Şimdi Ara

_*_*_*_*_ Deliler Klübü _*_*_*_*_ (dikkat 105 deli var) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
896
Cevap
1
Favori
29.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arthur aga Delibaşmışsın . Asist plsss ( knight oynayan bilir.)
  • bende oynuyodum bi ara bilirim :DDDDd
  • Bürrrsssssssst dağılın len
  • Nooluo lan burda ben geldim
  • ekleyin benide anasınısatayım..
  • oha pazar gece 12 de 17 kişiydik şuan pazartesi saat 17:33 41 kişi olduk

insan gibi değil hayvan gibiçoğalıyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: HloveJ

Arthur aga Delibaşmışsın . Asist plsss ( knight oynayan bilir.)

Oynamayan naapcak?
    delimidir nedir..!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arthur

ya arkadaşlar imzanıza ekleyin klüp imzamızı bi zahmet.

sen bir deliye ne yapması gerektiğini söyleyebilecek kadar deli birisi olduğunu delirdiğin için mi yoksa deli taklidi yaparak delirmiş birinin diğer delilere nasıl deli olunacağını delice göstermek mi istedin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackMASKe

quote:

Orjinalden alıntı: Arthur

ya arkadaşlar imzanıza ekleyin klüp imzamızı bi zahmet.

sen bir deliye ne yapması gerektiğini söyleyebilecek kadar deli birisi olduğunu delirdiğin için mi yoksa deli taklidi yaparak delirmiş birinin diğer delilere nasıl deli olunacağını delice göstermek mi istedin?

sağanek?
  • yeni deli kardeşlerimiz hoş gelmişler..
    ama koca dh de sadece 41 delimi war?
  • bugün kustum..
  • arkadaslar deli deli konusmayin allah askına
  • quote:

bugün kustum..

peki yedin mi sonra?

offfffff canım çekti yaw

• quote:

Orjinalden alıntı: NonSensical

quote:

bugün kustum..

peki yedin mi sonra?

offfffff canım çekti yaw

AİFTET OLSUN

• quote:

Orjinalden alıntı: NonSensical

quote:

bugün kustum..

peki yedin mi sonra?

offfffff canım çekti yaw

aa delimidir nedir yaa:D

• heeey geryyy lets going on?
  • bugün hava bir başkaydı istanbulda... havadan ufak ufak şeffaf renkli şeyler yağıyordu... arabanın içindeyken çok dost canlısı gelen bi şeyler arabadan indikten sonra sanki düştükleri yerde ben yokmuşum gibi üzerime çarpıpı patlamaya devam ettiler.. oldukça kalabalıklardı ve hiçdurmadan taaruz ediyorlardı... bunlar insanın üzerine düştüğünde ıslaklık bırakıyorlar ve rahatsızlık veriyorlardı.. sonra çevreme baktım birkaç kişi elinde tuttukları bişeyle bunlara karşı siper almışlardı ancak hiçbirisi karşılık veremiyordu...
    bir süre bu şekilde bekledikten sonra birisinin buna dur demesi gerektiğini düşündüm ve "at bacaaaa at bacaaaa potasyum" diye bağararak yere düşmekte olanlara var gücümle tokat atmaya başladım.. oldukça kayıp veriyorlardı ancak hiç yılmadan saldırıyorlardı.. belli bir süre buna devam ettikten sonra yoruldum ve gözlerimden de bu sıvılardan akmaya başladı... beni istila etmişlerdi ve gözlerimden fışkırmaya başlamışlardı... sonra insanlar kaybetmeyi hazmetmeli diyip karşı koymayı bıraktım ve hayatıma onlar yokmuş gibi devam ettim...

• quote:

Orjinalden alıntı: Sam0

quote:

Orjinalden alıntı: HloveJ

Arthur aga Delibaşmışsın . Asist plsss ( knight oynayan bilir.)

Oynamayan naapcak?
    delimidir nedir..!

< Bunu yapıcak

• quote:

Orjinalden alıntı: HaNGMaN_tr

bugün hava bir başkaydı istanbulda... havadan ufak ufak şeffaf renkli şeyler yağıyordu... arabanın içindeyken çok dost canlısı gelen bi şeyler arabadan indikten sonra sanki düştükleri yerde ben yokmuşum gibi üzerime çarpıpı patlamaya devam ettiler.. oldukça kalabalıklardı ve hiçdurmadan taaruz ediyorlardı... bunlar insanın üzerine düştüğünde ıslaklık bırakıyorlar ve rahatsızlık veriyorlardı.. sonra çevreme baktım birkaç kişi elinde tuttukları bişeyle bunlara karşı siper almışlardı ancak hiçbirisi karşılık veremiyordu...
    bir süre bu şekilde bekledikten sonra birisinin buna dur demesi gerektiğini düşündüm ve "at bacaaaa at bacaaaa potasyum" diye bağararak yere düşmekte olanlara var gücümle tokat atmaya başladım.. oldukça kayıp veriyorlardı ancak hiç yılmadan saldırıyorlardı.. belli bir süre buna devam ettikten sonra yoruldum ve gözlerimden de bu sıvılardan akmaya başladı... beni istila etmişlerdi ve gözlerimden fışkırmaya başlamışlardı... sonra insanlar kaybetmeyi hazmetmeli diyip karşı koymayı bıraktım ve hayatıma onlar yokmuş gibi devam ettim...

ewt

• nolüyo len burda
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.