Şimdi Ara

Dell inspiron 1520 adaptörü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende Dell inspiron 1520 dizüstü bilgisayar var. Ancak adaptörü bozuldu. Güç gelmiyor. Piyasa da orjinali yok. Koç sistem ile irtibata geçtim 65 $ + KDV istediler. Çok fazla geldi. Acaba yan sanayi mi alsam? Arkadaşlar Perpa da uygun fiyata bulabileceğimi söylüyorlar. Ancak bataryaya zarar vermesinden korkuyorum. Bir de acaba yaptırılamaz mı bu alet acaba? Bu konuda bilgisi olan bana yol gösterebilirse sevinirim.

Yardımlarınız için teşekkürler.

• Benim de Dell Inspiron 1520 bilgisayarımın adaptörü bozulmuştu ve Perpa'da orijinal olmayanını 30 lira civarına almıştım şu ana kadar bir sorun çıkarmadı yaklaşık 4 aydır kullanıyorum hatta orijinalinden daha az ısınıyor Ama yan sanayi sonuçta sorun çıkarırsa orasını bilemem bende bir problem olmadı.
  • http://www.netsiparis.com/detay/22501441002/DELL-19-5V--4-62A-90-WATT-ORJINAL-ADAPTOR

buraya bi göz at orjinal yazıyo ama, araştırmadan alma.
  • orjınal dell adaptörü 45$+kdv 1 yıl garantili...elinden geldikçe yan sanayı adaptör alma derim...arkadaşlar ürününüzün uzun süre sağlıklı çalışmasını isterseniz orjınalden şaşmayın ...
  • www.tamiredilsin.com her türlü yedek parça var kayıt bırakmanız yeterli
  • Yan sanayi bazen orjinal oluyor. Sonuçta Dell bir firmaya yaptırtıyor adaptörleri. Dell markalı yerine gene aynı firmanın ürettiği malı yan sanayi olarak yarı fiyatına satıyorlar. Bence yan sanayi ürünlerden çok korkmamak lazım.
  • Hem uygun fiyatlı hemde Garantili ürün. 35 TL
    Aşağıdaki linkten temin edebilirsin..

Dell 1520 1525 Adaptör
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.