Şimdi Ara

Dell Inspiron 7577 - Ana Konu (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.270
Cevap
62
Favori
221.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheyCallMeAlpha

yazı netlik sorunu var onun için dpi fix i de kurdum ama düzelmedi ne yapmalıyım?
    Herhangi bir şey kurmanıza gerek yok. Sadece dpi ayarını elle giriyorsunuz ve oturumu açıp kapatıyorsunuz. Kurduğunuz şeyi kaldırın ve buradaki gibi yapın:https://klasbilgi.com/windows-10-bulanik-yazi-sorunu-cozumu/
  • Bilgisayarımı satıyorum beyler 4500e yanında 2 klavye(1 tanesi F) çanta ve mouse ilgilenen pm. 2 aylık pc, satmak istemiyorum ama kredi borcum yüzünden satmak zorundayım. Vatandan almıştım 5300 e
  • yugiman kullanıcısına yanıt
    Koç sistem çağrı merkeziyle iletişime geçebilirsiniz.
  • Gençler laptopu satıyorum i7 gtx1050ti olan versiyonu. 3500 e bırakırım hemen almak isteyen olursa. Yaz için acil nakit lazım oldu. Bilgisayar sıfırdan farksız klavyenin üzerinde kağıdı bile duruyor. Ayrıca servisten 180w adaptör yeni gelmişti onu da vericem. Bilginiz olsun düşünen varsa mesaj atabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUNERE$

Herhangi bir şey kurmanıza gerek yok. Sadece dpi ayarını elle giriyorsunuz ve oturumu açıp kapatıyorsunuz. Kurduğunuz şeyi kaldırın ve buradaki gibi yapın:https://klasbilgi.com/windows-10-bulanik-yazi-sorunu-cozumu/

Alıntıları Göster
    maalesef düzelmedi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: TheyCallMeAlpha

maalesef düzelmedi hocam

Alıntıları Göster
    Dpi fix uygulamasını varsayılan ayarlarına getirin. Bilgisayarı yeniden başlatın ve dpi ayarlarını elle 125 girin. Bizde de bulanık elle girince düzeliyor.
  • Fps drop olayını yaşayan arkadaşlar varmı. Adaptör taklıyken (180w) fps drop yaşıyorum. Fakat adaptör takılı değilken hiçbir sıkıntı yok. Konu hakkında bilgisi olan yazabilirse süper olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakkal94

Fps drop olayını yaşayan arkadaşlar varmı. Adaptör taklıyken (180w) fps drop yaşıyorum. Fakat adaptör takılı değilken hiçbir sıkıntı yok. Konu hakkında bilgisi olan yazabilirse süper olur.
    Cihaz şarjda iken sağ alt köşede bulunan güç simgesine tıklayın ve performansı full yapın. ya da Güç planı olarak yüksek performans planı oluşturun.

• quote:

Orijinalden alıntı: GUNERE$

Cihaz şarjda iken sağ alt köşede bulunan güç simgesine tıklayın ve performansı full yapın. ya da Güç planı olarak yüksek performans planı oluşturun.

Alıntıları Göster
    O ayar dengeli de çıkıyor sadece di mi?

• GUNERE$ kullanıcısına yanıt
    dediğiniz ayarlar yapılı iken de sıkıntı oluyor.Mesala PUBG oynarken 90 dereceye ulaşan sıcaklık adaptör takılı değilken en fazla 70 dereceye çıkıyor. Bence bir şey kısıtlıyor ama bulamadım.
  • Hadi buyur burdan yak. Bendeki şansın....

Hi Metin,

Thank you for your patience.
    I would like to inform you that the part is currently not in stock, and we do not have an estimated date on when the part would arrive.
    We will let you know, once we receive an update.
  • Bende 180w adaptor icin dellcare yazdim.Sagolsun @Kevin De Bruyne yardimci oldu cok tesekkur ediyorum kendisine.

180w adaptor dun bana ulasti.Suanlik bi sorun yok hatta bisey fark ettim,130 w adaptor ile oyunlari oynarken Evil Within 2 de falan fanlar baya hizli calisiyordu,180w adaptor ile ayni ayarlarda fanlar calisiyor ama rahatsiz etmiyor.

Yuzde 7'lik kayip vardi bataryada suanda 2'lik bi kayip gorunuyor.

Dellcare'de baya ilgili bu 5 gunluk surecte hergun mesaj attilar twitter'dan.İlk defa boyle bi servis goruyorum cidden cok memnun kaldim.Bugunde mesaj attilar bir sorun var mi diye,hayir deyip tesekkur ettim.Onlarda bana tesekkur ederek harhangi bi sorun oldugunda tekrar yazmami istediler :)

Sonuc olarak cok memnum kaldim ve 130w adaptorude istemediler oda ayri guzel oldu :)

• Portagas kullanıcısına yanıt
    Bu işleme ne zaman başladınız ve kaç günde elinize geçti. Bana stokta yok diye mesaj gönderdiler

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

O ayar dengeli de çıkıyor sadece di mi?

Alıntıları Göster
    Evet dengeli planı gücü ayarlamaya izin veriyor. Yüksek performans yapınca otomatikman bu ayar kayboluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTeN

Bu işleme ne zaman başladınız ve kaç günde elinize geçti. Bana stokta yok diye mesaj gönderdiler
    Pazartesi mesaj attim.Persembe gunu de bana ulasti.
    Daha dogrusu carsamba geldide ben evde olmadigimdan persembe gunu aldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portagas -- 29 Haziran 2018; 21:34:43 >
  • Portagas kullanıcısına yanıt
    Ben cumartesi yazdım stokta yok beklemede kal diye mesaj yazdılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeTeN -- 29 Haziran 2018; 23:7:3 >
  • cakkal94 C kullanıcısına yanıt
    ben bu sorunu yaşıyorum son bir kaç gündür 1060 lı versiyonu mevcut cs go ce pubg de oyunu oynatmayan fps droplar olusuyor format attım driverları güncelledim ama hala devam ediyor
  • aynısı bendede oluyor işlemcinin ısınmasından dolayı düşünüyorum.çünkü 90 dereceyi görüyor fakat adaptör takılı değiken oynadığımda 70 dereceyi görüyor. benim anlamadığım nokta da tam olarak bu. adaptörsüz daha iyi performans alıyorum. dell care konu hakkında yazdım en son çare teknik servise gönderin dediler. Sistemi linux olarak gönderdikleri için çok fazla yardımcı olamayacaklarını söylediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTeN

Ben cumartesi yazdım stokta yok beklemede kal diye mesaj yazdılar
    Banada stokta yok gibi biseyler demislerdi ama 3 gunde geldi anlamadim.

• cakkal94 C kullanıcısına yanıt
    bende bu olay gpu 83 dereceyken oluyor fazlasını görmüyorum sıcaklık olarak peki sizdeki ekran kartı hangisiydi acaba
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.