTeN

Evet son cevapta bu:

Thank you for your patience, Metin.
    I have set up a service call with this reference number 3235*******. The part should get delivered to you in 2-3 business days.
    Also, the turnaround time for the service to get completed depends on part availability

Sanırım başardım.
    323 olarak dps Çağrını oluşturmuşlar buda parçanın çıkışının olduğunu gösterir . Evet başarmışsın :) Ancak bu tip durumlar ile uğraşacağınıza koç sistem çağrı merkeziyle görüşüp direk adaptör talep edebilirsiniz.
  • MusaAkyol kullanıcısına yanıt
    Koç sistem buradaki arkadaşların yorumlarından anladığım kadarıyla adaptörü gönder yenisini göndereyim şeklinde çalışıyor. Benim de buna imkanım yoktu.
  • MeTeN kullanıcısına yanıt
    Artık öyle bir durum söz konusu değil adaptörü gönderebileceğinizini söylemeniz durumunda yardımcı olacaklardır.
  • Arkadaşlar bu 180w adaptör için ne yapmamız gerekiyor yeni aldıkta

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökbörüü

Bilgisayarım harici harddiski görmüyor ne yapmalıyım? Daha önce flaş belleği okudu.
    Bazen sürücü harf almıyor şu makaledeki gibi deneyin bakalım:https://klasbilgi.com/bilgisayar-harici-diski-gormuyor/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GUNERE$ -- 27 Haziran 2018; 18:45:54 >
  • yazı netlik sorunu var onun için dpi fix i de kurdum ama düzelmedi ne yapmalıyım?
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.