Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.805
Cevap
131
Favori
549.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nafoz

Getirtme imkanim olsa Amerika'dan sunu zorlardim sahsen :)

http://www.dell.com/en-us/shop/productdetails/inspiron-15-7567-laptop/dncwf408s

Hocam benim bütçem en fazla 3500'e kadar lenovo y520 1050ti i5 modeli 930 dolar. Sizin attığınızı gönül ister ama benim bütçemi 400 dolar aşıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.mavicarsi.com/dell-7567b7700d256w161c-inspiron-gaming-7567-i7-7700hq-16gb-1tb-256gb-ssd-4gb-vga-156-w10h-pmu1134

Bu laptopta ekran kesin İPS mi? Dell Türkiye garantili mi? Site güvenilir mi? Fikri olan var mı acaba

Fiyat piyasaya göre çok iyi eğer ips ekran dell garantili ise
  • aegschumi A kullanıcısına yanıt
    Valla güvenilir mi bilmem ama bana ebrar'ın sitesini andırdı kullandığı web template falan
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Aynı alt yapı, platinmarket yazılımını kullanıyorlar.
    Ekran ips mi belli değil. Sormak gerek...

Ekran kartı 1050 olarak geçiyor aynı kodlu ürün Ebrar'da 1050Ti. 1050ti ise şayet fiyat çok güzel. Ama site bilinmez tabi.
  • Ara ara ürün kodunu direkt googledan aratıyorum. Birkaç farklı siteye eklenmiş oluyor. İlk defa siparişe hazır bir site gördüm ama gerçekten güvenilir gibi durmuyor. Açıklamalar eksik

Ekran kartı 1050ti
    Ekran İPS
    Dell Türkiye garantili

olsa heralde bu fiyat olmaz :)
    Vatan bu konfigürasyonlarda bir Dell 7567 sunacak gibi oda 5200 5300 tl gibi olacağı söyleniyor. Beklemedeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: aegschumi

http://www.mavicarsi.com/dell-7567b7700d256w161c-inspiron-gaming-7567-i7-7700hq-16gb-1tb-256gb-ssd-4gb-vga-156-w10h-pmu1134

Bu laptopta ekran kesin İPS mi? Dell Türkiye garantili mi? Site güvenilir mi? Fikri olan var mı acaba

Fiyat piyasaya göre çok iyi eğer ips ekran dell garantili ise

Sitenin güvenilirliğini bilemem ama ürün Dell Türkiye garantili değil ithalatçı garantili. Siteyi de ilk kez duydum.

Dell Türkiye bu konfigürasyonu sadece Vatan Bilgisayar'da Dell distribütör garantili olarak satacak. Sisteme ürün kartı tanımlandı. Fiyatı tam olarak belli değil ama 5200-5400 tl arası olacak. Ürünler 7-10 gün içerisinde Vatan Bilgisayar'da olur.

Ürün konfigürasyonu

----------------------------------

I7 7700 HQ

16 GB DDR4 RAM (1/2 SLOT) 32 GB'A KADAR YÜKSELTİLEBİLİR.

1 TB HDD+256 GB SSD

4 GB 1050TI EKRAN KARTI

15,6 İNÇ

FULL HD IPS PANEL

TN PANEL DEĞİLDİR.

• dellos D kullanıcısına yanıt
    Daha 1 hafta mı var, keşke ptesi gelseydi artık da ona göre biz de önümüzü görseydik

İnşallah diğer firmalar da getirir bari de rekabet olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 24 Nisan 2017; 0:40:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Daha 1 hafta mı var, keşke ptesi gelseydi artık da ona göre biz de önümüzü görseydik

İnşallah diğer firmalar da getirir bari de rekabet olur

Bu hafta içi yetişirse gelir. Net tarih yok. Diğer firmalarda sanırım olmayacak

• blackeros kullanıcısına yanıt
    Evet kendi sitesinde taksitli fiyatı 4399, havale fiyatı ise 4267 ile piyasanın en uygunu sanırım.

Ayrıca N11'deki taksitli satış fiyatları 4349.

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/dell-inspiron-7567-b7700d128f161c-i7-16gb-1tb-128ssd-gtx1050ti-P151390841
  • Arkadaşların da dediği gibi Ebrar'da 4270'e inmiş.
  • Dün gece sipariş ettim ben . 4350 ye n11 den aldım . Sizce napayım beklese miydim bi kaç gün daha . Fiyatları indirimsiz olacak mı yani indirim kalkacak mı bi zaman içinde ?

• aytekin2 A kullanıcısına yanıt
    Ebrar 30 Nisan'a kadar indirim geçerlidir diye not düşmüş. Şimdi diğer satıcıların reaksiyonlarını görmek lazım.

256ssd/win10'lu modelin fiyatını merak ediyorum. Bir de hafta sonuna kadar ips panallesi Vatan'a gelecek diyordu bir arkadaş. Hiç sanmıyorum ama bir yine bir kdv indirimi yapsa vatan, onu alsak çok güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nafoz -- 24 Nisan 2017; 11:25:50 >
  • Demek ki bekledikleri satışı yapamadılar. Pahalı tabii, millet i5'li modelleri haklı olarak 4.000 altında bekliyor. Bekleyelim bakalım daha neler olacak
  • Toplu alım için görüşme yaptınız mı? Olmayacaksa ben sipariş geçeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nafoz

Ebrar 30 Nisan'a kadar indirim geçerlidir diye not düşmüş. Şimdi diğer satıcıların reaksiyonlarını görmek lazım.

256ssd/win10'lu modelin fiyatını merak ediyorum. Bir de hafta sonuna kadar ips panallesi Vatan'a gelecek diyordu bir arkadaş. Hiç sanmıyorum ama bir yine bir kdv indirimi yapsa vatan, onu alsak çok güzel olur.

Vatan'ın fiyatlar aşırı ya, onların kdv indirimi dediği, bindirip indirmek...

Ebrar'da fiyatları dövizin düşüşünden dolayı düşürmüşlerdir diye düşünüyorum.
  • zinedine_zidane kullanıcısına yanıt
    Hemen hemen çoğu fahiş fiyat uygulaması yapıyor katılıyorum. Ancak 4800 civarında 256ssd/win10'lu bulunursa kaçırılmaz diye düşünüyorum.

Ama tabi bulunur mu? Kampanyasız zor tabi ama bir umut işte.
  • Ebrarda indirim var dediğiniz fiyat aşağıdaki linkte bir haftadır aynı şekilde

http://www.hizlial.com/dell-inspiron-7567-b7700d128f161c-notebook-2115304_u

Yani ebrarın indirimi ancak o seviyeye çekmiş fiyatı. Tek çekim hatta EFT ile ödeyecekler için ekstra indirimleri var sadece

256 ssd ve ips panel+ win10'lu alet çıkmadan almak istemiyorum. Daha bir hafta önce herkes sözleşmiş gibi 4699'dan satıyordu. Şimdi 4400'ler ve aşağısı konuşuluyor. Bir de aynı modelin farklı donanımı gelirse rekabet kızışacaktır bence.

Ayrıca şu sadece Vatan Bilgisayara gelecek olayı nedir? Daha önce olmuş mu böyle birşey? Sadece Vatan'a gelirse fiyatta asla indirim falan olmaz gibi geliyor. Farklı firmalar olursa indirimle falan 5000'e getirebilsek süper olur. Yurtdışından gelişini kura bağlı olarak 5100-5500 olarak hesaplamıştım ben (bireysel alıp getirmek değil, kargolatıp gümrük ödeyerek)

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.