Şimdi Ara

-- DELL 3541-3542-3543 KULLANICILARI KULÜBÜ -- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
8
Favori
8.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TiSKE

resimleseydin iyi olurmus..

Tiske bana yeni cihaz gonderiyorlar hacim

Senin wifi sorunun driverden oluyor bendede olmuştu aradim taradim driveri buldum cok onemliyse uploadini yaparim bir ara ok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar freedos olan modelini aldim. Win 7 kurduktan sonra windows update de bazı driverlari kendisi buldu. Bunları yukleyecekmiyim yoksa pas geçip dell supporttakileri mi kurucam?

İkinci olarak service tag girince driverlar kısmında pek çok şey var. Bunların hepsini kuracak miyim?

• win updateleri kur
  • Benimde basimdan geçenleri yazmak istedim uzun uzun. Hic firmayi karalama niyetim olmadan, tamamen objektif olarak anlatmak istiyorum, yasadiklarimi,

Okuyan bilgilensin, prosuduru ogrensin.

Dell 3543 model cihazimi yaklasik iki ay önce hizlial.com dan aldim. Kendim yurtdisinda yasadigim icin cihazi da yanima alıp ulkeden ayrilDim.2 ay once...Sonra cihazi kullanmaya basladim yaklasik 15 gun sonra ekranda ölü pixel farkettim, ülkeye gelince servise veririm , dedim ve 15 mayista ulkeye dondum,

Once satin aldigim hizlial i aradim kendileri saolsun baya yardimci olmaya calistilar, Doa raporu talep etmem gerektigini 3 y icinde boyle bir hakkim oldugunu soylediler, beni kocsistem e yonlendirdiler, kocsistem de cihazi teslim ederken (21 mayis ) doa raporu 3 ay icinde verebiliyoruz ama size doa raporu cikmayabilir sadece ekran degisimi olabilir denildi, bende neden dedim ekranimda cizgi halinde beyaz cizgi var dedim. 5 ölü pixel kurali var dediler, bakip karar verecegiz dediler,
    25 Mayisda kocsistem i aradim cihaz a islem baslatildimi diye cok şaşırdım baslamis ve parcasi geldi dediler, Sadece 3 günü icinde hızları olumlu etki yapti ama ben doa raporu istemistim ne parcasi geldi dedim. EKRAN gelmis . Ekran onarilacak denildi, Bende ekran onarimi degil , Doa raporu istedigimi ilettim , kendileri şartları karsilamadigimi doa raporu benim cihaza cikmadigini soylediler, gerekceniz nedir dedim, gerekceyi bulamadilar,
    Dell tr yi aradim ,Doa raporu 30 gun icinde veriliyor o yuzden sizin cihaz 30 gunu gecmis denildi, tekrar servisi aradim, bunlar 3 ay demeye devam ettiler ama gerekceyi bilmediklerini soylediler, Yaklaşık 10 tane yerle gorustukten sonra en son olarak artik 5 ölü pixel olmasi lazim sizinki şartlari karsilamamis denildi, Bende nerden bileyim 5 tane olmadığıni Belki 10 tane belki 1 tane dedim , bu onların insiyatifine mi kaldi yani dedim, servisteki kiz , biraz öyle dedi,,,, bende raporu görmek istediğimi soyledim, önce rapor abd den geliyor dendi, sonra biz olusturuyoruz dendi sonra kocsistem veriyor dendi, goremedik, Velhasil kelam 3 ay olan doa raporu suresi icinde cihazimda ölü pixel çıktıgi halde ihaza degisim verilmedi. Ekrandegisecek. Gelişmeleri buradan yazarim.

Bu arada Mckoy Kocsistem servisindeki Tolga bey ilgili bir insan, kimseyi magdur etmek istemem o arkadas ilgili birisi ama kocsistem de is bitiyor. Merkezde problem var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manilafortuna -- 25 Mayıs 2015; 18:28:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dell Mc koy , 5. gün bilgisayarımın ekranını değiştirip teslim etti.. Gayet olumlu şu an görüşlerim...

Değişim istesemde , 1 ayı geçtiği için değişim şartlarına uymadıgını söylediler...
  • Nihayet ürünümü aldim beyler üzerine biraz para ekledim ve 3542 aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 31 Mayıs 2015; 0:19:28 >
  • Bu arada mortal kombat x i denedim oyunun youtubedeki ağirdan akişina bakmayin ayarlaea girin nvidianin physx için 820m ekran kartini seçin ve yine ayarlardan oyunun normal açilişi için entegre grafik kartini kullanin yükü tek bir karta vermeyin saygılar

• Arkadaşlar merhaba ben 3541 kullanıyorum . Bugün hiç yoktan 2 usb portu çalışmamaya başladı . İnternet üzerinden yaptığım küçük bir araştırma sonucu yabancı forumlarda aynı sorunu yaşayan kişiler gördüm . Fakat ingilizcem o kadar yetmediği için bir kişinin vermiş olduğu öneriyi dikkate aldım . Anakart ile alakalı bir sorun olabilir chipset driver güncellemesi yap demiş ardından konuyu kapmatmışlar ama bende işe yaramadı bu konuda bilgi sahibi olan bir kişi varsa ve bana yardımcı olursa çok minnettar olurum . Teşekkürler .
  • HDD sökülüp SSD takılıyor mu cihaza ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

HDD sökülüp SSD takılıyor mu cihaza ?

Cihaz zaten hızlı win 8 ile ama..

• quote:

Orijinalden alıntı: Key

quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

HDD sökülüp SSD takılıyor mu cihaza ?

Cihaz zaten hızlı win 8 ile ama..

Sorumun cevabı bu değil. Hdd ile SSD mi kıyaslıyorsun.

• Arkadaşlar merhaba bende dell 3542 modeli var windows 8 ingilizce geldi hem 8i hemde ingilizceyi kullanamıyorum.İnternetten win 7 ultimate 64 bit türkçe indirdim ama formatı atamıyorum bir türlü.İnternetteki iso dosyamı iso to usb ile usb ye attığımda cdye de yazdırdığımda hep hata alıyorum bu modelin biosundada sıkıntı var biostan format atamıyorum acil yardımcı olabilecek varmı acaba
  • normal bigisayarı acıp yuklerken aldıgım hata the file autorun.dll could not be loaded or is corrupt.Setup cannot continue.Error code is [0x7E]
  • Yeni bios çıkmış
    http://www.dell.com/support/home/tr/tr/trdhs1/Drivers/DriversDetails?driverId=W94X9&fileId=3467154123&osCode=WB64A&productCode=inspiron-15-3543-laptop&languageCode=TR,EN&categoryId=BI

Dell Inspiron 3443/3543/5749 System BIOS
    This package provides the Dell System BIOS update and is supported on Dell Inspiron 3443/3543/5749 for Windows and DOS Operating Systems.
    Fixes & Enhancements
    Fixes
    - Fixed OA3 lost when remove AC/DC/RTC battery.

Enhancements
    - Updated NV VBIOS for GT chip.
    Version
    Version A04, A04
    Category
    BIOS
    Release date
    23 Haz 2015
    Last Updated
    23 Haz 2015
    Importance
    Recommended

• hayırlı bayramlar
    actıgınız bır konuda gozume carptı dell 3543 B20W45C ozellıkllerını ve fıyatını begendım yalnız wifi cekmıyor yazmıssınız sorun devam edıyor mu cozebıldınıızmı
    genel olarak notebooktan memnun musunuz ? mesela oyun oynuyorsanız gta 5 oynayabılırmıyım bu notebook ile
    yardımcı olursanız sevınırım tesekkurler
  • dell 3543 b50w81c bu model de wifi donma sorunu yaşıyorum biraz gezince wifi donuyor sınırlı hale geliyor.
  • yeni biosu güncelleyip deneyin isterseniz bende hiç böyle bir sorun yok..
  • Beyler hdd den ses geliyor çalişma sesi sonrada duruluyor birseyleri denetliyor ama neyi bilen varmı

• virüs programı olabilir..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.